Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Koliban fantastyczny pomysł!:) już się dodałam;)monia to ja;) mówicie dziewczyny,że nie bierzecie już witaminek?mi lekarz w ogóle nie kazał brać,ale mimo to brałam feminatal:) skończył mi się dzisiaj 13tydz i nie muszę już brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powysyłam wam zaproszenia:) na nk znaczy się;P a kasi po nicku nie znam, ale zajarzyłam paczuszkę chipsów na biureczku na zdjęciu:Dsese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna-zobaczysz koleżanki gdy zaczną myśleć o dzieciach, same do Ciebie wrócą ;) Poza tym co to za koleżanki, które zamiast się cieszyć z Tobą, nieco Cię wykluczają ze swojego towarzystwa. Póki co masz tutaj sporo chętnych i przyjaznych Ci koleżanek. Co prawda wirtualnych, ale zawsze to jakiś początek :D Ja jestem jak najbardziej chętna. Możemy się nawet umówić na gg(muszę założyć, bo mi wygasło konto) albo mailowo. ruth-z tymi witaminami to ciężka sprawa (pewnie najwięcej wie o tym zyrafa_dluga) Ja nawet nie brałam kwasu foliowego, bo nie staraliśmy się o dzidziusia, a potem moja gin stwierdziła, że mam nic nie brać i od 10 tygodnia dopiero Centrum Materna. Ale co lekarz, to inna opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dobrze, ja czekam ciagle na pierwsze usg. Tutaj w Irlandi procedura wyglada zupelnie inaczej, jesli wszystko do 3go miesiaca jest dobrze to niewidzi sie lekarza a pierwsze wizyty zaczynaja sie okolo 12 tc i to nie z ginekologiem a z polozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraweczka
To i ja sie dopisze do tabelki. Mam nadzieję ze nic nie pomylę. Nie bylo mnie 2 dni, a się dziewczyny rozpisałyscie;) Wczoraj bylam u gin, taka kontrolna wizyta i przy okazji dostalam zwolnienie bo mnie przeziębienie wzięło:( Kazał ssać jakies tabletki i pić syrop ale nie wiem czy powinnam. Dzisiaj bylam na usg, nasza dzidzia ma 6 cm i jest strasznie ruchliwa:-) To juz 12 tydzien. nastepna wizytę mam 26.03 i juz czekam z niecierpliwoscią. Najbardziej to czekam az bedzie widać płeć ale mój lekarz twierdzi że to dopiero w 28 tygodniu:) Chyba cos mu się pomyliło. Ale ja i tak mam zamiar jechac na usg 4d i mam nadzieję dowiedzieć sie szybciej. Co do witaminek to mój gin kazał kupic cos w aptece, wiec pani poleciła PRENATAl. Pozdrawiam wszystkie brzuszki:) NICK............WIEK........OST.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna.........25........10.11......17.08......Gdańs k. ......... 2.Oles..............29........24.11......1.09.......Chor zów........ 3.aguchaaa.......34........25.11......1.09.......Lublin .. ......... 4.mamamadrid....34........26.11......3.09.......Madrid.. ............2 kg 5.mamabelgie.....32........26.11......3.09.......Belgia. ...............0kg 6.MamaIzia........22........27.11......3.09......Libi ąż...............-3 kg 7.nitaanita.........24.......27.11......05.09......Lubli n...............0 kg 8.evka81...........27........30.11......06.09.....Cambri dge..........0kg 9.cleo123...........27........03.12......08.09......Wars z aw a...... 10.small size.......23........03.12......10.09......Sztum.... 11.ruthles..........23........28.11......10.09......Żory.... ............3kg 12.zyrafa-dluga...24........28.11......11.09......Białys tok..........1kg 13.ewelkajaw......25........04.12......11.09......Jaworz no.........0kg 14. Koliban...........28........28.11......12.09.....Warsz awa....... 2 kg 15.dora83..........26........01.11......15.09......Szcze cin..........2kg 16.malinka888.....24........17.12........15.09......Lesz no...........2kg 17.Sytofala.........22........09.12......16.09......D-ka Wisłocka... 18.emce............29.........06.12.....16.09......Świno u jście.... 19.chochlik_.......29.........07.12.....18.09.....K/Krak owa...........? 20.misha85 .......24.........09.12......16.09......Warszawa....... 21.Sylwunia83....26.........09.12......16.09......Lidzba rk W........0 kg 22.agraweczka.....26.......09.12.......16.09......k/Olsztyna.......1kg 23.cytrynka77...25.........11.12.......18.09......Irlan dia...........0kg 24.dalena..........35........12.12.......19.09......Pozn a ń...........3 kg 25.Puchatek22...24.........13.12......20.09......Skierni ewice.. ...0kg 26.nerwi...........26.........15.12......22.09......Wroc ł a w.........0kg 27.*akna**.........25.........16.12......22.09......Bydg szcz..........1kg 28.szczesliwaaa..26.........16.12......23.09......Dębica ............1kg 29.Karila...........27.........15.12......24.09......Wro cł aw........ 30.szkrabek9.....26.........19.12......25.09.......Śląsk .............. 31.agamycha......27.........13.12......26.09......Szczec in.........0kg 32.Mal_g...........34.........17.12... aniołek 14.02 ....Brisbane 33.figa84..........25..........22.12......29.09.......B- B...............2kg 34.mamuśkaaa3..33..........22.12......29.09........Wodzi sław.....2kg 35.Iza339.........29..........22.12......29.09......Pias tów...........0kg 36.Stelka..........28..........26.12......30.09.......Br zeg ............0 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Przez chwile mnie nie bylo ale juz nadrobilam zaleglosci!!!Jestesmy w Polsce i wlasniee od 2 dni zajadam sie Maminymi golabkami..dzis wtrzachnelam 1,5 i do tego rosolek...hmmmmm...pysznosciowe!!!Czas nam biegnie w rodzinnej atmosferze ale jeszcze nie zdradzilismy nikomu,ze bedzie nas wiecej...Czekamy na niedziele i urodzinowe przyjecie mojego Tatki...Kupilismy piekna ramke na 3 fotki i w srodku jest nasze zdjecie a po bokach fotki z pierwszego i ostatniego USG...mam nadzieje,ze bedzie sie cieszyl.... My o Malenstwo staralismy sie przez 2 miesiace..\"Staralismy\" sie to za duzo powiedziane...przestalam brac tabletki i tyle(nasza wspolna decyzja)i zaskoczylismy sie,ze tak nam szybciutko \"zaskoczylam\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrzesnioweczki , dawno nie pisalam, ale czytam regularnie;) ja weszlam w 13 tydzien, dolegliwosc ciazowych nie mialam wiec roznicy nie widze, tylko ten moj apetyt na pikantne jed\\zenie ;/,, bylam 2 dni temu u lekarza, maluszek mierzy 6 cm i strasznie sie wiercil, lekarz poiedzial ze wszystko w porzadku , nastepna wizyta 1 kwetnia, bo wszystko ok , wiec wczesniej nie musze, bylam n ausg z moim Ł, ale mial oczy szklane jak widzal malenstwo :D szokkkk. teraz we wszystkim mnie wyrecza, wczesniej jakos tak nie bardzo byl pomocny :P a no i na wadze + 1 kg, oby tak dalej, pozdrawiam. a co do imienia to dla dziewczynki : Łucja , miala byc Maja ale tyle tych Majek ze chcemy malo spotykane, co do chlopca ciezki wybor jak na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to slub mamy w listopadzie, jestesmy razem 6 lat , a moj facet jest marynarzem no i niestety pod koniec marca wyplywa w 2 miesieczny rejs (afryka - europa) takze czeka nas oczekiwanie na szczesliwy powrot tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta :) apropos naszej klasy - bardzo zależy mi na anonimowości, dlatego założyłam sobie specjalny profil podpisany moim nikiem ze zdjęciem USG jako główne. zaprosiłam już wszystkie z Was, które są zapisane do tej klasy oraz te, które były na moim oryginalnym koncie (niestety wyrzuciłam was z mojego oryginalnego konta - zapraszam na \"fikcyjne\"). jest całe zablokowane, ale dostępne w pełni dla znajomych, wszystkie zdjęcia i szkoły - będę dodawać Was po rozpoznaniu autentyczności :) Przepraszam za to całe zamieszanie, ale jeszcze nie chcę informować całego świata i wszystkich moich znajomych o ciąży - każdy dowie się w swoim czasie :) co do witaminek - feminantal 800 metafolin bierze się do 13 tygodnia ciąży, potem przechodzi się na feminantal 400. nas uczą że nie powinno się przyjmować w ciąży żadnych witamin - tylko kwas foliowy do 12 tygodnia ciąży - wszystko powinno być dostarczone w zbilansowanej diecie. natomiast to lekarze decydują czy ich pacjentka ma brać jakieś preparaty czy nie - i tego się trzymajmy. ja biorę bo lekarz powiedział że mam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to chciałam Wam powiedzieć że klasa ma status prywatny i fora i galeria są ukryte więc spokojnie o prywatność w miarę możliwości zadbałam ;-) a wiadomość do Żyrafki - kochana przykro mi ale ja w ustawieniach mam że nie mogę dodać kont fikcyjnych do znajomych i to jest dla mnie podstawowa zasada, a fikcyjnego nie będę zakładać jeśli ktoś chce się ujawnić to spoko jak nie to też spoko hehe no i jeszcze jedno, jak Wam to nie przeszkadza to wpiszcie sobie w opis lub w pseudo nick z cafe to łatwiej będziemy się kojarzyć.. i nie obraźcie się na mnie ale ja zaproszenia będę stopniowo dodawać.. jak będę wiedziała która to która i że rzeczywiście regularnie pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban, moje konto nie ma statusu fikcyjnego, jest zapisane jako normalne w ustawieniach, tylko tak je nazwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size - masz męża marynarza? jak wytrzymujesz rozłąki? strasznie trudno mi to sobie wyobrazić biorąc pod uwagę fakt, że mam męża na codzień i przeżywam każdy dzień osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Stelka Ciebie to od dawna w znajomych mam ;-) no i chyba ruth Ciebie namierzyłam i dodałam a reszty to jakoś nie mogę odgarnąć jeszcze ;-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban pomysł z klasą wrześniówek jest super, ale ja niestety nie mogę sie jeszcze zapisać gdyż ukrywam ciążę przed rodziną:) a przynależność do takiej klasy by mnie zdekonspirowała :) Ale zapisałam się na razie jako gość, teraz tylko jedna z was musi mnie przyjąć :) Kamila S-P to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja tez dopisalam sie do klasy Dorota R(Cedynia,Kopenhaga)to ja;) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agamycha mam taki sam egzemplarz teściowej! dlatego teraz głównie przed nią ukrywam ciążę aż do 20tygodnia :) Cytrynka dziwne te procedury w Irlandii, ciekawe czy to wynika z oszczędności czy po prostu uważają że kilka wizyt u położnej wystarczy. Agraweczka skoro gin Ci te leki przepisał to pewnie bezpieczne, lepiej łykaj i odpoczywaj, nieleczone przeziębienie tez może być niebezpieczne w ciąży, ja sie tak nabawiłam zapalenia płuc w pierwszej ciąży Rany jak mnie dziś mdli :( :( :( i do tego ostatnio wieczorami mam jakąś nadkwaśność, strasznie mnie pali w żołądku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila - gość nie widzi nic jeśli klasa ma status prywatny.. jak chcecie to mogę zmienić nazwę klasy żeby była anonimowa tylko dalej będzie w szkole macierzyństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila po prostu nie mam takiej opcji, moge Cię tylko z klasy wyrzucić niestety ;( dora Ciebie już zaakceptowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a status prywatny dałam dlatego żeby móc zweryfikować, czy ktoś jest tylko obserwatorem i nikt go nie zna czy to ktoś kto się udziela... niestety na poprzednim topiku miałyśmy jedną czarną owcę która pisała złośliwości na pomarańczowo i jednocześnie na czarno pod stały nickiem - strasznie to przykre było jak się zorientowałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila ------ chyba dlatego ze tu sie straaasznie duzo dzieci rodzi i dzieci dzieci rodza ,chyba przestali sie przejmowac. No ale leki dla kobiet w ciazy sa darmowe, dentysta takze dla dziecka do ktoregos roku zycia, bezplatne recepty i spore dofinansowania(zalezne od dochodow) na ktore wlasnie te nastolatki sie kusza myslac ze w koncu beda niezalezne jak zajda w ciaze. Z NK calkiem dobry pomysl, ale nie mam NK, usunelam swoje konto wiec pozostaje mi kafeteria :( Ja juz powoli prace koncze, wiec zajrze tutaj w poniedzialek. Zycze milego weekendu i pozrawiam Was mamuski cieplutko kazda z osobna :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila ale wiesz co jak nie przeszkadza Ci w ustawieniach profilu i w zabezpieczeniach zaznaczyć żeby klasy i fora były ukryte dla wszystkich to wtedy nikt Cię nie wykuka z rodziny... na bank bo ja tak mam z tego samego powodu ;-)) co ty na to? jak coś to zmień ustawienia i potem zapisz się jako uczeń.. cytrynka szkoda ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany teraz gdy jestem gościem w tej kalsie nie mogę już się do niej zapisać jako uczeń! Czy mógłby mnie ktoś wypisać jako gościa? Koliban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, juz mi sie udało wypisać z gości i wpisac do klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widze ze jestem pierwsza na liscie w dzienniku klasowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstania ciezka sprawa - zdazylo sie nam 5 miesiecy rozlaki, strasznie to przezywalam, ale teraz juz krotsze rejsy sie zapowiadaja, 2 miesiace gora 3 , a potem kolejne 3 w domku, ciezko to wytrzmac, bo trzeba radzc sobie samemu jak potrzeba meskiej reki ;) dzisiaj totalne obzarstwo, az wstyd pisac hahaa ;) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraweczka
dziewczyny a powiedzcie jak sobie radzicie ze zgagą??Ja mam taką strasznż że juz nie moge sobie poradzić. Popijam mleko ale to pomaga na chwilę. Pani w aptece poleciła Reni, w ulotce pisze że może być stosowany przez kobiety w ciąży, ale ja sama nie wiem:( na dzisiaj juz konczee.... Życzę miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×