Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myslicie o

paleta cieni - co o niej myslicie?

Polecane posty

Gość co myslicie o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robisz makijaż na papugę
to ok. ale z doświadczenia wiem, że paleta składająca się z 4 odcieni tego samego koloru jest duuuużo lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szczerze Ci polecę palete;) Ja mam tańszą ale też z allegro, bodajże coś ok 40-50 cieni i jest rewelacyjna;) taki wybór że często dłużej się zastanawiam jaki kolor wybrać niż co założyć... świetna sprawa, w dodatku przy okazji jakiejs imprezy nie musisz lecieć do drogerii i szukać odpowiedniego cienia do kiecki bo z pewnością coś dobierzesz z palety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
ccekin >> a czy te cienie są faktycznie tak intensywne na powiekach:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie paleta sie nei sprawdza- mam obecnie druga (tylko dlatego ze byl to prezent) z 15 cieniami,poprzednia miala cos ok 18 i polowy nie uzywalam... wole kupic sobie game odcieni albo pojedyncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
ja już mam jedna paletę - Ruby Rose czy jakoś tak, używam większości kolorów ale są one perłowe, mało intensywne. Te są zupełnie inne ale chodzi mi tylko i wyłącznie o jakość, bo może któraś kobietka z forum orientuje się, czy te cienie są dobre, czy długo się trzymają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczek
a ja polecam goraco palety ruby rose z allegro ^^ "mam shining na mokro z bardzo swiecacymi sie cieniemi genialna "i taka 50 cieni+ 6 rozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×