Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChybaBrzydal

zaczynajmy....

Polecane posty

Gość ChybaBrzydal

Mam problem,nie wiem co mam sądzić o swojej urodzie,znaczy czy jestem brzydalem czy też nie.Spotkałem się z różnymi opiniami na swój temat... Urodziłem się z pewną wadą,jest ona prawie niewidoczna(zdaniem lekarzy którzy mieli do czynienia z takimi przypadkami),poza lekko asymetrycznym nosem,oraz małą blizną na górnej wardze...Poza tym jestem dość niski (170 cm-18 lat...może urosnę) Jestem w stanie pokazać swoje fotki...(wtedy moglibyście mnie ocenić) Ale przejdźmy do sedna sprawy... Mianowicie chodzi o to czy brzydki facet ma szanse u atrakcyjnej fizycznie dziewczyny? Tu moje fotosy... http://www.fotka.pl/profil/Rubiooo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinimini
wszystko u Ciebie OK, a z wady uczyń swoją zaletę. Przynajmniej się wyróżniasz. Ideały są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
na zdjęciach tak aż bardzo nie widać,chyba że aparat przystawie do samego ryja i zrobie zdjęcie wteydy widać troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
a co to ten eukaliptus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
ee tam nie chce sie gównem szprycować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary tez mam 170cm i nienazekam no moze troche lepiej wygladam z tym ze ja mam 27lat i za mna lataja 17latki jak potrzaskane a ja chce dojzalej laski co wie czego chce od zycia;) wiec niemartw sie bedzie gitara ttylko sie dobrze rozejzyj,zarzuc troche humorem a bedzie gites:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci powiem to ci powiem
yyy miałeś chyba wargę zajęczą czyż nie i teraz masz aparat ,tylko ja nic nie widzę w tobie strasznego ,normalny chłopak jesteś ,niema czym się martwic ,bliznę masz zapewne po operacji ,ale widać że lekarze zrobili kawał dobrej roboty ,buźka do góry mały jeszcze spotkasz swoja księżniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
aparatu już nie mam,za młodu nosiłem,zęby się poprostowały,tam gdzie był ubytek przez rozszczep tam mam sztucznego zęba i jest wszystko cacy.Jakl to dobrze że trafiłem na dobrego speca z Polanicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe nożyczki
nie jesteś brzydki...na tych fotkach nie widać tej blizny...no w polanicy to są mistrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci powiem to ci powiem
no to czym się martwisz ,wyglądasz jak normalny chłopak ,a atrakcyjną kobieta to może mieć pięknego modela jak i również normalnego chłopaczka ,nie ma reguły na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez jest ok:) i nie masz co sie stresować z tego powodu:D Kocha sie drugiego człowieka nie za wygląd ale za to jakim jest człowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
Tak,tylko aby przyciągnąć kogoś to tylko wyglądem można,bo charakteru nie da rady wyeksponować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci powiem to ci powiem
Co ty pitolisz:O głowy ci nie urwało ,trafisz na laskę co twój wygląd będzie jej odpowiadał i git ,pozna twój charakter i może byc jeszcze lepiej ...chcesz mieć lale co będzie leciała na twój wygląd a twoje uczucia będzie miała w dupie ? Samo przyjdzie z czasem ,jeśli jakas cie pokocha to znaczy że akceptuje cie całego tak jak za wygląd tak i za charakter a to czy to będzie jakaś atrakcyjna kobieta to nikt nie wie, nawet sam nostradamus ci tego nie wywróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie dziewczyny Ci się podobają. Twarzy wiadomo nie zmienisz, ale garderoba to nie problem. Twój ubiór jest nijaki, ale lepszy i tak od jakichś dondressów:D Jak dziewczyna jest luźna, sportowy styl, to Ty też zapodaj sobię luźniejsze spodnie, tiszert jakiś bardziej wyrazisty, a jak podobają Ci się elegantki, to jakiś ładny sweterek, spodenek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
Dbać to o siebie dbam maksymalnie,teraz na święta planuje jakiś dobry perfum kupić za kase ze świąt... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD XF
Każdy ma szanse na wymarzoną miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terranova55
Ej, to chyba nie uroda jest Twoim problemem tylko brak pewności siebie ;) Jak dla mnie wyglądasz normalnie, zadnej wady nie widze. Ja akurat gustuje w brunetach ale mam sporo koleżanek które ślinią się na widok niebieskookich blondynow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD XF
Widziałabyś na żywo,czasem chciałbym tak wyjść z siebie i pooglądać z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD XF
nie wiem,bo w realu to nikt mi takich komplementów nie prawił,no raz może dwa nad morzem,ale nie wiem czy to poważnie traktować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JutroBedzieLepiej
Nie przejmuj się skazami na ciele,zwróć uwagę na swoje atuty i to podkreślaj,dbaj o siebie i ładnie pachnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×