Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DenVer___

Mam pomysł na firme ale czy to dobry pomysł ?

Polecane posty

Gość DenVer___

Mam pomysł na firme ale czy wypali hmmm Mieszkam w 65 tys mieście i miałem pomysł ale gdzieś w centrum miasta w jakimś lokalu wynajętym czy coś zrobić dla dzieci taki jak by plac zabaw zamknięty jakis basen z kulkami zjezdzalnie itd. dla małych dzieci lub troche większych do np. 8 lat czy coś aby tata czy mama mogła przyjść ze swoim dzieckiem i pobawić się ? czy to dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xccb
a zdajesz sobie sprawę jak wysokie są czymsze w centrum miast? w życiu nbie dasz rady tego utrzymać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro
Hmm..pomysł bardzo dobry :) Jak poprzednik napisał może być wysoki czynsz, aczkolwiek myślę, że warto to przemyśleć :) Należy policzyć parę rzeczy, znaleźć najbardziej opłacalna możliwość rozliczania się, zrobić analizę kosztów i policzyć np. ROS :) Ja często korzystam z takich przybytków, i uważam, że jest to świetna forma rozrywki dla dziecka i dla rodzica. :) Musisz dokłądnie sprawdzić segmentację rynku, i oszacować jaki może być popyt, wielkość popytu na twoje usługi :) Jak byś miał jakieś pytania, pisz śmiało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenVer___
hmmm centrum nie moze tak jakieś poprostu osiedle jakieśale chodzi mi bardziej o pomysł bo u mnie w mieście jeszcze czegoś takiego nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaksjdhdh
ja zawsze mysle, ze lepiej cos wlasnego otworzyc niz sie prosic u kogos, latac jak glupi po rozmowach kw i zeby cie traktowali jak smiecia. a potem masz prace i trzesiesz dupa czy cie szef nie zwolni. lepiej miec cos wlasnego i byc niezaleznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy dobrym pomyslem
byloby otwarcie apteki (leki + dermokosmetyki) za rok koncze farmacje i kosmetologie wiec moglabym sprzedawac, tylko ze przerazaja mnie te sieci aptek ktore w rzeczywistosci sa pralnia brudnych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×