Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczniki00

1 grudnia- dzień walki z AIDS

Polecane posty

jak powinniśmy wspierać ludzi zarażonych wirusem HIV i chorych na AIDS? przecież nie wszyscy zarazili się przez brudne igły, stosunki z przypadkowymi ludźmi. są dzieci, które urodziły się chore, albo zostały zarażone w szpitalu... jak ich traktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rododendron pospolity
myślę, że normalnie, ale ostrożniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzapachowa panga
slonecznik... siedziesz w necie, poszukaj sobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rododendron pospolity
czyli normalnie, ostrożniej nie musi znaczyć nienormalnie. dla swojego zdrowia i obawy o zarażenie byłam ostrożniejsza, ale nie traktowałabym ich jak trędowatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzapachowa panga--> ale miałam na myśli może jakieś wasze doświadczenie w tej kwestii, może ktoś współpracuje z fundacją, .... \nie chodzi mi o suche informacje z neta tylko o jakieś żywe doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Żywe doświadczenia? Proszę bardzo-mój był chłopak,moja przyjaciółka i pare innych,mniej już bliższych mi osób,ma HIV.Jak ich traktuje,co z nimi robie?Wszystko to co z innymi.Nie rozumiem co znaczy,że kontakty mają być normalne,ale ostrożne.Czy z niezarazonymi znajomymi tniecie się i babracie nawzajem w swojej krwi czy może zabawiacie się z nimi bez prezerwatywy? Ja nie,więc nie ma żadnego "ostrożniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria teorią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Teoria teorią jeśli nie znasz osób zarazonych,a tylko myslisz co by było gdyby.Ale jesli okazuje się,że ktoś bliski ma HIV/AIDS to Twój stosunek do niego się nie zmienia.(sa niechlubne wyjątki,oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×