Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość budująca

Jaki wybrać projekt domu dla 5 os. rodziny?

Polecane posty

Gość budująca

Jaki wybrać projekt domu dla 5 os. rodziny? szukam i szukam. Proszę, poradźcie.....Bardzo proszę. Najlepiej dom parterowy z użytkowym poddaszem ,ale jest tyle tych projektów ze już sama nie wiem....Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zaprojektuj
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńkaaa
z poszukuje, ale narazie jest nas 3, zastanawialam sie nad granatem, agatka i rusalka ;) duzo zalezy od kosztow jakie chcesz poniesc, wejdz na strony z projektami tam jest mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budująca
właśnie dlatego że mnóstwo to nie umiem wybrać, myślałam nad agatką, ale po obejrzeniu zdjęć z budowy...jakoś okna mi sie nie podobają, wiec wybrałam oliwkę,,..ale też nie jest to projekt doskonały....moze ktoos jeszcze sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zbuduje ekonomiczny
czyli energooszczedny www.naturalnydom.pl a zaprojektowac wnetrze mozna samemu ja zbuduje dla 4 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zbuduje ekonomiczny
przeczytalam wszystko co jest na stronie ,ktora Ci podalam,potem umowilismy sie z mezem na ogladanie takiego domu,akurat w tamtym mieszka 5-cio osobowa rodzina ja jestem pod wrazeniem i tak jak Ty po obejzeniu wielu projektow mialam metlik w glowie ,ale po obejzeniu tego domu stwierdzilam ze juz nie bede szukac bo juz nic innego nie chce,nie bede na starosc myslec czy z emerytury stac mnie na ogrzanie domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budująca
napisz mi co wybrałaś? jaki projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zbuduje ekonomiczny
nie wybralam zadnego bo mam swoj na razie w glowie pytalam tego projektanta o parterowy,on mowi ze da sie lecz nie bedzie on wtedy az tak ekonomiczny jak w pietrowym ale mi to nie przeszkadza bo dozuce jeszcze solary i bedzie ok no ale narazie z powodow finansowych nie zamowilam u niego projektu,musze jeszcze rok czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria S.
Oj sporo jest bardzo dobrych gotowych projektów architektonicznych domów jednorodzinnych. Warto obejrzeć np. te ze strony: http://www.mgprojekt.com.pl/ Myślę, że średni dom będzie najlepszy dla Twojej rodziny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzygusia
Takie projekty znajdziesz na pewno na http://www.studioatrium.pl/, nawet mają specjalną zakładke do tego typu klientów. W ogóle mają świetną ofertę wiec na pewno znajdziesz coś co zadowoli Waszą rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam wam dom w tymianku :) firmy archon jestem teraz w trakcie wykańcznia go planujemy sie wprowadzić na zimę :) i nie jest bardzo drogi w realizacji, no za wyjątkiem dachu :/ ale dom jest prze,prze piekny :) Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako ze mieszkam w domu jednorodzinnym, zbudowanym dawano temu rpzez mojego tatę to radzę ci juz jako osoba dorosła abyś budowała taki dom który kiedyś można bez problemu podzielić. Ktos w domu zawsze zostanie wiec ważne aby ten ktoś miał osobną kuchnie i łazienkę na swoim piętrze i mozliwość odciecia pietra i stworzenia odrębnego wejscia. U mie takiej mozliwosci nie ma wiec musze sie neistety wyprowadzić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zszokowana wypowiedzią poprzedniczniczki że ktoś w domu zawsze zostanie -czyli miewam że ty ze swoja rodzina?? boze, co my w średniowieczu żyjemy że z rodzicami się mieszka?? ludzie jak mnie nie stac to nie zakladam rodziny, najpierw dom czy mieszkanie dopiero dzieci, mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty taka zszokowana co??? tak chcialabym chcetnie zostać w moim domu rodzinnym bo jest olbrzymi, rodzice do niczego się nie wtrącają i z chcecią bym w domu została. Ale tergo nie zrobię bo nie da się u mnie odciac pietra bo tak bezmyslnie został wybudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wybraliśmy dom, ale potrzebował sporo zmian. więc zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. choć cena w niektórych regionach przyprawia o zawrót głowy. my zamkniemy się w kwocie 7 tyś moja rada wybierz dom który będzie Ci odpowiadał pod względem układu i ilością pomieszczeń, powierzchni, stanowisk garażowych, a zmiany zawsze można zrobić. też docelowo w naszym domu ma mieszkać rodzina 2+2. plus 1 starsza osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewczyno jak można mieszkać z rdzicami??? u mnie też mają wielki dom, teścią zresztą też ale ja bym nie mogła, owszem wyszłam za mąż nie mając niczego, z mężem wylądowalismy na 20m2 ale jakoś daliśmy rade od świtu do nocy praca,znalezienie wiekszego mieszkania i dopiero dzieci, teraz jesteśmy w trakcie wykańczania swojego domu, owszem na działce rodziców ale całkiem osobno, osobny budynek, prad gaz i co najwazniejsze osobne podwórko !!! ja tego nie pojmuje jak można żyć z rodzicami, owszem jezeli potrzebuja naszej pomocy, są chorzy czy coś to oki, ale w innej sytuacji obstawiam że będą kłótnie, i wyzwiska bo zawsze coś nie podpasuje, bo gości miałaś i za głośno było czy coś w tym stylu, dziewczyno ja ci z całego serca szcześcia życze przy szukaniu nowego lokum i gratuluje podjeciaważnej życiowej decyzji :) Powodzenia!! a zobaczysz że będzie Ci łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że kiedyś w życiu większości z nas przychodzi czas kiedy rodzicie muszą ponownie z nami zamieszkać. Nawet jak tego nie chcemy to często nie możemy pozwolić sobie na inne rozwiązanie. Jeśli chodzi o domy dla 5 os i więcej to http://www.archeton.pl/gotowe-projekty-domow-dla-szesciu-osob polecam poszukać bo mają tam wiele propozycji nie tylko dla 5 ale i dla 6, 7 i więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarek22
Najlepiej skonsultuj się z jakimś profesjonalnym biurem projektowym np. http://www.mgprojekt.com.pl/ , mają oni doświadczenie w przygotowywaniu projektów i chętnie podpowiedzą Ci co i jak ;) Jest też opcja na stronie konsultanta online, może warto z niej skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula32
Jeśli ma być parterowy, to przy 5 osobowej rodzinie możesz wybrać albo taki większy metrażowo, bez poddasza użytkowego, albo mniejszy, ale z poddaszem, gdzie można urządzić np sypialnię czy pokoje dzieciaków. Oba typy projektów znajdziesz na http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-parterowe/ - gotowce, ale bardzo fajnie skrojone, ładne no i firma z renomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerisso
Najszybciej i najłatwiej będzie jak ściągniesz sobie specjalną aplikację na telefon biura MG Projekt - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mgprojekt.projektydomow dzięki niej będziesz mieć dostęp do wszystkich projektów oferowanych przez biuro, nowości i promocji. Przeglądanie i wyszukiwanie projektów jest bardzo łatwe i czytelne, możesz też od razu wybrany projekt zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos drewnianego? Tutaj www.ligar.pl zrobia projekt specjalnie pod twoje wymagania, mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Wajs
Teraz jest coraz większa moda na wszystko co ekologiczne i naturalne i domów też to dotyczy. Super są de z bali drewnianych. Bajecznie wyglądają i sam klimat takiego domu jest niepowtarzalny. Trafiłam ostatnio na bardzo fajną stronę o takich budynkach, gdzie sporo znajdziecie informacji na temat technologii budowy takiego domu i propozycje projektów. itp. http://domyzbali.lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnych budżecie i dopasowany do potrzeb - http://archon.pl/ Fajne projekty nie wymagają wielkiej kasy, tylko rozsądnego dopasowania. Pamiętajcie, że jednak domek buduje się na lata, a nie na krótki okres i ma on być funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cały czas szukam odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego bo jednak w indywidualny nie chcemy się bawić bo też czasowo jesteśmy oboj***ardzo zajęci a taki indywidualny projekt zawsze pochłania więcej energii, w domywzieleni bardzo nam się spodobały projekty, taka zieleń wkomponowana we wnętrze domu to dla mnie zupełna nowość, która od razu mi się spodobała i chętnie widziałabym takie rozwiązanie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EliZeli
Projektem bym się nie przejmowała, wybierz taki jak Ci się podoba, byleby miał odpowiednią ilość sypialni i łazienek:) Ale zwróć uwagę na to jaką ma elewację. Ja do farbowanych nei jestem przekonana, mąż zresztą też. Oboje u siebie postawiliśmy na deskę elewacyjną Tabulo od Kosbudu i przyznam, że opłaciło się zainwestować w deskę, bo jest bardzo wytrzymała na czynniki zewnętrzne, a wygląda olśniewająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×