Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona brakiem godnosci

dlaczego dziewczyny trwaja przy faceteach mimo zlego traktowania?

Polecane posty

Gość zdziwiona brakiem godnosci

Ci ich wyzywaja od kurew, dziwek, bija, szarpia, olewaja a nawet zdradzaja a te debilki dalej przy nich trwaja. Desperacja? Brak szacunku do siebie samej czy naiwnosc, ze on sie zmieni? Co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
....po to by miały o czym pisać na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjaaaa
Bo bardzo szybko w mozgu zachodzi proces podobny do uzaleznienia od narkotyku lub alkoholu,ci faceci postepuja w identyczny sposob sa podstepni,klamia,maskuja prawdziwe oblicze,i tylko patrzac na to z zewnatrz mozna zadawac takie pytania,natomiast gdyby ktoras z was madralinskie wpadla w sidla takiego typa,wiedzialybyscie jak ciezko uwolnic sie od uzaleznienia od niego,i jak ciezko jest wrocic do siebie po takim zwiazku,gdy czlowiek jest juz tylko wrakiem emocjonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo przecież na początku żadne taki facet nie wyzywał swojej dziewczyny i jej nie szarpał, bo wtedy nie byłby jej facetem. Tacy ludzie małymi kroczkami ujawiniają swoj oblicze i przywiązują swoją ofiarę do siebie. Później to już jest, jak ktoś już słusznie zauważył, uzależnienie od tej chorej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tacy podniecaja
a nie cieple kluchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo biora cala winne na siebie, uwazaja ze skoro facet uderzyl to znaczy ze zasluzyly na to. Niestety tacy mezczyzni potrafia niezle manipulowac swoimi kobietami, wyzwalac w nich poczucie winny. Naprawdopodobniej kobieta , ktora uwolnila sie od swojego kata trafi w rece drugiego. Potrzebna pomoc i wsparcie przyjaciol, rodziny i psychologa. No i trzeba czasu aby zrozumiec horror sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
bo naśladują wzorce z domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i on on i ja
nie wyniosłam tego z domu a nietsety mialam z takim do czyniena. rozstalismy sie w bardzo zlym nastroju. cos dziwnego mnie przepelnia. jakas gorycz? bol? tesknota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta laski uwielbiaja nosic paczki do wiezienia :D po odsiadce dostaja \"wyplate\" za wiernosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×