Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiki2050

jak nalicza sie chorobowe platne 100

Polecane posty

Gość Wiki2050

Witam!koncem pazdziernika mialam maly wypadek w pracy (problem dotyczy kolan) wiem ze mam je platne 100% aczkolwiek na wyplate wzielam "cos za malo" od tamtej pory przebywam na chorowbowym do 18 grudnia CZY KTOS WIE DLACZEGO TAK SIE STALO ZE WYPLACILI MI ZA MALO CZY JEST DO TEGO JAKAS PODSTAWA PRAWNA LUB COS W TYM STYLU BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ Z GORY SERDECZNIE DZIEKUJE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawę do chorobowego liczy się z ostatnich 12 m-cy. Może ostatnie miesiące miałaś \'\'dobre\'\' w sensie dużo zarobiłaś, ale te z przed pół roku były słabsze. I dlatego wydaje Ci się, że pomimo 100% wyszło \'\'coś za mało\'\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
to jak ktos ma 80 procent to tez srednia z 12 MISIECY SIE BIERZE POD UWAGE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokursiezplac
tak zawsze z 12 ostatnich mieiecy, nawet ja ma sie placone 70 % w przypadku pobytu w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawę do naliczenia chorobowego zawsze bierze się z ostatnich 12 miesięcy :D No chyba, że ktoś tyle nie przepracował to wówczas z mniej m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeliiaii
czyli jesli ktos byl w listopadzie na chorobowym to powinno sie wziac wszystkie zarobki z ostatnich miesiecy tak i usrednic i potem 80 procent? A jesli pracodawca oszukuje to co zrobic? Do kogo z tym isc by nie zwolnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffgd
jesli pracodawca oszukuje to mysle ze nie wiele mozesz z tym zrobic i jeszczee przy tym nie zostac zwolniona, bo wszystko do niego zalezy a kadry i ksiegowosc pewnie wszystko robi na jego polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×