Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwiamilka

MILANEX z ZAWIERCIA

Polecane posty

Gość czarna mańka
szkoda tylko ,że wszystko widzisz w czarnych kolorach ,bo wyobraź sobie że ja też pracuję dla Milanexu i sobie chwalę a na tym forum to każdy jęczy ,kwęczy i ma sraczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanexy lumpexy
to są oszuśctak wysyłajcie pieniądze i nabijajcie naciągaczowi kabze :Di, chłaupnictwo nie istnieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kica
witam czytalam na forum opinie na temat firmy milanex i mam mieszane uczucia na podjecie pracy bylam bym chetna ale nie wiem co robic czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara486
jesli ktoś współpracuje z firmą milanex niech się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Barbary
Pani Barbaro, ja nie pracuję w tej firmie, ale przestudiowałam olbrzymią ilość wpisów na wielu forach na temat tej firmy, ponieważ potrzebowałam ich jako dowodów do pewnej sprawy w sądzie przeciwko jednemu pracownikowi owej firmy. Jeśli chce Pani jakieś informacje, proszę pisać na adres e-mail: rosa_coniglio@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena2932
Jak wszędzie opinie są dobre i złe.Ja pracuję dla Milanexu i nie narzekam Na początku miałam obiekcje czy wysłać pieniądze/wiadomo, tyle jest oszustw/ale dzisiaj nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi3456
marlena2932 czy mogła bym cie prosic o wiecej informacji na temat pracy w tej firmie? moj adres: rzepkowska94@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipigwiazdka
TO OSZUŚCI! wpłaciłam 20 zł, czekałam kilka dni na odpowiedź mailową i nic- cisza. Miałam składać długopisy w domu a zostałam okradziona :( znalazłam jakiś numer telefonu na internecie więc zadzwoniłam- jakiś jąkający się idiota stwierdził, że nie wie komu wysłałam pieniądze ale nie jemu i że ktoś się podszywa za jego firmę, ale nic z tym nie zrobi bo niby co? masakra. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!! nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze na temat tej firmy! pewnie to Pan Michał, Grzegorz czy nie wiem kto tam jeszcze... na nazwę Milanex w Zawierciu są zarejestrowane 3 firmy- i wszędzie ten sam właściciel! a dodatkowo są jeszcze jakieś filie- to prawie jak mafia! jeśli ktoś wie gdzie można złożyć skargę na tych złodziei piszcie- patwoj1811@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yachoo
Pic na wodę. Firma Milanex przysłała mi informację jak zarabiać i umowę do podpisania. Sprawdziłem w GUS - Firma Nilanex w dniu 10.10.2011 roku zakończyła swoją działalność. Teraz po prostu oszukują ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yachoo
Główny Urząd Statystyczny Strona główna GUS Informacje o rejestrze REGON -------------------------------------------------------------------------------- Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej stan danych na dzień:2013-06-24 Podmiot został wykreślony z rejestru REGON. Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.: Numer identyfikacyjny REGON 277575243 Numer NIP 6491096201 Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MILANEX" MILANOWSKI MICHAŁ Nazwisko MILANOWSKI Imię / imiona MICHAŁ EDWARD Adres siedziby*: Województwo ŚLĄSKIE Powiat ZAWIERCIAŃSKI Gmina/Dzielnica lub Delegatura ZAWIERCIE Ulica, miejscowość UL. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 4 lok.32, ZAWIERCIE Poczta 42-400 ZAWIERCIE Pozostałe (udostępnione) dane: Data zakończenia działalności 2011-10-10 * Informacje dotyczące adresu siedziby podmiotu prezentowane są według krajowego rejestru urzędowego podziału terytorialnego kraju TERYT po wprowadzeniu reformy administracyjnej w 1999 r. Drukowanie Podgląd wydrukuDrukowanie bez podglądu Nowe wyszukiwanieInformacje o rejestrze REGONStrona główna GUS -------------------------------------------------------------------------------- Główny Urząd Statystyczny 00-925 Warszawa, Al. Niepodległości 208, tel.: centrala: (48 22) 608 30 00 Informatorium: (48 22) 608 31 63, (48 22) 608 31 64 Automatyczna informacja statystyczna: (48 22) 608 31 35, (48 22) 608 31 36 Copyright © 1995- 2013 GUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest na rencie chcieli go naciągnąć na 25zł , a on nie ma co jeść i informował ich że jest niepełnosprawny . Jak można być tak bezdusznym żeby oszukiwać chorych ludzi . Dla pieniędzy tacy oszuści zrobią wszystko nawet naciągną chorego który nie ma co jeść . Ludzie bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×