Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

small size

egzamin prawo jazdy

Polecane posty

Gość kochamy cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youu can dance dance
ja nie zdalam w sobote :( oblal mnie na ulicy ,ze niby w lusterko nie spojrzalam w czasie zmieniania pasa ruchu ... lewy byl wolny i spojrzalam katek oka w lusterko ale wg mojego egzaminatora nie upewnilam sie ;/ palant ! nikt z mojej 20 osobowej grupy nie zdal,z czego 11 osob oblalo na luku a 9 na miescie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy masz egzamin
? zdasz na pewno, trzymam kciuki :). Ja zdalam tydzien temu, wiec jak mi dobrze poszlo to i ty tez dasz rade :D. Nigdy mnie nie ciagnelo do samochodow, a na kurs poszlam bo w domu ciagle mnie namawiali abym sie zapisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak oblejesz...
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jest łatwiej
trzymam kciuki .Mam nadzieje ze bedziesz dobrym kierowcą i będziesz patrzyc w lusterka przy zmianie pasa ,bo juz mnie szlak trafia przez tych debili co zmieniaja pas i nie patrza czy ktos jedzie ,codziennie sie z tym spotykam i tylko czekać aż nie uda mi się szybko zareagować i ktoś we mnie uderzy .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek...
youu can dance dance ja nie zdalam w sobote oblal mnie na ulicy ,ze niby w lusterko nie spojrzalam w czasie zmieniania pasa ruchu ... lewy byl wolny i spojrzalam katek oka w lusterko ale wg mojego egzaminatora nie upewnilam sie ;/ palant ! nikt z mojej 20 osobowej grupy nie zdal,z czego 11 osob oblalo na luku a 9 na miescie ;] ---------------------------- Nie - nie palant tylko dobrze zrobił i nie jest to moja zlosliwosc , on - egzaminator musi miec pewnosc iz Ty spojrzalas , a skoro nie mial mial prawo sadzic , ze nie spojrzalas , na kategorie D nasz instruktor uczulał wlasnie na tego typu gesty ! przed pzrejazdem kolejowym np. wykonac oczywiste ruchy cialem i glową by egzaminator widzial ze spogladamy w prawo i w lewo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklowka
ja tez dzisiaj zdaje. powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabongowa
powodzeniaaaaa!!! i daj znac jak CI poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jest łatwiej
tez mojem zdanie miał racje ,co to znaczy kątem oka? trzeba sie upewnic bo moze w tym czasie ktoś szybko nadjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklowka
nie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek...
polecam gadanie do siebie co sie robi , czyli wykonujac manewr móic spogladamy teraz w lusterko lewe !! itd. nie bedzie mozna zakwestionowac tego iż nie spojrzałąs , a gadanie nie jest zabronione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , bede pod nosem mruczala, lewe ,prawe, wsteczne , zeby mial pewnosc ;) no nic lece, dam znac wieczorem jak wroce :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja winogronka8
hej!powodzenia zycze:)ja 2 tyg temu zdalam za 6 razem,ile mnie to nerwow kosztowalo to chyba Bog tylko wie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
a ja wczoraj po raz 3 nie zdałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie zdalam, koles specjalnie nie domknol drzwi a ja z tego szczescia ze wyjezdzam na miasto nawet nie spojrzalam ze pali sie ta kontrolka, po przejechaniu 200 metrow podziekowal mi ;/ jestem wsciekla na siebie bo nie spojrzalam na ta zasrana kontrolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepnym razem bedzie lepiej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz bede uwazniejsza, mam nadzieje ze bedzie pozytywnie, bo czulam sie swietnie, i w sumie stresu takiego az nie bylo , zreszta moj instruktor wierzyl we mnie bardziej niz ja sama, az mi glupio bylo mowic co zrobilam, ;/ no ale bede miala okazje jeszcze sie z nim zobaczyc , co mnie cieszy ;) :P nie zeby cos :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdałam za
6 razem, trochę kasy natrzepali ode mnie, może dzięki mnie :D kupili kawałek nowego autka oblewali mnie za różne pierdoły mam 2 lata prawko i uwielbiam jeździć spokojnie zdasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×