Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wracam do Polski

jakie szanse na prace w Polsce po powrocie z emigracji

Polecane posty

Gość wracam do Polski

mam 28 lat. od ponad 3 lat mieszkalam w UK (pod LOndynem). niestety,mimo dobrych studiow i angielskiego na poziomie komunikatywnym przy wyjezdzie (podczas pobytu naprawde sie znacznie polepszyl), nigdy nie dostalam dobrej pracy. tylko kika miesiecy bylam sekretarka, pod koniec pobytu tylko i to przez agencje pracy na zastepstwo. tak to pracowalam w hotelu kolejno jako pokojowka, kelnerka. wracam do Polski na 90 procent wionsa 2009. chce szukac pracy umyslowej,niekoniecznie od razu zgodnej z wyksztalceniem (nauczyciel) mieszkam w miescie 100 000 mieszkancow. na polnocy kraju. jak myslicie,jakie mam szanse? prosze o obiektywne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ma wzrosnąc bezrobocie ale jak bedzie wiosną to się okaże. nie spodziewaj się że znajdziesz szybko, jeśli masz możliwośc zostań tam bo tutaj odsyłam cię do tematu\"czarna dziura bezrobocia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale...huhu
Sory za szczerosc-pojebalo cie dokumentnie....zrobilam pol roku temu to co ty chcesz zrobic.proponuje ci zaloz topik jak wrocisz....i zorientujesz sie ze toniesz w gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracam do Polski
co masz na mysli???? znajoma wrocila i jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkkiaaa
tu jest fajna stronka, podobno wiele obiecuja a gowno, bo ja w Pup pracuje to wiem jak to jest z ofertami zadaj im pytanie http://www.powroty.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to ty a znajoma to znajoma. skąd wiesz że Tobie się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracam do Polski
starama sie myslec optymistycznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja wrocilam 29 maja a dzis sie zwolnilam z pracy kiepskoa pensja ponizej minimum:O ale poki co nie trace wiary ze cos znajde wrocilam bo chce zrobic mgr ( mma juz licencjat) jezeli przez te 2 lata nic nie znajde co mnie zadowoli wracam do Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po huj5555...............
buhahahahahahahahahhahahahahaha...hihihihihihihihihi...huhuhuhuhuhuhuhuhuh...gagagagagagagaga........-ALE SIE USMIALAM.TO BEDZIE DECYZJA STULECIA. HIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHI.(nie zapomnij zostawic paru funtow na angielskim koncie. przyda ci sie na bilet powrotny.A jak juz bedziesz spowrotem spierdalac w podskokach nie zapomnij podzielic sie tym z nami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Ja na Twoim miejscu siedzialabym za granica jak najdluzej...Przeciez kazdy normalny czlowiek wie ,ze w polsce dobrze nie jest i jeszcze dluuugo nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
powiem ci tyle ze bedziesz zalowala powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertoooo
ludzie czemu mowicie jej zeby nie wracała dlaczego sądzicie że w polsce jest tak zle?? sam mieszkałem 3 lata we włoszech i tam pracowałem nie było mi tam zle ale postanowilem wrocic do polski i w maju wrocilem, mieszkam pod krakowem i prace znalazlem w ciagu miesiaca i od 1 czerwca pracuje i nie narzekam pensja jest mniejsza niz we wloszech ale koszty zycia sa nieporownywalnie tansze i nigdzie nie wyjezdzam. A co do autorki tematu to nie zniechecaj sie jesli chcesz wrocic to wracaj a napewno znajdziesz prace jesli dobrze poszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam jeleni
robertoooo - my tu wszyscy dobrze szukamy. tobie się udało to znaczy że inni nie potrafią szukac? słuchaj ja mam naprawde dobre CV , doświadczenie w renomowanych firmach i pracy ni ma od kilku miesiecy. a szukam dobrze i aktywnie pracy szukam , nawet poniżej moich kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertoooo
ale nie mowcie ze w polsce nie ma pracy bo jesli naprawde chcecie pracowac to czemu nie pojdziecie np do supermatketu itp a wiele osob woli nic nie robic i ciagle narzekac. Ja uwazam ze jezeli sie czegos naprawde chce to sie to osiagnie pamietam ze jeszcze kilka lat temu jak chodzilem do ogolniaka to moja nauczycielka mowila ze ci co wyjezdzaja to sa ci ktorzy nie umieja poradzic sobie w zyciu i niestety taka jest prawda aha i nie naskakujcie na mnie bo ja nie wyjechalem z powodow braku pracy w polsce ale dlatego ze mialem tam dziewczyne, aha i zeby nie bylo to teraz wrocilismy razem i ona tez znalazla dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałem pracowac w takich pracach ale mi dziekują bo mam wyższe. weź z łaski swojej przyjmij to do wiadomości. szukam nawet pracy na produkcji i mnie nie chcą bo mam za wysokie kwalifikacje. więc to co mówisz to pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym uogólniasz i wygłaszasz komunały. sroty pierdoty o tym że jak się chce to sramto/owamto. mówie ci że mnie nie chcą w markecie i w ochronie bo w CV mam wyższe. boją się że odejde. także nie uogólniaj chłopie bo tylko ludzi wkurzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metformax
niby w UK i w reszcie Europy miał być raj na ziemi, więc nasuwa mis ię pytanie dlaczego wracacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam jeleni
racja, robertooo ma prosta recepte: skoro jemu się udało to inni się obijają i tylko narzekac umieją. w prostym świecie żyjesz kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertoooo
sorry ale nie chcialem naprawde nikogo wkurzyc. No to tzeczywiscie masz trudna sytuacje a nie masz mozliwosci pracy w swoim wyuczonym zawodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metformax
jako nauczyciel będzie ciężko. Wchodzi zmiana w liczbie godzin w etacie nauczycielskim. Do tego idzie niż demograficzny, jest coraz mniej dzieci, coraz mniej oddziałów klasowych więc nie będzie aż takie zapotrzebowania na nauczycieli. Poza tym nie przeszła ustawa o wcześniejszych emeryturach dla nauczycieli więc ci co pracują będa trzymać się rękami i nogami. Pracuje w oświacie i wiem coś o tym/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam. nie ma sprawy. bez urazy. masa ludzi szuka czegokolwiek i dostaje kopa w tyłek za zbyt dobre CV. mi korona z głowy nie spadnie jak bede fizycznie robił jeśli tylko by mnie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertoooo
do metformax==> wrocile, dlategp ze w polsce sa wieksze szanse rozwoju we wloszech pracowalem w takiej malej firmie jako asystent dyrektora choc zarobki byly dobre to nie bylo mozliwosci awansu a w polsce jest o to latwiej mowia to nawet obcokrajowcy ktorzy tutaj przyjezdzaja ( mam znajomych wlochow ktorzy osidlili sie w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxsdm
do roberto, nie zgadzam sie ze zagranice wyjezdzaja ludzie co nie umieja sobie poradzic w zyciu, owszem roznie bywa i takie osoby tez sie moga trafic, ale ja sama wyjezdzalam i wiem ze takie wyjazdy sa wlasnie glownie dla ludzi ktorzy sobie potrafia radzic w roznych, trudnych sytuacjach bo zycie na obczyznie nie jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj nie jest ..
Ale ja nie wroce. nie mam do czego. ukladam sobie zycie na nowo w UK... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNNNN9
a ty rewq co sie wszedzie udzielasz znajdz prace lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertoooo
do cxsdm==> ale jeśli przeczytalas dobrze ten wczesniejszy post to tam jest napisane ze nie ja tak uwazam a ze moja nauczycielka z ogolniaka tak mowila owszem czesto tak jest ze wyjezdzaja ci niezaradni ale jest tak pol na pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz zarabiać
1000 zł to wracaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNNNN9 - coś cię boli z tego powodu ? tak sie udzielam dla sportu. a jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś nie gadała znajdź prace lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kończyłaś
informatykę lub finanse to z biegłym językiem wracaj spokojnie...w przypadku innych zawodów może być trudno o pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×