Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

aska 1978- Aśka ja mam pościel z Feretti kupiłam jedną tylko itd.. a jak prałam to suszyłam żelazkiem od razu itd... bo nie miałam na zmianę i ta pościel jest po 15 miesiącach użytkowania wciąż jak nowa, żadnych odbarwień, materiał idealny- jakbym go przed chwila z opakowania wyjęła... zastanów się czy nie lepiej coś takiego kupić... http://allegro.pl/item684324434_feretti_trio_posciel_3_czesc_mega_promocja.html wiem że pościel z drewexu lubi tracić kolory - ale to opinia koleżanek więc tylko ją powtarzam a sama z niej nie korzystałam.. Ale za to mam z drewexu prześcieradła na gumkę i są rewelacyjne i wcale nie były takie drogie bo pakowane po 2 sztuki.. http://allegro.pl/item686339495_drewex_przescieradlo_jersey_2szt_w_komplecie.html a to czy ktoś Ci odpisuje, pewnie umknęło, chociaż z tego powodu mi się tu po prostu nie chce pisać bo nikt moich postów nie zauważa :) ale luzik jest kilka osób które mnie tu pamiętają i ściągają więc dlatego tylko zaglądam... A jeszcze słówko o różku... jak masz zamiar kupować miękki to możesz sobie odpuścić a lepiej kupić kocyk taki z jednej strony polar z drugiej bawełna i będzie spełniał podobna funkcję do środka rozłożysz dodatkowo pieluszkę tetrową lub flanelową a tasiemką przewiążesz żeby się trzymał (u mnie tak w szpitalu wiązali) a jak z usztywnieniem to już bardziej warto bo wtedy sztywno się dzieciątko trzyma i jest łatwiej ale rożek to i tak za długo nie jest w użyciu .. choć nie powiem na początku wygoda to jest jak się człowiek takiej drobinki na ręce boi wziąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wiec: MDream ja dzisiaj kupowałam pieluszki flanelowe kolorowe za 4zł w sklepie dla dzieci. Puchatku zobacz sobie na stronę http://www.haloo.pl/ , jest kilka klepów tej firmy w Polsce, może jeden jest w twojej miejscowości. W Kaliszu nie ma ale w jednym ze sklepów ciążowych znalazłam mnóstwo ciuchów tej firmy. Bardzo fajne Ewelka ja też dzisiaj rozglądałam się za komodą i za 350zł mogę wybrać naprawdę super. A ja wróciłam z miasta, kupiłam ręczniki, pieluszki flanelowe, kilka bluzeczek, nożyczki do paznokci i takie małe pierdołki. Dziewczyny czy dla maluszka kupuje się jakie zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliban widze
ze masz takie samo odczucie jak ja, dlatego teraz juz sie nie udzielam, a tylko podczytuje. jest kolko wzajemnej adoracji co innych nie zauwaza, a teraz juz nawet nie dopuszcza do rozmow , bo przymykaja nasze posty jak powietrze. no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu: ja mam dwie grzechotki i zamierzam dokupić takie doczepiane do wózka lub fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff..wreszcie usiadlam...taras posprzatany.. ;) Ja mam kosmetyki firmy Zwitsal ale chyba nie sa dostepne w PL...kupilam szampon,plyn do kapieli,oliwke,krem do buzi...jeszcze musze zakupic chusteczki wilgotne oraz bephanten lub sudocrem do pupci..no i chyba styknie... Ja nie kupowalam poscieli do lozeczka tylko same przescieradla oraz spiworki do spania...jak bedzie za zimno to przykryje polarowym kocykiem... Rozka tez nie posiadam... Zobaczymy jak bedzie w praktyce..najwyzej sie dokupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziEkuję bardzo Kolliban:):) Już słyszałam negatywne opinie o drewexie, że pościel nie wchłania potu itd.. ostatnio była u mnie psiapsiółka i mówiła,że feretti super ale ona by teraz kupiła z glucka, więc dlatego się zastanawiam...może kupię jedną zmianę taką i drugą z flanelki uszyję. Rożek tak chcę usztywniany, bo to jednak wygoda jak się nie ma wprawy:) Fajnie, że mogę się poradzić bo samej bez doświadczenia naprawdę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 3 misie-wlasnie sie piora i grzechotki i taka spiralke,ktora mozna zalozyc na raczke od fotelika lub palak od spacerowki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego odpisywania to jak ktoś mi nie odpisuje to pytam raz jeszcze w końcu znajdzie się ktos życzliwy. nie ma co się tym dołować i nie pisać. Czasami jest tak, że po prostu z pewnymi osobami dobrze nam się gada i można je o wszystko zapytać a pewne mało znamy. miałam kiedyś taką sytuację z Ania, zapytało o cos i nie znałam odpowiedzi i potem było,że nikt nie odpisuje. bo jeśli chodzi o medyczną stronę to my niewiele się na tym znamy i zawsze radzimy się Żyrafki:) a że się lubi niektóre babki, no cóż... jesteśmy ze sobą już kilka miesięcy i trochę się zżyłyśmy. pozdrawiam moje kółko ciązowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tyle sie przed chwila naprodukowałam i wszystko się skasowało przez przypadek brrrrrrrrrrr PUCHATEK ja na wizyte do poradni jadę w ten czwartek :) :) :) nie dzis moze żle gdzieś napisałam pomyliłam sie jeśli tak to sorki :)Byłam dzisiaj odebrac legitymacje ubezpieczeniową u swojej szefowej okropne babsko zaznaczyła mi że jak tylko urodze to mam ja powiadomić bo ona musi to zgłosić do Zusu .Na wychowawcze nie mam co liczyć bo już pod koniec lutego mi podkreslała że jak urodze to mam ja powiadomić bo mnie zwolni a l4 mam zostawiać w sklepie a ona sobie odbierze jak bedzie zamykać co za babsko wstrętne Zrobiłam dzisiaj badania morfologi i moczu żeby mieć jak najbardziej aktualne wyniki dla dermatologa w czwartek i p[rzy okazji wstąpiłam do sklepu z artykułami dla dzieci właśnie tak jak ty MDREAM doznałam szoku w róznicach cenowych między sklepem a allegro -to co mi brakuje dokupie na allegro bo naprawde jest taniej PUCHATEK mi najbardziej podobała sie ta czarna sukienka zaproponowana przez ewele , dobrać do niej tylko odpowiednie dodatki buty biżuteria torebka jakieś bolerko lub żakiet np .biały. Czarny kolor wyszczupla i zawsze w czarnej sukience wygląda sie elegancko:)Ja osobiscie czułam sie grubo w sukience i na chrzciny poszłam w czarnych spodniach i tunice . Z kosmetyków dla maleństwa wybrałam oliwke dzidziuś razem z patyczkami kosztowała 7.99 w promocji chusteczki też tej firmy i tez w promocji w Rosmannie za 4,70.do pupci mam krem sudocrem a do kapieli zamierzam kupić płyn olilatum . STELKA współczuje ci remontu i porzadkami zwiazanymi z nim ja już bym chyba nie miała siły na to :) Dziewczyny a ten spirytus 70% rozcieńcza sie z wodą do pielegnacji pępka ?Nie bedzie piekło maleństwa przy 70% ? Jak myślicie czy M moze przyjechać po dzidzie do szpitala z nosidełkiem 0-13kg tym co sie montuje w autku ?Czy dziecko nie będzie za malutkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa: u nas bez fotelika samochodowego nie wypiszą ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odpisywania na posty też mam podobne odczucie jak Koliban i też jakos nie bardzo chce mi się przez to pisać a propo Koliban mysalam o tobie czemu milczysz ty jestes tu od początku pamiętam cię jeszcze pod starym nikiem czesto też zastanawiam sie co u ruth i innych dziewczyn które dawniej dużo pisały teraz wogule np misha Koliban ja też jakis czas temu musialam leżeć bo niestety mam dośc czeste skurcze i dosć mocne Mdream co do allegro masz racje w sklepie wychodzi dużo drożej ale nie mam konta na allegro może zdąże załozyć?? ja rożek kupiłam bez usztywnienia ale zobaczymy jak się sprawdzi strasznie się zle dzis czuje mam mega zgage boli mnie żołądek i nie moge nic jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o tym allegro, ja tam zachwycona nie jestem. bo niby tańsze ale jak się doliczy przesyłkę to żadna różnica cenowa. my tak byśmy się nacieli z materacem. w sklepie kosztuje 90 zł, ten sam na allegro 59 ale plus 33zł kurier. może jak się zamawia większą ilość u jednego producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mała a czy pijesz mleko?? ja mam straszną zgagę po mleku lub śmietanie, ogólnie nabiał przestał dla mnie istnieć... i po magnezie. to były mega duże tabletki i cały wieczór stały mi na żołądku i piekła zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa u mnie tez bez fotelika niw ypuszczają ze szpitala Ja jakoś nie mam przekonania do alegro bo liubie dotknąc co kupuje hihi ale różnica w cenie mimo kuriera na np pieluchach ubrankach jest ogromna Jutro wybieram się po reszte dla dzidzi zobacze jak wyjdzie cenowo i co kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleka nie ale magnez w dużych ilosciach bo mam te skurcze moze po nim a dziś to już masakra mieszkam w Krakowie i mam wrażenie że moge byc konkurencją dla Smoka Wawelskiego sam ogien czuje w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kupujecie w jakimś sklepie więcej pytajcie o kartę stałego klienta. u nas jest już od zakupu powyzej 300zł. i wtedy są fajne rabaty nawet do 18% na niektórych produktach. napisze później na co zapytam goscia w sklepie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja rozpuszczałam tabl w wodzie przegotowanej, w małej ilości i to wypijałam do posiłku. inaczej nie dałabym rady. dobra uciekam bo m za kilka min przyjedzie i na polowanie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała- Ty też jesteś od początku :D a co z tymi skurczami dostałaś jakieś leki czy coś? a teraz wszystko ok? Ja mam zgagę po tym diabelskim magnezie który teraz łykam... tak to jeszcze nie miałam praktycznie.. chyba że się słodkiego najadłam.. z mishą kiedyś gadałam na gg ale baaardzo dawno- wtedy mówiła że po prostu nie ma co pisać .. bo jako samotna mama po prostu nie może się odnaleźć gdy w kółko tu mowa o mężach, partnerach itd.. i że właściwie narzekać to też tylko bez sensu... swoją drogą muszę się do niej odezwać, ciekawe czy nie czuje się samotna teraz... a ja nie piszę z powodów o których pisałam wcześniej... po prostu mi się nie chce skoro tych postów nikt nie zauważa :) nie mam ani pretensji ani nic tylko po prostu motywacji brak w takiej sytuacji... dziewczyn się wpisało już z ponad 60 a stale piszące są te same.. myślę że przestają pisać z tego samego powodu.. ale z drugiej strony ciężko jest odnieść się do postów tylu osób... no tak i ruth też baardzo dawno nie pisała, Cleo za to się czasem odzywa.. a Allegro: a jakaś Twoja znajoma nie ma konta? zdążyć teoretycznie zdążysz a przynajmniej możesz próbować. czasem rzeczywiście koszty przesyłki są zabójcze... i wtedy warto kupić wszystko u jednego sprzedawcy.. czasem ja tez sprawdzam ceny przesyłek, bo produkt jest droższy o złotówkę ale przesyłka tańsza o 5 zł...trzeba po prostu okazji szukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o rożki to udało mi się zamówić na ALLEGRO po 15 pln w takim samym wzorze jak pościel - kupiłam bez usztywnienia 2 sztuki :) aska1978 - przede wszystkim zawsze jak czegoś szukam to w swoim województwie tj. śląskim aby był możliwy odbiór osobisty a jak nie ma u mnie to tak jak napisałaś - szukam sprzedającego, który ma kilka stron i zamawiam to co potrzebuje + inne rzeczy, które mogą się przydać nieco później albo zamawiam ich więcej - czasem popytam znajome czy nie chcą tez czegoś a wtedy przesyłka dzielona jest na 2 osoby :) ania mala - zdążysz założyć - wypełniasz dane na allegro https://ssl.allegro.pl/new_user.php?request_server= następnie dostajesz pocztą taki kod, który wpisujesz zgodnie z załączoną instrukcją i już możesz kupować i sprzedawać - ale popytaj - dużo osób ma konto na allegro i na pewno chętnie zrobią zamówienie (kolejny pozytywny komentarz) 3 ważna sprawa - to zawsze sprawdzam komentarze jak ktoś ma poniżej 99% negatywów to sobie odpuszczam. ja zrobiłam hurtowe zakupy u poniższych osób - polecam : pościel + prześcieradełka https://ssl.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6777216 pieluchy flanelowe, termometr do kąpieli, ceratka do materacyka, szczotki do smoczków i butelek, kocyk, rożek kąpielowy,płyn jonhson, https://ssl.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926 pościel do wózka + 2 rożki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9246454 łóżeczko, materac, zabawki do łóżeczka itd http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=kajasklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 -a jaki bierzesz magnez?? Ja mam teraz magnezin i jest paskudny bo właśnie powoduje zgagę.. a mam brać 3x 2szt, ale jak brałam magneB6 to takich problemów nie miałam.. jak wykończę to opakowanie tego świństwa to wracam do Magne B6. A mleko- to podstawowe wyposażenie mojej lodówki musi być i pije z litr dziennie :) po pierwsze uwielbiam, po drugie to dla mnie najlepsze lekarstwo na wszystko i podstawa wyżywienia, np zgaga tylko po mleku mi przechodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban - ja też miałam problem po magnezie łykałam ASMAG - raz kupiłam z firmy zdrowit i jest wszystko dobrze - zmień po prostu tabletki ...jak sobie przypomnę jak mnie paliło to aż wrrrr tak więc polecam zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powinnyscie zmienic ten magnez na SLOW-MAG, bo jest super dla zoladka poniewaz rozpuszcza sie w jelicie, wiec pacjenci sie dobrze po nim czuja... Ja sama tez lykam i czuje sie dobrze, innych moj zoladek nie toleruje. Mozecie kupic sam Magnez albo z wit B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mleczka i produktow mlecznych to zeby je dobrze przyswoic, to rano najlepiej wypic sobie jakis probioty np Actimel, i wtedy organizm ladnie bedzie przyswajal laktoze ktora jest tak trudno tolerowana przez nasz organizm, wiec produkty mleczne beda lepiej przyswajalne, poza tym picie probiotykow zmniejsza alergie na mleko krowie u maluszkow, wiec pozniej nie beda mialy problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po magnezie nie miałam zgagi i nie wiem z czego się u mnie brała. ja od początku brałam magnez z witaminą B6 różnych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam odnieść się do waszych wypowiedzi odnośnie \"olewania\" nowych osób, lub tych które nie udzielają się aktywnie. Ja czegoś takiego nie zauważyłam i nie stosuje. Dla mnie nie ma tu osób równych i równiejszych. Forum jest dla każdej z nas. Ja również nie odczuwam, żebym była jakoś olewana. Takie jest moje odczucie. Jak zadajecie jakieś pytania i potrafię odpowiedzieć to odpowiadam. Nie ważne czy to nowa osoba, czy udziela się często czy sporadycznie. Jak nie potrafię pomóc to niestety nie odpowiem. To tyle. Koliban a Ciebie bardzo dobrze pamiętam i liczę się z Twoim zdaniem co wielokrotnie podkreślałam. Raz nawet Cię do porządku przywoływałam, żebyś częściej pisała. Dlatego cieszę się, że się dzisiaj znów ujawniłaś i prośba oczywiście, żebyś nie znikała :) I dziewczyny na prawdę piszcie. Po to jesteśmy, żeby sobie pomagać. A jak komuś na pytanie nie odpowiemy to opiepszyć :) My się nie obrazimy. Nieraz też jest tak, że produkujemy tyle, że jakaś wypowiedź umknie :) Ja lubie wszystkie bez wyjątku :) I fajnie, że Was mam bo już mi dużo pomogłyście :) Nie traktujcie tego jak wazeliniarstwa. Napisałam od serca jak czuje. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% z puchatkiem. czasami jest tak dużo naprodukowanych wpisów że czasami nadrabiając przegapia się niektóre pytania. staram się odpisywać jak tylko mogę i jeśli znam odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban pozdrow mishe, ostatnio o niej myslalam, przypomnialy mi sie poczatki pisania na tym forum , szkoda ze dziewczyny ,ktore na poczatku byly aktywne , teraz sie nie odzywaja. ciekawe co u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×