Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ognista brunetka

rurka do tanczenia....

Polecane posty

chcialam męzowi zrobic prezent i zamontowac rurkę do tańczenia w sypialni czy to jest dobry pomysł myslicie że bedzie się cieszył?..moja kolezanka własnie ma taka rurke i mowi ze rewelacja bo jej maz czasami tez na tej rurce wywija:)prosze doradzcie bo to ma byc prezent na mikolaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ale taka profesjonalna rurka to strrasznie droga jest, te co na necie kupic mozna to są takie ze pod mężem runą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalala...............
macie moze jakies linki do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
stać was?? bo taka full profesional ponoć kilkdziesiat tysi kosztuje (kiedys jakis artykuł czytałam)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzaskacz dupny
A po ile bilety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalala...............
nie stac cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalala...............
narazie mnie nei stac ale jak se chlopa znajde to moze wyzme kredyt hipoteczny i mu kupie hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno ile trzeba dac tyle dam w koncu ja w zeszlym roku dostalam na mikolaja autko w ramach rewazu ..mysle ze bedzie sie cieszyl chociaz boje sie ze uzna mnie za jaka latawice ktora musi wyzyc sie na roze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl super tylko pewnnie strasznie drogi nie wiem nie orientuje sie ale Pomysl naprawde intersujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl super tylko pewnnie strasznie drogi nie wiem nie orientuje sie ale Pomysl naprawde intersujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty w koncu zainstalowalabyc to w sypialni a nie w pokoju goscinnym tylko dla niego moim zdaniem bylby zaadowolony a nie bedzie myslal w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalala...............
pomysleliscie co by bylo jakby ktos wszedl do sypialni wchodzi patrzy a tu rura!! he czestoo sie zdaza ze a tu ktos chce zobaczyc sypialnie a to widok z okna a to to i tamto i co wtedy... wtedy to se dpiero pomysla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest duzo starszy odemnie i mam nadzieje ze spodoba mu sie mloda zonka tanczaca na roze do tego mam nowy biust...chce mu sprawic przyjemnosc on tyle dla mnie robi...pewnie on mi nigdy na niej nie zatanczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona pyta czy to dobry pomysl a nie ile ja to bedzie kosztowalo i czy wg Was ja na to stac ognista, jesli Twoj maz lubi takie pokazy to nie zastanawiaj sie tylko matuj ta rurke, a ze to jest facet a faceci lubia takie przedstawienia to masz 99% szans ze Mu sie spodoba, chyba ze to ten jeden z 1% mezczyzn-cipek, przepraszam za wyrazenie =) Powodzenia =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda nie pomyslalam o tym..jego koledzy to sami powazni drętwi starsi panowie juz widze ich miny a najbardziej ich żon..ale w sumie sypialni to moj maly azyl i jak poprosze to napewno nie bedzie otwieral tego pokoju ,,chyba ze sztucznymi kwiatami obwine i powiem ze to jest kwietnik(wiocha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialalalalalala............... jesli ktos chce zobaczyc widok z okna czy inne bzdety to sie zapyta czy moze wejsc a jesli tego nie zrobi to swiadczy o jego kiepskim wychowaniu wiec nie ma sie co zdaniem takiej osoby przejmowac, sypialnia to nie muzeum i ma sluzyc domownikom a nie przypadkowym ludziom, ale sobie glupie powody znalazlas, zero powaznych argumentow =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognista jak ktos chce zwiedzic sypialnie to mowisz z usmiechem na twarzy "przykro mi ale to pokoj scisle prywatny", pokarz ze jestes rzeczywiscie ognista i zrob mezowi mila niespodzianke =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalala...............
tez pomyslalam ze to mozna kwiatami obwiesic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludu
jeszcze jeden byk :D pisze sie RURZE xD a kup mu niech sie pocieszy troche^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.podjelam decyzje montuje..najwyzej jak sie nie spodoba to wymontuje i zostana dziury w suficie i zal ze tyle kasy przepadlo..wiem ..kupie sobie stroj sexowny mikolajowej...nieeeee nie ma opcji aby mu sie nie podobalo ....dobrze ,dziekuje wam ...po mikolajkach napisze co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×