Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany dojrzały

szukam chętnej

Polecane posty

Gość zdesperowany dojrzały

dwudziestoparolatki z wawy na ostre rżnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reset
piłą mechaniczną czy typu "moja-twoja"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Tiaaa. cos w tym jest. U mnie po dziecku seks przestal istniec, typowy syndrom spelnionej mamusi... Jeszcze chwila i zaczne poszukiwania jakiejs spragnionej wrazen dwudziestoparolatki dla ktorej takie powiedzmy sponsorowane spotkania w warszawie raz na jakis czas beda milym urozmaiceniem... a moze juz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pamietajcie o gumkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany dojrzały
desperat_bis to może się dogadamy? Wisz... raz ty mi, raz ja tobie lodzika i będzie dobrze. Może być fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany dojrzały
gumka to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany dojrzały
i prosze mi nie rozwalac topiku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
desperat_bis - stań sie tatusiem na caly etet, odciaz swoja kobiete i problem sam zniknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Salamandra, dzieki to mnie nie interesuje. W przeciwienstwie do mojej 'mamusi' nie uwazam zeby dziecko musialo pochlonac reszte zycia w 100% seks jest bardzo wazny i skoro dla niej przestal byc znajde inny sposob. Nie interesuja mnie nowe zwiazki ani rozwalanieobecnego bo nie chce zeby moj syn mial ojca placacego alimenty z ktorym widuje sie raz na jakis czas 'jak mama pozwoli'. Szukam chetnej na maly sponsoring, Warszawa i okolice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pamietajcie o gumkach
nawet nie wiesz jak taka chętna mała może ci rozwalić twoje pukładane wygodne życie ale oczywiście szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
desperat_bis - takiej odpowiedzi własnie od ciebie oczekiwałam... Panowie są jednak prosci jak budowa cepa :P Więc jesli faktycznie NIE CHCESZ, aby syn mial ojca placacego alimenty z ktorym widuje sie raz na jakis czas 'jak mama pozwoli' to nie rozpierdalaj do reszty swojego zwiazku metodą szukania sobie panienki... Uwierz - jak odciazysz w obowiazkach swoją kobietę, a do tego dasz jej jasne sygnały, że nadal jest dla ciebie pożadaną i pociągającą partnerką, że chcesz z nią tworzyć RODZINĘ prawdziwą to masz szansę na przejście tego kryzysu. W przeciwnym wypadku lepiej zrobisz rozwodząc się od razu - szybkie cięcie krócej boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Nie martw sie wiem... znajomosci internetowe i to co sie z tym wiaze mam juz za soba, byl taki okres w zyciu. I gdyby nie syndrom spelnionej mamusi nigdy bym do tego nie wrocil. Dlatego pisze ze zwiazki mnie nie interesuja, to ma byc sponsoring bez zobowiazan, nic wiecej. Jasny uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
Ja się nie martwię. Ja ci tylko uswiadamiam, że posiadanie przez meza sponsorowanej małolaty jest dla KAŻDEJ KOBIETY POSIADAJĄCEJ DUMĘ końcem małżeństwa. Tego typu problem się rozwiazuje a nie olewa szukajac zastępczej dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Jasne Salamandra... oczywiscie faceci sa prosci jak budowa cepa, za to Ty znasz wszystkie kobiety a w szczegolnosci te jedna o ktorej pisze. Spelniona mamusia jest jak sama nazwa wskazuje spelniona i poza dzieckiem swiata nie widzi. Byc moze Tobie sie to w glowie nie miesci ale niestety sa tez na swiecie takie kobiety ktorym seks jest potrzebny jedynie do tego do niczego wiecej. Twoje rady sa trywialnie proste i oczywiste tylko problem polega na tym ze juz je probowalem, z niewielkim skutkiem. Nick chyba o czyms swiadczy nie staje sie desperatem po kilku odmowach i braku zainteresowania, to musi trwac przez dluzszy czas. Szukaniem panienki jak to nazwalas nie rozwale zwiazku ktorego juz praktycznie nie ma. Nie rozwiode sie z jednej podstawowej przyczyny moje dziecko na to nie zasluguje, a w przeciwienstwie do mamusi ono wiele dla mnie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Ojej ale co ja mam zrobić? Mam całe życie już nie uprawiać seksu? Żona nie ma ochoty a i ja przyznaję, że po dziecku nie jest już tak apetyczna. Taka jakaś krowiasta się zrobiła i te rozstępy. I cycki jej zwiotczały. No nie pociąga mnie i już :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pamietajcie o gumkach
dzieciuch jesteś, skoro wierzysz w układy bez zobowiązań Ty płacisz - ona daje dupy - i już jest zobowiązanie... emocje ludzkie pojawiają się w najmneij pożądanych miejscach, w układach "bez zobowiązań" też. choćby zraniona duma, czy zwykłe przyzwyczajenie - do kasy, do wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Byc moze dla kazdej posiadajacej dume kobiety jest to koniec malzenstwa. Dlatego nie zamierzam jej w to wtajemniczac, nie bede jej dreczyc opowiesciami jak bylo na takich spotkaniach, bez obawy. To jest tylko i wylaczniemoja sprawa. A jesli chodzi o koniec malzenstwa to dla mnie ono juz przestalo istniec, przynajmniej w intersujacym mnie aspekcie, wiec nic sie pod tym wzgledem nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_wawa
Autorze, nie słuchaj tych zazdrosnych krów podaj namiary :) i ile płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperat bis skoro nie interesuje Cię bycie ojcem na cały etat to co widzisz złego w płaceniu alimentów i widywaniu syna raz na jakiś czas? Chyba jeszcze nie dojrzałeś do ojcostwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
a w przeciwienstwie do mamusi ono wiele dla mnie znaczy... W tym własnie zdaniu zawarta jest odpowiedź na pytanie: dlaczego twoja kobieta uciekła w dziecko... To ty sie nie martw... swiat jest maly i zbiegi okolicznosci na nim istnieją o jakim sie filozofom nie sniło, więc szanse na rozwód z twojej winy i alimentowanie małzonki po kres twego zywota :P rosną ci w postępie geometrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_wawa
hej, czekam na jakiś namiar i cennik bo nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat_bis
Emocje... no coz. Na razie jestem na etapie gdy emocji mam dosc emocji i nie sadze zeby taka chetna panienka cos pod tym wzgledem zmienila. Emocje byly wczesniej, byly obietnice ze oczywiscie nic sie nie zmieni, niestety rzeczywistos okazala sie inna i teraz emocji juz nie ma, i nei ma tez checi na nastepne emocje wiec... szukam chetnej warszawa i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_wawa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
Nie chce mi się z toba gadać, przypominasz mi w swoim lenistwie i tchórzostwie mojego ex :P Na zakończenie, do przemyslenia ( jesli jeszcze potrafisz) : miłość to nie EMOCJE to DECYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem chętna
mam HIV, ale założysz gumkę i rżnij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka wiliamsa
Podaj jakies namiary. Szukam sponsora, mam 21 lat, studentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 951
Mam 21 latek chce przyżyc pierwszy raz ktoś chętny jestem w warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece i wszystko inne opada jak sie czyta tego depserata-bis. suma summarum to jego sprawa, jego cyrk i jego robiona w konia zona....ale po cholere przyznawac sie do tego publicznie? chelpi sie czy sie zali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×