Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja chce do nieba

zrobilam sobie profil na fotce!!!

Polecane posty

Gość ja chce do nieba

A CO! moj facet ciagle sie gapil na panny z fotki, to ja tez mam!! w dodatku jestem w rankingu "najlepiej oceniane laski" czy jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
i co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
teraz czekam az ogladajac fotki zobaczy moja.. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaBrzydal
zarzuć linkiem do swojej fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
ciekawe co wtedy powie.. moze dopiero wtedy na mnie spojrzy.. albo popisze przez neta, bo na zywo juz nie gada ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
warkocz, nie spodziewalam sie, pokazesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
nie podoba siw wam moj pomysl?? to co mam zrobic zeby ze mn spedzal czas a nie na fotce,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...nie byłam tam juz od bardzo dawna...znudziły mnie te ciągłe zachwyty i rzesze wielbicieli...:o Wole szczyptę pikanterii która jest tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
no tez mnie zdziwilo to ze od razu wszyscy chca mni poznac... nawet mam juz swojego niewolnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba :classic_cool: ale daj mi tez zagłosowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Ale trochę bez sensu... I co że niby jak Ciebie tak zobaczy to co? Pomyśli: o moja lasia też jest na fotce, to też jest fajna, pooglądam ją i pogadam może w końcu? coorva, no nie czaję :O ...Ja to widzę, tak, że nie jesteś kobietą jego marzeń i raczej szczeniackim zachowaniem tym bardziej tego nie zmienisz. Moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wiesz warkocz😭 a moja palcówka to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to obciach mieć konto na portalach typu fotka. :O Oglądam to czasem z chłopakiem, żeby się pośmiać z maniek typu: jolki z big bradera :D Puste panienki, wystawiają swe picze i tzytze... a potem rosną jak czytają komentarze w stylu: jesteś śliczna, daję dyszkę... hahahaha. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze teksty są ale bym cię od tyłu zapiął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka to portal dla ludzi pustych, prostych, małoletnich, zboczuchów, bez hierarchii wartości, z nieuzmysłowioną niską samooceną i potrzebą dowartościowania się w hańbiący sposób! o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaa82
TA CALA FOTKA.PL TO JEDNO WIELKIE DNO... SKORO ON WOLI TAM SPĘDZAĆ CZAS ZAMIAST Z TOBĄ TO O NIM ŚWIADCZY DOBITNIE... DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ... A SWOJĄ DROGĄ TO ŻE TY TAM KONTO ZAŁOŻYŁAŚ I TO JESZCZE CELOWO CZY NA ZŁOŚĆ KOMUŚ O TOBIE TEŻ NIE NAJLEPIEJ ŚWIADCZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
ale powiem wam w sekrecie jak to jest z tym rankingiem. Powiedzialam wszystkim znajomym zeby mi podbijaly i ja im tez podbijam. Tym sposobem wszystkie kupy na fotce mają wysokie rankingi, dobre, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce do nieba
brawo za podszyw. chodzilo mi o to raczej zeby moj facet sie wkurwwil jak zobaczy moje fotki tam.. myslal ze tylko dla niego je zrobilam. a sam nie jest lojalny wobec mnie, klamiac ze nie oglada.. nic nie mam do tego ze oglada, ale czemu klamie? wstaje o 5 tej rano zeby sobie popatrzec.. zal:O jak zobaczy to sie wkurwi na 100 procent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaa82
TO DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TAKIM KOLESIEM A NIE SIĘ PAKUJESZ W DNO JAKIM JEST FOTKA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×