Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 eeeeee....

mam dola

Polecane posty

Go艣膰 eeeeee....

nie chce mi sie zyc!! mam do dupy faceta rodzice tez i nie mam ochoty juz na nic chce umrzec ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
nie da rady bucze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ips
Nie martw si臋, juro b臋dzie gorzej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
codziennie tak jest od kilku lat z rodzicami alkoholizy ;( i ten facet moj szok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
to topik dla mnie,cholera jasna do dupy to pieprzone 偶ycie!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
zawsze udawalam ze wszystko ok a serce plakalo z bolu az teraz i placze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ludzie, we藕cie pope艂nijcie zbiorowe samob贸jstwo albo co艣, si臋 na koniec poczujecie wspierane, kochane i nie wiem, co jeszcze... jak facet z艂y, to go zostaw, jak z rodzicami nie tak- wyprowad藕 si臋. ja si臋 z moimi 偶ar艂am latami, za m艂oda by艂am na wyprowadzk臋, to 偶y艂am ko艂o nich, unikaj膮c ich, jak tylko mog艂am. i kurwa 偶yj臋. ludzie maj膮 wi臋ksze problemy i daj膮 rad臋, a Wy pierdolicie jakie艣 farmazony "oj, jak mi 藕le, jak mi smutno". dajcie spok贸j, kurwa...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
zdaje Ci sie ze uzalamy sie nad soba z wyprowadzka jest trudno mam dopiero 19 lat a sporo przeszlam!! nie pier...ze ty masz tez zlenie kazsy jest silny psych...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
mnie by by艂o dobrze gdybym ja mia艂a prace,gdyby m贸j m膮偶 nie straci艂 w艂a艣nie pracy,gdybym nie by艂a w cholere daleko od rodziny bo wtedy by mogli pom贸c,gdybym nie mia艂a na wychowaniu dziecka i puste kieszenie to bym tez tak sie pyszczy艂a a tak to se tu pogadam i mo偶e mi ul偶y ,cho膰 sytuacji finansowej nie poprawi! :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyno, nie jeste艣 jedyn膮, kt贸rej 偶ycie da艂o szko艂臋. i w艂a艣nie, 偶e si臋 nad sob膮 u偶alacie, zamiast sie po prostu wzi膮膰 w gar艣膰. jak nie masz si艂y radzi膰 sobie z tym sama, to id藕 do psychologa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
a Tobie eeee bym ch臋tnie co艣 doradzi艂a bo wiem co to d贸艂,tylko ,偶e dzi艣 si臋 cholercia nie nadaj臋,pewnie wiesz co mam na my艣li,bo nastr贸j podobny:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
no wlansie po to to jest a nie jak jakies typki pisza i sie wkur...ze my sie zalimy nie mamy komu pwiedziec to piszemy i hu...wam do tego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
u mnie psycholog nie gada po polsku!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
polecam ma艂膮 偶贸艂t膮 kopark臋, rewelacja do zakopania do艂a ;) btw: co nas nie zabije, to nas wzmocni, znane z autopsji... gdy 偶ycie Ci臋 przerasta we藕 g艂臋boki wdech...powt贸rz..a teraz prze艣pij si臋 z problemem i pomy艣l o nim rano, uszy do g贸ry :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
bylam u psychologa i pierdolil od rzeczy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
thx hell woman, eee by艂a艣 u psychologa? czyli ,偶e taka osoba te偶 nie pomaga? super ,idziemy po kopark臋? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
hell woman ja nie chce spa膰!!! id臋 po piwo!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
wez mnie ze soba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie by艂am u psychologa, bo z tzw. do艂ami radz臋 sobie sama i nie wywlekam na forum, co mi na w膮trobie le偶y :) poza tym znalaz艂a艣 ju偶 opcj臋-zala膰 do艂a browarem, te偶 dobrze ;) mi艂ej zabawy dziewczynki :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
a ja si臋 lubi臋 wygada膰 ale nie mam komu,no wi臋c tu pr贸buje,eee ch臋tnie bym si臋 z Tob膮 napi艂a,masz piwko??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee....
nie mam bylam na piwku i juz przyszlam i nawet mnie nie znieczulilo co za pech

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdo艂owanaa
ojej to za ma艂o piwka:( ale to i tak do doopy,bo tylko na moment,wiem co艣 na te tematy o kt贸rych piszesz,bo je przerabia艂am i niestety nic dobrego z tego nie wysz艂o,w takim bagnie nie mo偶na tkwi膰 tylko trza si臋 ratowa膰 za wczasu,bo b臋dzie tylko gorzej!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×