Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shalalala

Nie ODZYWA się To juz KONIEC

Polecane posty

Gość Shalalala
Boziu ile my mielismy tych powrotów! Ile razy kazalismy sobie doslownie *wypier* naprawdę:( Ale On zawsze sie odezwał,zadzwonil...Nie mogl nigdy wytrzymac dnia bez odezwania sie do mnie..Ale ile czlowiek moze wytrzymac? Ile moze..i chociaz bardzo kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalalala
Kayus a co kochana sie stało?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy razem cztery lata. No i on powiedział mi, że "już tego nie czuje" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalalala
Kurcze nie zadzwonię! Napisalam mu jakis czas temu ladnego smsa ,nie odpisal, tylko puszcza mi po dlugim czasie sygnał?? Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobił mi żadnego świństwa przez te wszystkie lata, ja jemu też nie. Bywało raz lepiej raz gorzej. Ale ja go strasznie nadal kocham, a on mnie już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalalala
Kayus o jezuniu...biedna:( cios prosto w serce !!! i to taki cios,ktory boli bardzo dlugo niestety:(:( Bardzo mi Ciebie szkoda w tym momencie:( Dlaczego Ci faceci tak ranią?:( Boże ja bym tak nie potrafiła:( Odejsc po prostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też się tak nie odzywałam jak się pokłóciłam z narzeczonym. Nie odzywaliśmy się do siebie 3 tygodnie ! To była męczarnia. Nie popełnie już drugi raz takiego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalalala
Uciekam wziac goracą kąpiel,musze sie zrelaksowac i nie myslec o niczym:( Jejku... 3majcie sie kobietki .Kayus 3mam za Ciebie kciuki kochana!!! Badź silna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze on ten sygnał puszcza
bo nie ma kasy czy co i Ci znak daje ze masz dzwonic?:) poza tym lepsze to niż by milczał całkiem co?;) nic sie nie przejmuj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalalala
Hej Hej kobietki wleciałam tu tylko na momencik;) Chcialam Wam powiedziec,ze bylam u Mojego Ukochanego na noc! Zaprosil mnie....rozmawialismy i bylo cudownie!:) Naprawde juz bylam przerazona i to On sie pierwszy odezwał ,przyslal mi nawet piosenke bardzo bardzo cudowną o jejuniu Kocham Cie ;*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati215
wiesz takie zycie.... jezeli on nadal cie kocha to sie odezwie, trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze on ten sygnał puszcza
no widzisz:) miałam racje:) powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×