Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie prosze

dzis pieczen z piersi z kurczaka -jak?

Polecane posty

Gość powiedzcie prosze

mam zamiar ja pokroisc w kosteczke-obsmazyc a potem przełozyc do garnka i podlac woda i dusic DOBRZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
dobrze,dobrze:) tyle,ze jak pokroisz w kostke,to raczej to bedzie gulasz...ale tez jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie pieczeń, tylko gulasz! tak czytam temat i nie pasuje mi pierś na pieczeń, bo to suchocie no, ale na gulasz jak najbardziej ja dodaję curry albo paprykę, dla wyrazistego smaku (sama pierś to taka bezpłciowa trochę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaga pokryta linomagiem
dobra jest tez w warzywach :) wrzucasz w rekaw (taki do pieczenie zeby nie bylo ;) ) kladziesz na to starta wloszczyzne pomieszana z vegeta i olejem i wrzucasz do piekarnika gdzies na godzine....rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekino własnie gulasz racze
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslee o kurczaku
a ja myślę by kurczaka nadziać jabłkami. Skoro się nadziewa kaczkę to dlaczego nie kurczaka? Co myślicie? Może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i jest to jakis pomysł... chociaz dla mnie nie ma lepszego kurczaka niż z rożna :) albo chociaż pieczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisaj placki z jablkami:) ale polecam "pomysl na...kurczaka w sosie smietanowo ziolowym" fajny smaczek Albo tez piers z chinskimi warzywami na patelnie Smaczniutkie i do tego ryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslee o kurczaku
możesz dać przepis? brzmi nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pokroisz piersi w kosteczke i podsmazysz, to juz ich potem nie dus, bo caly smak sie wygotuje, male kawalki wysterczy podsmazyc kilka minut i juz nie beda surowe. jak dla mnie, to sednem piersi z kurczaka jest zamarynowanie ich. mozesz w calosci (lub raczej w formie kotletow), w paski, w kostke. na kilka godzin moczysz miesko kurze w mieszance oliwy, octu balsamicznego, czosnku, soli, pieprzu i ziol (ziola dowolne, moga byc swieze lub suszone, cokolwiek lubisz, np. pietruszka, bazylia, regano, osobiscie polecam mieszanke kamisa 'ziola do drobiu' jest tam nawet susz. cebula i czosnek). tak zamarynowane piersi mozesz usmazyc z dodatkiem warzyw (lub bez). albo upiec w b. goracym piekarniku, zeby bylo krotko i sie nie przesuszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupaupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×