Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wracam do Polski

jakie szanse na prace w Polsce po powrocie z emigracji

Polecane posty

Gość rimbi rimbi
chyba zle robisz ze sie na forum pytasz ludzi o takie kwestie bo spojrz, negatywne opinie typu wracaj do uk to wyglaszaja wlasnie ludzie co to nic innego w zyciu nie maja do roboty tylko siedza na necie i swoje mundre opinie wygglaszaja jakby ci ludzie mieli prace to by nie sedzieli na forum bo nie mieliby na to czasu, a tak pytasz bezrobotne siedzace na necie miernoty co sadza o twoim powrocie- to wiadomo ze ci odpowiedza- pracy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 78
rimbi rimbi - prosty twój umysł skoro bezrobotnych wszystkich bez wyjątku nazywasz miernotami. to taka stara śpiewka - nie masz pracy z własnej winy. smutne to , czemu tyle jadu w tobie? posłuchaj może Radia Maryjan i schyl się nad niedolą bliźniego , palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-rimbi
Rimbi daj mi prace !!! To nie bede siedziała na necie!!! No i masz racje , jestem mienota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdtyr
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja akurat nie narzekam, wróciłam do Polski po kilku latach pobytu w Londynie rok temu we wrześniu. Po miesiącu słania cv dostałam pracę, i to w Lublinie, gdzie za wesoło nie jest jeśli chodzi o rynek pracy. Zarabiałam 1000 zł w call center, ale dobre i to, jednocześnie szukałam ciągle pracy w Warszawie, gdziekolwiek żeby gdzieś się zahaczyć. Znowu znalazłam call center, ale juz lepiej płatne. Nadal szukałam lepszej pracy, tym razem już biurowej-parę miesięcy temu udało się. powodzenia dziewcvzyno, wszustko zależy od Ciebie i Twojej determinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saldl
jak na poczatek to mozesz zaczynac od pracy w call center bo duzo osob nawet po studiach tak zaczyna, ale pensja 1000 pln to rzeczywiscie malo, poza tym podejrzewam ze po kilku latach pobytu w UK to chcialabys prace z jezykiem angielskim, ja tez mam doswiadczenie jesli chodzi o poszukiwania pracy, mysle ze nadal jest jeden wielki "bajzel" na rynku pracy z taka poprawa ze teraz dostaniesz 1000 pln a nie 800 pln tak jak kilka lat temu a to i tak malo, zreszta nawet za pensje 1500 netto bedzie ciezko sie utrzymac, oczywiscie wymagania prawie na kazde stanowisko wygorowane a pozniej sie okazuje ze to pracy ktora dostalismy wcale sa niepotrzebne takie kwalifikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-rimbi
takie zarobki to śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×