Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katikat

jaki prezent dla abnegata?

Polecane posty

Gość kociczka_wawa
przewiąż się kokardą i daj mu się w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinimini
podaruj mu pusty worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną w prezencie to niezły pomysł, ale już tak zrobiłam na urodziny :) podobał się bardzo ;) i teraz jestem w kropce, bo nie chcę banałów i pierdołków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_wawa
ciacho w kształcie serca (zwykłe ciacho, wyciete kuchennym nozem i ozdobione) kino, w kinie szepnij mu że nie masz majtek... (potem , po seksie powiedz, ze to był prezent) bon do sklepu kolacja w fajnej knajpie albo jakiś smiesnzy prezent, zaraz dam Ci linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vioola
jesli abnegat to kup mu sensowne, dobre, markowe bokserki. w Polsce jest tylko jedno miejsce , ktore ma ogromny wybor i bardzo niskie ceny jak na markowe rzeczy dla faceta - www.luffluff.pl na pewno znajdziesz cos dla siebie (a raczej dla niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość five44
abnegat człowiek nie dbający o korzyści, wygody, przyjemności, powierzchowność; flejtuch, niechluj, brudas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczek paweł
poszukaj na ebay czegos ,czego nie ma u nas w sklepach:). poza tym on tylko mowi, ze nic nie chce.. zeby zrobic czlowiekowi dobry prezent trzeba go troche znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eric spoko
zafunduj mu przejażdżkę jakąś wypasioną bryką, np. ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk27
To jest problem. Cięzko wtedy coś dac, bo powie, że za drogie, ale własnie idąc drogą karnetu i urody to myślę, że fajnym prezentem mógłby być: http://podarkinakartki.pl/p229_for_men_krakow.html Wizyta w salonie piękności dla mężczyzn, a przy tym nie zostanie to odebrane jako materialny prezent. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×