Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malona321

Mam tylko licencjat z pedagogiki gdzie szukać pracy?

Polecane posty

Gość Malona321

Mam tylko licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej na renomowanej państwowej uczelni, na dodatek już 30 lat, ustabilizowaną sytuację rodzinną, dziecko już w szkole. Nie mam jednak żadnego doświadczenia zawodowego tylko jeden półroczny staż z urzędu pracy, nie mam też pomysłu gzie szukać pracy bo placówki oświatowe odpadają bo zawsze odpowiadają że mam zbyt niskie kwalifikację, szukałam na zmywaku tez nie bo za wysokie kwalifikacje. Wyczerpały mi się wszystkie pomysły co dalej, gdzie uderzyć, myślę o jakimś kursie, przekwalifikowaniu, nawet o dokończeniu tych studiów ale nawet gdybym je skończyła to pewnie marne szanse na prace, a po za tym nie mam pieniędzy na kurs czy studia. Nie chcę być wykluczona społecznie ale jak skończyć z tą kwadraturą koła, ma może ktoś pomysł, a może ktoś był w podobnej sytuacji i sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosik
Ale ty jakaś nierozgarnięta jesteś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttyytr
a czy koniecznie musisz pracowac jako pedagog??sprobuj na poczatek poszukac pracy np jako sekretarka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy na renomowanej
uczelni państwowej ? Trzeba było skończyć przyszłościowy kierunek a nie sugerować się nazwą uczelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-rimbi
a czy każdy się nadaje na przyszłosciowy kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkkiaaa
to ze pedagogogika nie ma przyszlosci bylo wiadomo kiedy ja ja studiowalam, a studia ukonczylam 12 lat temu a teraz jakies licencjaty powymyslali smiechu warte po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-rimbi
sama jesteś śmiechu warta , tak jest w Unii , licencjat, inżynier - to tytuły zawodowe. nie bądź taka ą-ę bo masz mgr. to dzisiaj też mało znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro
Idź do Sądu, przejdź się po pokojach kuratorów zawodowych, i popytaj czy nie potrzebują Kuratorów Społecznych. Z twoim wykształceniem ( pedagogicznym ) nie będzie większych problemów, jeśli dobrze wypadniesz na rozmowie z nimi :) Musisz przejść się po wszystkich biurach, od kuratorów dla dorosłych po kuratorów ds. nieletnich :) Myślę, że coś się znajdzie :) A może właśnie pod koniec grudnia będzie zaprzysieżenie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro
Dodam jeszcze, iż pieniądze nie są może zbyt wysokie dla Kuratorów Społecznych, aczkolwiek zawsze są! Robisz doświadczenie ( jesteś pracownik Sądu, z legitymacją ), potem możesz dokonćzyć studia magisterskie i aplikować na kuratora zawodowego :) Wtedy pieniądze już ładne masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×