Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletki niedlugo

TABLETKI anty a wygląd BIUSTU!

Polecane posty

Gość tabletki niedlugo

Wiele moich koleżanek zachwala sobie jeden z efektów, jaki dają pigułki, mianowicie poprawę wyglądu biustu. Podobno piersi są pełniejsze i jędrniejsze. Ja mam średniego rozmiaru biust (75D) i zastanawiam się czy jest szansa, że dzięki tabletkom będzie wydawał się jędrniejszy? Oczywiście nie liczę na jakieś spektakularne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
u mnie to niezawodnie dziala. Mam raczej sredniej wielkosci biust i po tabletkach sie ladnie wypelnia i nieco powieksza. Jest spora roznica, na plus oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia886
ja jak zaczęlam brać tabletki jaśmin to byłam w szoku bo moje cycki zaczęły wyglądać jak te u lasek hefnera :P tzn nie tyle pod względem rozmiaru co stały się tak sterczące, jak wykute z gipsu. później zmieniłam na yasminelle i są też sporo jądrniejsze ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica32
hej ja zażywałam tabletki i żeczywiście mój biust był pełniejszy jerniejszy i wogule. to prawda ale nie u każdego sprawdza sie ten efekt rozmawiałam z różnymi koleżankami i nie u każdej taki efekt wystąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia886
dodam jeszcze ze zanim zaczelam brac tabsy to mialam raczej obwisłe piersi, roznica jest więc niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
czyli widocznie to prawda, musze spróbować :D a czy są tu dziewczyny o rozmiarze D? bo w sumie to naturalne że łatwiej podnieść mały biust niż ten większy. nie mówię, że mam obwisły biust, ale mógłby być trochę wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
przyjrzyj sie jak wygladaja twoje piersi tuz przed okresem. Jesli bedziesz brala odpowoednie tabletki to beda one tak wygladaly przez okragly miesiac. No moze beda ciut wieksze niz zwykle. Tak jest u mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
ale jesli dokucza ci nadwrazliwosc piersi przed okresem, to niestety przy tabletkach trwa ona caly czas. I znowu - u mnie tak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
u mnie najładniej piersi wyglądają tuż przed i w trakcie okresu. Dlatego właśnie zawsze żałuję, że najfajniej prezentują się wtedy, gdy mój facet nie może mieć z nich żadnego pożytku :P Jeśli tak będą wyglądały jak będę brala tabletki to cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
no niestety trochę bolą, ale trudno, być piękną to cierpieć ;) i mam jeszcze takie pytanie, po jakim czasie brania tabsów to się pojawia, czy już w trakcie 1 opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
no i na koniec : w tym czasie musisz bardzo dbac o piersi (masaze, kremy itp) bo po odstawieniu tabletek wroca do normalnego rozmiaru ale moga byc bardziej obwisle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
u mnie juz po kilku tabletkach jest znaczna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
ok, zainwestuje w jakis dobry krem i masaze pod prysznicem :) a poza piersiami, czy są jeszcze jakieś pozytywne zmiany dzięki braniu tabletek? a może jakieś negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
wez tez pod uwage ze niestety wiekszosc kobiet bioracych tabletki skarzy sie na spadek libido wiec moze byc tak ze twoj facet bedzie sie mogl cieszyc wygladem twoich piersi caly czas tylko ze ty mozesz miec mniejsza ochote na igraszki. Tak tez sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
jesli chodzi o moje libido to jest dosc wysokie, w zasadzie codziennie mogłabyś uprawiać seks. więc mały spadek nawet mi się przyda;) poza tym rozumiem, że po odstawieniu tabletek wszystko wraca do normy? i jeszcze jedno: skoro biust staje się taki jak przed okresem, to czy cera także? bo ja ogolnie nie mam problemów z cerą, ale przed okresem nagle pojawiają mi się wypryski :( jeśli miałabym tak mieć przez cały czas to się na to raczej nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
no niestety doustna antykoncepcja wiaze sie z ryzykiem wystapienia roznych dolegliwosci. zobacz na innych forach co pisza dziewczyny, nawet jest kilka takich tematow w innych dzialach na kafe. Ale lekarze zawsze mowia ze ryzyko ich wystapienia jest znacznie wieksze jak sie jest w ciazy. wiec to zalezy od tego jak bardzo nie chcesz byc w ciazy. poza tym tabletki mozna zmieniac az znajdzie sie te odpowiednie dla danej osoby. Niestety dlugofalowe skutki sa trudne do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
zwykle na poczatku brania tabletek moga sie pojawic wypryski nawet jak ich wczesniej nie bylo. Z czasem to sie normuje i wiadomo ze tabletki maja zbawienny wplyw przy tego typu dolegliwosciach. Wiele dziewczyn bierze tabletki wlasnie jako lek na wypryski. Najlepiej popros lekarza o tabletki ktore nie powoduja problemow ze skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
ech, szczerze powiedziawszy to głównym powodem, dla którego chciałabym brać te tabletki jest uregulowanie okresu, a drugim własnie poprawienie wyglądu piersi. pogadam z ginekologiem, może mi coś doradzi. a jak jest z wagą, bo słyszałam, że może nieźle podskoczyć? moja koleżanka, która zawsze miała pełniejsze kształty przez tabletki zrobiła się po prostu wielka, na pewno przybyło jej ze 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
ja schudlam 5 kilo, nie mam wcale wiekszego apetytu ani nic z tych rzeczy. O tym tez powiedz lekarzowi, ze nie chcesz przytyc. Przyjmowanie tabletek zawierajacych jeden hormon (estrogen) co prawda nie jest zwiazane z ryzykiem wystapienia wielu dolegliwosci ale za to mozna przytyc i stan skory moze sie pogorszyc. Te zawierajace 2 hormony sa zwiazane z ryzykiem wystapienia roznych powiklan zdrowotnych (lista jest b. dluga) ale za to po nich sie raczej nie tyje. Ale to wszystko jest sprawa indywidualna. Trzeba dobrac tabletki pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
a Ty brałaś/ bierzesz te z jednym hormonem? Schudłaś dzięki tabletkom? I jeszcze jedno związane z tyciem pytanie: czy tyje się przez to, że tabletki zwiększają apetyt czy po prostu same ich przyjmowanie sprawia że przybiera sie na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
ja biore takie z dwoma hormonami (wiekszosc lekarzy takie daje). A tyje sie podobno dlatego ze hormony zatrzymuja wode w organizmie a takze moga powodowac zwiekszenie apetytu. To tylko trzeba sie pilnowac i juz. Ale np na ulotkach tabletek jest napisane ze nie ma zadnych medycznych dowodow na to ze tabletki sa w jakikolwiek sposob zkorelowane z przyrostem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki niedlugo
hm, rozumiem, wiec tak podsumowujac: jakie Ty osobiście zauwazyłaś plusy i minusy brania tabsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potwierdzam
+: - komfort psychiczny w trakcie seksu - poprawa wygladu piersi -: -wahania nastroju (nie na 100% tabletki sa przyczyna) -obawa przed ewentualnymi skutkami ubocznymi Ogolnie na +, bo biore tabletki zeby sie nie zastanawiac podczas kazdej romantycznej kolacji ktory to dzis dzien cyklu i do ktorej otwarta jest apteka oraz gdzie zalatwic postinor w niedzielny poranek. Za ten komfort psychiczny jestem w stanie zaryzykowac. Kiedys naprawde nie bylam zadowolona z wygladu moich piersi a teraz jestem naprawde zadowolona. Wydaje mi sie jednak ze od jakiegos czasu jestem bardziej rozdrazniona, tj. wiecej rzeczy mnie denerwuje ale moga byc tego inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×