Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepoprawna 23-latka

problem natury kobiecej... za ciasna???

Polecane posty

Gość niepoprawna 23-latka

Hej, mam bardzo poważny problem, mianowicie moja historia wygląda tak: mam 23 lata, w wieku 17 lat straciłam dziewictwo i żałowałam tego przez długi czas... Przez ponad 5 lat w ogóle nie uprawiałam seksu. Teraz jestem już kawałek czasu z facetem moich marzeń, jest naprawdę wspaniały i bardzo go kocham. Chcemy rozpocząć życie seksualne ale okzauje się że... jestem zbyt ciasna. Przewertowałam już fora w poszukiwaniu rozwiązania problemu ale wciąż coś jest nie tak. Nie czuję przy swoim facecie żadnego skrępowania, stresu, czuję się bezpiecznie, On podnieca mnie niesamowicie, potrafi mnie rozpalić do czerwoności, jednak nie ma mowy o seksie bo we mnie ledwo mieści się jego palec. I mimo stosowania środków nawilżających to też jest dla mnie bolesne. Nie wiem już co robić. Czy któraś z Was miała może podobny problem? Czy macie jakieś podpowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę ze jak sie z nim pokochasz pare razy to z czasem się poszerzysz. Tez kiedyś byłem z dziewczyną która była waska i powiem szczerze ze seks nie był rewleacyjny. Zawsze ostrożnie zawsze delikatnie i długie starania aby wejsc. Ja osobiście wole jak dziewczyna jest ciut za luźna niz za wąska bo wtedy zamiast iść na całosć to się ma blokade aby drugiej stronei nie sprawić bólu. Nie wiem co ci mozna poradzić poza seksem. Moze spórbuja ją delikatnie rozciągac poprzez jakies pompowany wibrator albo coś. Na pewo poród by troche pomógł ale zachodzic w ciąże pewnie nie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do legii warszawy
"Na pewo poród by troche pomógł ale zachodzic w ciąże pewnie nie chcesz " chłopie jestes niezłym debilem, dziewczyna nie może sie kochać, a Ty jej mówisz że poród by pomógł. ja piechdole, uśmiałam się za cały dzień. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś debilką Napisałem ze poród by pomógł i to jest prawdą a to ze ciężko byłoby jej zajść w ciąże to juz inna sprawa. Wiele kobiet które mają wąskie pochwy po proodzie są luźniejsze więc nie zgrywaj takiej madrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąska szpara
też mam taki problem Ciągle słyszę narzekania facetów ze niektóre dziewczyny mają cipke jak wiadro. Wiele bym dała żeby takie wiadro mieć zamiast waskiej szpary. Współzyję od 5 lat, ale ilość stosunków dla mnie przyjemnych moge policzyć na palcach jednej ręki. Zawsze jest ten nieprzyjemy ucisk i uczucie rozciągania. Ginekolodzy mówią żebym się cieszyła bo wszystko ok i wiele kobiet by tak chciało. Wolałabym mało czuć jak dziewczyny z szeroką szparka niż czuć tylko ból i nieprzyjemny ucisk. Dla ciebie mam rade która daje efekty. jesli sobie ufacie to niech chłopak regulranie cię tam rozciaga. niech przed każdym seksem wkładak powloi coraz więcej,, jeden palec, dwa, trzy itd Po jakims czasie będziesz na tyle rozciągnięta ze seks będzie przyjemny. tyle ze jak przestaneicie rozciągać to pewnie wszystko wróci spoowrotem do pierwotnego kształu jak u mni :( Niech facet cię rozciąga tak często jak się da, to z czasem się staje przyjemne. I nie musi wkładac całej reki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
Kurcze tylko ze nawet juz przy jednym paluszku zaczyna w pewnym momencie dosc powaznie boleć... Moj facet nie zostawi mnie z powodu tego problemu ale po prostu chcemy Kochac sie jak każda inna para... A na chwile obecną to staje sie niemożliwe. I nie wiemy co z tym robic, Pani ginekolog twierdzi ze jest wszystko w porzadku a problem jak byl tak jest :-( Dziekuje Wszystkim którzy sa na tym forum tylko po to zeby WK***IC :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
Do pracodawcy: fajna masz historię ale mnie ona nie interesuje... Macie jeszcze jakies pomysły? To sie staje okropne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca piotrek
a może spróbuj sexu analnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damki Krawiec
Twoja przypadłość, określana ludowo jako "kozia cipka" to rzeczywiście problem. Na razie - ćwiczenia lingwistyczne z francuskiego w obie strony. To akurat nie będzie bolało. Jak facet na dużego - no to niestety - będziesz musiała szukać jakiegoś nieszczęśliwego właściciela rozmiaru mini. Obojgu będzie wam dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
Witam Was ponownie! Odkopałam temat, który założyłam dość dawno temu i ze śmiechem przeczytałam go raz jeszcze. I szczerze mówiąc: PROBLEM ZAPOMNIANY!!! Potrzebny był czas, dużo czasu, widocznie gdy zakładałam ten temat, nie byłam jeszcze aż tak przekonana do swojego Faceta, pewnie podświadomie. Od tamtej pory Nasze "stosunki", nie tylko te fizyczne ale i emocjonalne, umocniły się bardzo. Fakt, że On starał się BARDZO, wiem o tym i to też miało pewnie duży wpływ, czasem nawet już traciłam resztki zapału, jednak On się nie poddał i z czasem kolejne próby seksu stawały się coraz bardziej możliwe do przeżycia, mało tego - przyjemne!! A po długim czasie Nasze życie seksualne nabrało kolorów!! :D Także Kobietki z podobnymi problemami, pamiętajcie: JEŻELI NAPRAWDĘ ZALEŻY CI NA FACECIE, JEŻELI JEMU NAPRAWDĘ ZALEŻY NA TOBIE, JESTEŚ GOTOWA I ON RÓWNIEŻ NA DŁUUUUGI POWAŻNY ZWIĄZEK, TO PRÓBUJCIE SEKSU, POWOLI, BEZ NACISKÓW, STRESÓW i NERWÓW (mimo wszystko). TO SIĘ UDA - POTRZEBA TYLKO CZASU, CHĘCI, ZAUFANIA I MIŁOŚCI. Jednakże jeżeli nie jest tak, jak napisałam, nie jesteście pewne swoich uczuć, macie inne wątpliwości związane z facetem albo chcecie po prostu się "bawić" - ZAPOMNIJCIE O PRZYJEMNOŚCI. Jestem pewna, że zaufanie, szczerość i miłość potrafią zdziałać cuda, jak np. "rozluźnienie" mnie bez stresu i innych nieprzyjemności. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych prób - NIC NA SIŁĘ! niepoprawna 23-latka (teraz już więcej niestety ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooj
No to super że już problem dawno za Tobą. Czytając chciałem nawet odpowiadać, ale jak zobaczyłem datę to mówię, że pewno dawno już po problemie Miałaś "pochwicę" szczególnie że bolało jak wkładałaś palec A z pochwicą to trochę jak z impotencją u facetów,(ale tą pod wpływem stresu, psychiki czyli 90% przypadków.) Pochwa pod wpływem podniecenia rozluźnia się i dopasowuje do członka Twój partner musiał by mieć rzeczywiście ogromną pytę a ty faktycznie potwornie wąska by problemy takie jak ty miałaś leżały faktycznie w budowie anatomicznej a nie w psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
@Pepe Pan dziobak oraz marek 22151 - napiszcie więcej o swoich doświadczeniach, są fascynujące! Buraki pier***one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
Przed chwila chciałam jeszcze raz sprawdzić jak wąską mam piczkę i okazuje się, że dzisiaj nawet wkład od cienkopisu mi nie chce tam wejść. Macie jakieś pomysły na jeszcze coś bardziej cienkiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
Podszywacze oczywiście jak zwykle muszą się wpier*alać i żerować na kimś... Żałosne. Pepe Pan dziobak - masz nick jak 8latek - a intelekt na jeszcze niższym poziomie. Do Normalnego.1979: Co się wtedy stało? Krótko mówiąc - Byłam głupia i chciałam spróbować seksu. To co, że nie miałam chłopaka. To co, że nie byłam w związku. Żałuję tego do dziś że zrobiłam to z kimś, kogo średnio nawet znałam. I wiem że Mój Facet ma do mnie o to żal. Nie mówi mi o tym, ale to się czuje. Czuję, że jest Mu przykro, że Jego Kobieta zachowała się w ten sposób. Ale może w innej sytuacji, w ogóle Byśmy się nie poznali...? (Ja i mój obecny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaa
mam podobny problem, a wlasciwie mialam... zawsze sluchalam jaka to ciasniutka jestem, a ostatnio.... fakt ze mialam plodne powiedzial mi ze jestem rozjechana... i cztery palce mial w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaa
Dodam, że palcom towarzyszyła stopa i kierownica od mojego roweru - typ damka w kolorze zgaszonego różu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaa
nie zartuj Sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaa
nigdy bym sobie nie pozwolila na zgaszony roz... to wiesniactwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o tym?
A co jesliz powodu ciasnej pochwy sprawia bol badanie ginekologiczne? Powinnam wybrac sie do gina ale jak pomysle o tym bolu, to mi sie odechciewa... :( a boje sie ze gdy powiem o tym problemie, to uzna mnie za zacofana lub za histeryczke.... pomysli ze spinam sie bo sie wstydze czy cos...a ja sie nie wstydze samego badanie ale nie potrafie sie rozluznic podczas niego na zawolanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgasdrg1234567890
a ja powiem Ci że w tej chwili problem może już siedzieć tylko i wylacznie w Twojej głowie. Na początku wiadomo, czasem cos tam zaboli; stalo się tak kilka razy a teraz ciągle juz o tym myślisz, chcesz zeby nie bolało, ale ciagle ta mysl jest. nawet jesli nie to podswiadomie. miałam troszke podobną sytuację. pierwszy partner : fajny seks, czesto, nawet przyjemnie, nic nigdy nie bolało, wiecznie miałam ochotę. i tak przez kilka miesiecy. z drugim partnerem sie juz cos zepsulo. prezerwatywa obtarła kilka razy i mimo tego ze pozniej przeszłam na tabletki to bolał mnie kady kontakt z nim (a wcale natura tak bardzo dobrze go nie obdarzyla ;) ) pozniej juz nawet palcem nie mogl mnie dotknąć bo sprawiało mi to ból. poszłam do ginekologa bo balam sie ze cos mi sie tam w srodku zrobilo nie tak. ale pod wzgledem ginekologicznym wszystko bylo okej. stracilam ochote na jakiekolwiek zblizenia, moglam żyć bez tego całe miesiące. tak bylo przez ponad 2 lata. smutno mi bylo bo wiedzialam że moje zycie seksualne kiedys bylo zupelnie inne, ale pogodzilam sie z tym, że jednak seks juz nie jest dla mnie i nawet nie mialam na niego ochoty. co prawda problemy w zwiazku byly ogromne wiec mysle ze to tez mialo wplyw. wiesz co pomoglo? zmiana nastawienia do tego wszystkigo. (u mnie polaczona ze zmianą partnera). mimo tego ze facet chojnie obdarzony przez naturę, juz od drugiego stosunku odczuwalam przyjemnosc i prawie za kazdym razem orgazm. Jesli pod wzgledem ginekologicznym jest ok to WSZYSTKO SIEDZI W GŁOWIE. moze udaj się na wizytę do seksuologa? nie zaszkodzi a moze pomoze. ja sama kiedys o tym myslałam, na szczescie wszystko się samo naprawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgasdrg1234567890
a poza tym raczej kobieta nie moze byc "za ciasna" ;) pochwa się dopasowywuje do rozmiarów penisa. Jak się popiwści to wszystko się zmieści ;) no i moim zdaniem lepiej nie probowac z kilkoma palcami tak jak ktos polecał ;/ dla mnie byloby to pewnie bardziej bolesne i zdecydowanie mniej przyjemne niz penetracja członkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem.Tylko ze ja wlasnie szukam kobiety ciasnej.Mam malego penisa, 12 cm w wzwodzie i jest cienki.Probowalem z kobietami, z 5 ale nie moge sie spuscic bo niby jest za cienki.Jestem troche juz zrezygnowany z dalszego szukania bo ostatnia z kobiet mnie wrecz wysmiala i nazwala kaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mam, ale boli tylko chwilowo i nie zawsze uzywam jakiegos nawilzacza, czesto bylo tak ze facet robil mi minetke i dochodzilam a pozniej dopiero sex bo bylam wtedy mega nawilzona ale facetom z ktorymi spalam a bylo ich 4 bardzo sie to podobalo ze jestem "ciasniutka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz że chciałbym taka ciasna dziewczynę jak.Ty zrobił bym językiem tyle ze rozluźnił by się Twój każdy mięsień ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×