Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dksfjbf

sukienka na mały biust

Polecane posty

Gość dksfjbf

na studiowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic konkretnego nie doradzę ale biust to nie problem. Spódnica + gorset na ramiączka albo cała kiecka na ramiączka i zero problemu ;) Nie wiem gdzie mieszkasz ale, ja wybitnym biustem nie obdarzona ;) te ładne parę lat temu kupiłam rewelacyjną kieckę w Centrum Mody w Nadarzynie pod Warszawą... Może komuś się przyda to info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz krój marszczony przy biuście lub tzw. wodę, ewentualnie kroje z odcięciem pod biustem. Optycznie dodają też prążki, ale na studniówkę to niespecjalnie. Ogólnie- marszczenia są dla Ciebie. Do tego push-up. Na dekolt brązowy puder- muśnięte między piersiami, też optycznie powiększy;) Tylko zadbaj o delikatną opaleniznę na całym ciele, bo na samym dekolcie będzie dziwacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia7687
moim zdaniem najlepsze sa odcinane pod biustem ja kupilam taka a mam rozm A;] http://allegro.pl/item488802916_mala_czarna_elegancka_vila_s_m_sylwester.html jakies dziwne zdjecia tu sa ale na zywo wyglada o niebo lepiej, ja odpinam ramiaczka, delikatne szpilki z otwartym palcem, wieksze kolczyki czerwony lakier i mimo braków czuje sie mega kobieco;] ide w niej na sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×