Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellalina

ranking najlepszych kremow balsmaow do ciala

Polecane posty

Gość bellalina

Jaki krem/balsam/mleczko/maslo itp. do ciala uwazacie za najlepsze i dlaczego? Proponuje stworzenie rankingu kosmetykow do ciala. Ja osobiscie zuzylam ich juz wiele, bo codziennie sie "czyms" smaruje, ale jednak , zaden nie zadowolil mnie, az tak , aby zaprzestac poszukiwania idealu. Do tej pory moim faworytami sa: Garnier zolty ujedrniajacy (jego minus to wedlug mnie konsystencja i dziwna w dotyku skora zaraz po zastosowaniu.) oraz soraya slim z coffeina (chyba wolalabym, aby nie mial dzialania antycellulitowego, bo nie moge nim smarowac calego ciala wtedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flofloflodra
najlepszy brązujący jaki miałam to Dove a nawilżający Soraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellalina
tym razem zdecydowalam sie na zakup balsamu ujedrniajacego eveline z serii dream spa i powiem wam, ze jest suuuuper. Moglby miec jeszcze innych zaoach, bo limonka choc ladny to jednak nie jest w moim guscie, wolalabym kokos albo wanilie jak inne z tej serii. Szybko sie wchlania i skora jest po nim gladka, przypomina mi konsystencja krem z avonu ujedrniajacy, ktory kiedys dawno temu kupowalam z tej serii specjalistycznej. Dla mnie w tym momencie wysuwa sie na prowadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaaaaaa
nivea wygladzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×