Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koxolina

wstyd

Polecane posty

Gość koxolina

Mam 19 lat i od pewnego czasu jestem z 21 letnim mezczyzna. Mój problem polega na tym, że nie umiem sie przed nim całkowicie rozebrać. Nie mam jakichs powaznych defektow ciała, mam 178 cm wzrosgtu i waze okolo 65 kg, ni ejestem chuda jak patyk ale mam ładne, miękkie, kobiece ciało. Pozwalałam mu dotykać tylko swoich piersi i nie moge sie przemóc by pokazać się mu nago, a juz niedlugo mamy zamiar rozpoczac zycie seksualne. Dodam że on jest bardzo kochany dla mnie i wciaz powtarza ze jestem najpiekniejsza kobietą. Poza tym mam bardzo wysokie poczucie wlasnej wartosci i uwazam sie za piękną dziewczyne, dlatego nie do konca rozumiemtego oporu przed rozbieraniem.. dodam że jestem dziewicą. Jak mam sie przemóc? Chyba mezczyzni nie zwracają tak duzej uwagi na jakis maly tluszcz na brzuchu czy udachh, wiec sama nie wiem czego sie obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qjkbiucyfo
bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie czego sie obawiasz
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbvc
metbabes.com wejdz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koxolina
prawde mowiac chyba tego że on sobie wyobraza ze jestem chudsza.. bardzo dobrze znam sie na modzie i umiem sie ubierac w taki sposob ze wygladam o pare kilo szczuplej, wiec chudo. on w kolko mowi ze jestem chudziutka i ze kruszynka ze mnie... nie chce zeby wiedzial ze jestem wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryzujesz jak zawsze
wy baby juz tak macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź go na basen,saunę lub do aqaparku,ubierz bikini- i on się przyzwyczaji i ty też,a jak mu się nie spodobasz to lepiej przed niż po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płastuga1258
Żebym ja miała za duży biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej miec za mały niż za duż
uwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia 18 Nie przejmuj się , każdy coś ma ! Ja na przykład jestem bardzo szczupła i uważam , że mam za duży biust . Nie podoba mi się to i naprawdę głupio się czuję w bikini . Chociaż facetom to się chyba podoba :D i to jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój... masz ok wagę. nie wiem jakie wymiary... Ale na moje przesadzasz. Idźcie na basen, oswoisz się. Jemu się bardzo podobasz skoro jest z tobą, a poza tym jak zaczniecie uprawiać seks to on będzie tak podniecony że nie będzie zwracał uwagi na jakąś fałdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robacczek
Dziewuchy ! Nie wstydzić się za dużych biustów , tyłeczków i udek . Rozbierać sie i do sexu marsz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, on będzie widział Ciebie, nie fragmenty Twojego ciała.... poza tym zakochani/podnieceni faceci ślepną na wydumane niedoskonałości swoich kobiet :D serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKRYTA
Jesli Cie kocha i jest Toba zauroczony to napewno nie zauwazy defaktow Twojego ciala :) a poza tym faceci lubia troszke brzuszka wieksza pupe i uda zebym miec co sciskac :) naturalne kobiety sa duzo atrakcyjniejsze niz takie sztuczne lale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogvartt
Rozebrać sie wstyd , a pierdolić ne kafe to nie wstyd - M 18 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotach
jak wreszcie siędoczeka to będzie tak podniecony że nie będzie zwracał uwagi na drobiazgi tylko na seksowną całość, no i na "sedno sprawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka.
A jaki facet na to patrzy , jak mu stoi myśli tylko o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _grzechotka
koxolina ty chyba za dziecinna jestes na dymanie skorko mysli ze facetowi bedzie przeszkadzalo to ze w spodniach wygladasz na 65kg a bez na 66kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotach
no właśnie, a ty jak wreszcie ściągniesz majtki i pokażesz swoją c*pkę też zapomnisz o niedoskonałościach (zapewne zresztą urojonych). Ostra jazda lekarstwem na wszystko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×