Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mlutkaaaa

dr Cieślik z Krakowa-hirurh plastyczny ....opinie

Polecane posty

Gość hejo
Podbijam! Kto poleci chirurga z Krakowa - korekta nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie moge z Krakowa polecic tylko dr. Kasprzyka bo u niego sobie operowałam piersi lecz ten lekarz chyba nie operuje nosów. Słyszałam cos o dr Keller. Wejdź sobie na forum beautywpolsce tam masz cały dział poswięcony nosom to ci pewnie da jakis pogląd powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzyk
nie umie operowac nosow ,dlatego sie nawet za nie nie bierze i dobrze , bo by nie nadazyl z poprawkami i nie zarobilby ani centa z operacji plastycznych. operacja plastyczna nosa to najtrodniejszy zabieg w chirurgii plastycznej i radze udac sie do specjalisty z prawdziwego zdazenia zeby potem nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośbie powyzszego postu
można tylko stwierdzić " że głupich nie sieja a sami rosną" z Krakowa od nosów polecany jest Zawisz a Kasprzyk ponoć specjalizuje się w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzyk
raczej nie specjalizuje sie w piersiach ,tylko na piersiach zbija najlepszy interes. z piersiami nie ma duzo roboty i za kazda operacje bierze kupe pieniedzy, a dr. zawisz dobry jest w nosach i w operacjach piersi nie ma sobie rownych jesli chodzi o krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzyk
a ten cytacik to mozesz odniesc sam(sama) do siebie , bo obrazajac kogos klasy nie pokazesz.... tfu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo
Przyznam, że klinika dr Zawiszy wygląda obiecująco i certyfikaty również :) może ktoś z Was robił u niego nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie robilam nosa u Zawiszy,
ale moja kolezanka robila (miala garba i nisko koncowke). Zrobil jej prosciutki grzbiet i koncowke leciutko zadarta. Wedlug mnie wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minii2007
witam serdecznie mam ogromna prośbę do" nareszcie szczęśliwej" Cieslik zrujnowal mi nos prawie rok temu Teraz planuje poprawkę. ale zastanawiam się na jakie rezultaty mogę liczyć Bardzo chciała bym zobaczyć twoj nos po ciesliku i po poprawce Tak bardzo się boje ze z tym już się nic nieda zrobić Jeśli możesz proszę prześlij mi swoje zdjecia na email dagnieszka@ymail.com ogólnie cały nos do poprawki najbardziej jednak martwią mnie te skrzydelka po resekcji czy istnieje dla mnie nadzieja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pacjent
Sześć lat temu miałem zabieg nosa po urazie. Nos był bardzo krzywy a dr Cieślik wykonał tylko jeden zabieg i wszystko zostało skorygowane ( choć lekarze twierdzili, że jeden zabieg nie da efektów ), a tu proszę dr Cieślik wszystko poprawił jednym zabiegiem. Nos mam prosty i dobrze mi się oddycha:)) Polecam dr Cieślika i jego klinikę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzięczna pacjentka
W październiku miałam zabieg nosa po urazie. Miałam krzywy nos i skrzywioną przegrodę oraz chrzęstkę przegrody nosa. Pan dr Cieślik świetnie poradził sobie z moim biednym nosem. Teraz nos jest prosty i dobrze mi się oddycha:)) Wszystko to dzięki dr Cieślikowi, który jest bardzo dobrym specjalistą ze świetnym podejściem do pacjentów!!! Szczerze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna11547
Czesc dziewczyny (i chlopaki jesli ktorys tez jest zainteresowany). Ja robilam operacje nosa w czerwcu u Dr Keller Skomskiej. Jej strona internetowa moze nie wygladac zbyt okazale ale to pewnie dlatego ze doktor ma tylu pacjentow ze nie ma nawet czasu ani potrzeby reklamowac sie za bardzo w internecie. Mialam nieproporcjonalnie duzy noz z dziwacznym kulfonowatym zakonczeniem. Generalnie oszpecal moja twarz. Po operacji u Pani Keller moj nos wyglada bardzo ladnie. Jest maly (ale nie za maly ani za chudy) pasuje do mojej twarzy. Czuje sie z nim o wiele lepiej i pewniej. Poza tym chyba po raz pierwszy w zyciu mezczyzni zwracaja na mnie uwage gdy ide ulica. Z tego co zaobserwowalam Pani doktor robi conajmniej kilka nosow w tygodniu od wielu lat- ma wiec ogromne doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialem robiony nos u pani dr Keller. Polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kaleką po operacji plastycznej wykonanej przez Cieślika. Ostrzegam przed tym człowiekiem, nie użyję określenia lekarz Zrujnował mi życie. Wielokrotnie myślałam życzeniowo ; aby doświadczył takiego cierpienia jakie mi zafundował, od permamentnego bólu nie sposób uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operowałam sie parę lat temu .Mam teraz opadnięte powieki dolne. Na mój lament .. co pan ze mną zrobił .. odpowiedział że mam zaniżone poczucie własnej wartośći Byłam na poprawce w Szczecinie też nie za bardzo dobrze zrobił . A teraz zbieram pieniądze na następną poprawkę powiek dolnych --- ale teraz to się już naprawdę boję bo nie wiem do kogo się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest ? mój wpis zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2006 r miałam abdomino plastykę brzucha , tragedia komplikacje brzuch wygląda tragicznie , zniekształcony!! Ostrzegam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kategorycznie przestrzegam przed tym partaczem ,zrujnował mi życie,przez nieudane operacje biustu ,nosa ,mojej koleżance zle zrobił nos i uszy ,także nie sugerujcie się niską ceną tak jak ja przy wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła do doktora Małka https://www.robertmalek.pl/ zobacz sobie na jego stronie efekty jego korekcji nosów. Mówią one same za siebie moim zdaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie znam dr Cieślika, ja jestem po operacji nosa ale w łódzkiej klinice Dermed i tam znam lekarzy. Z czystym sumieniem mogę ci polecić dr Dorotę Żukowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejnym takim samym partaczem jest dr Osuch, jego eksperyment na moim nosie zmarnował mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Niestety to co tutaj, teraz napiszę nie będzie za bardzo pozytywne pod jakimkolwiek względem, jednak zdecydowałem się napisać tą opinię, 2 miesiące po Nieudanej operacji nosa, przede wszystkim dlatego, aby przestrzec wszystkich zamierzających odbyć operację czegokolwiek, a przede wszystkim nosa u tego lekarza... Oczywiście ja już nic nie zrobię, ponieważ co się stało, tego nic nie cofnie, ale proszę, szczególnie młodzi ludzie, którzy chcą nawet odrobinę poprawić coś w swoim wyglądzie, ludzie trzymajcie się od tego lekarza z dala! Aby nie przedłużać, - przed operacją nos miałem całkiem ok, szczupły i wąski, jedynie co chciałem poprawić, to niewielki garbik, na skutek wypadku w dzieciństwie. Powiem szczerze, tą plastykę pragnąłem zrobić już od kilkunastu lat i tak bardzo chciałem mieć już to za sobą, że doprowadziło mnie to do największego mojego błędu - a więc - nie doinformowałem się szczegółowo, nie czytałem za wiele, CO TO JEST ZA LEKARZ. Przykro mi to stwierdzić ale pierwszy raz kiedy zacząłem czytać te wszystkie negatywne komentarze, miało miejsce dopiero wtedy, kiedy zobaczyłem się w lustrze po operacji...- tego momentu nie zapomnę do końca swojego życia oraz kiedy nogi dosłownie ugięły się pode mną oraz ostatkiem sił powstrzymywałem łzy a na domiar wszystkiego lekarz, który w momencie gdy byłem w niesamowitym szoku co się ze mną stało, obrócił się plecami i powiedział: " NO ALE NOS JEST TERAZ PROSTY". Nie zapomnę tych słów nigdy... Ale ok, bo nie chcę się tutaj rozpisywać..., Przed operacją "Pan lekarz" nawet nie raczył narysowania mojego nosa, już pominę że w tych czasach, chyba nie ma nic dziwnego w przeprowadzeniu symulacji komputerowej- jak nos będzie wyglądał. Niestety moim drugim największym błędem było to, zaraz po tym że go nie sprawdziłem, i tego jakie ma opinie u innych pacjentów (zachęcam was do sprawdzenia tego) było to, iż cały czas byłem optymistą i wierzyłem że on rzeczywiście usunie mi ten garb a nos zostanie jaki BYŁ! . Niestety to co mam teraz to nie tylko kartofel i zdemolowana twarz, ale i zmarnowany czas do momentu kolejnej operacji, oczywiście już nigdy w życiu u niego, czyli około 10-12 miesięcy :). Tak więc, oprócz kilkunastu tysięcy złotych, których akurat mi najmniej żal - a pracowałem na nie ponad 3 miesiące, kto wróci mi normalny wygląd oraz te kilkanaście miesięcy z życia? - tak od 2 miesięcy nie wychodzę z domu, ponieważ to jak wyglądam obecnie odebrało mi całkowicie wiarę w siebie, pewność siebie itp. Oczywiście, również po części winię siebie, że poddałem się w ręce takiego człowieka, jednak koniec końców to nie ja operowałem sam siebie. Podsumowując - z całkiem w miarę dobrego wyglądu, mam teraz nos jak potwór, może nos jest jeszcze opuchnięty, ponieważ minęło 2 miesiące jednak jestem już realistą i wiem że po prostu nie ma szans na jakikolwiek przyzwoity wygląd. Gdybym wiedział na co się piszę i co się ze mną teraz stanie, zapłaciłbym każdą cenę by wyglądać tak jak wyglądałem...- DRAMAT. PS - Nawet nie wspomnę co ten człowiek robił ze mną podczas zmiany opatrunków, poczytajcie sobie opinię innych bo ja już nie mam zamiaru nawet o tym myśleć, - oczywiście tampony w nosie miałem nosić przez 2 doby ( spróbujcie sobie oddychać buzią przez kilka minut:) ) a skończyło się że oddychałem ustami przez 3-4 tygodnie :). Gdybym chociaż w 1/10 wiedział na co się piszę i jaki koszmar teraz będzie się odgrywał, NIGDY w życiu nie poddałbym się takiej operacji, chyba że u naprawdę profesjonalisty. Nie mam zamiaru obrażać tutaj nikogo, bo mam swoją godność ale niech to będzie przestroga szczególnie dla ludzi młodych, oraz w sumie dla każdego.

Żeby nie być gołosłownym przesyłam adres: Robertkozl97@interia.pl - jeżeli macie do mnie jakiekolwiek pytania, bardzo chętnie odpowiem.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Was był operowany przez Cieślika oraz podał sprawę do sądu? - jestem po nieudanej operacji, oraz zostałem oszpecony na twarzy! Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×