Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*nadziejka*

ślub cywilny - -walentynki 2009 POMOCY!

Polecane posty

prosze o rade jak w tym dniu powinna wygladac panna mloda bedaca w 6 mcu ciazy?? Nie mam kompletnie pomyslu co na siebie zalozyc!! i jeszcze jedno: myslicie ze moj przyszly maz powinien isc do slubu w ciemnym garniturze czy moze byc np kremowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.............
Możesz wyglądać jak chcesz.. On też.. Tylko dopasujecie kolor garnituru do sukienki albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze inaczejj
jasny garnitur zima chyba nie bardzo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to, by kolor sukienki i garnituru byl TAKI SAM, tylko zeby pasowal. na przyklad: kremowa kiecka +brazowy garnitur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oczywiste, ze kolorystycznie trzeba sie jakos dopasowac... Chodzilo mi raczej o to czy powinnam isc w sukni typowo slubnej czy raczej w wizytowej?? No i tez slyszalam ze jasne gajerki to raczej w lecie niz zima, ale nie wiem.... w koncu to cywlny tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 24
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Zdecydowaliśmy część obowiązków zlecić fachowcom , i nie żałujemy. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, dbałość o szczegóły Polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×