Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tea tree

__Czy mam ciążę urojoną?__

Polecane posty

Gość tea tree

moze opisze od początku mój przypade. W czerwcu odstawiłam tabletki anty. Okresy przychodziły kolejno po 28, 30, 33, 37, 28 dniach. Własnie wtedy gdy cykl miał 37 dni strasznie się bałam, ze jestem w ciąży. Aha dodam, ze zawsze kochałam się w prezerwatywie i wytrysk poza pochwą. No więc bardzo się bałam. Zrobiłam test po dwóch tygodniach od ostatniego stosunku, po południu- negatywny. Okres przyszedł następnego dnia- normalny, 5-dniowy. Niby powinnam się uspokoić, ale dziwnie pobolewał mnie brzuch po okresie, co minęło po 3 tygodniach. od połowy cyklu pobolewały mnie brodawki i gdy ścisnęłam bardzo mocno pierś- wyciekła malenka kropelka przezroczystej cieczy. Spanikowałam i zrobiłam kolejny test- negatywny. Było wówczas 4,5 tygodnia po stosunku. OD tej pory było wszystko ok, zadnych bóli itd. Aha, ból brodawek minąl wraz z nadejściem kolejnego okresu, wiec pewnie to był ból "na okres". Podejrzewam, ze miałam wtedy podwyższona prolaktynę i jakies zmiany hormonalne (albo ciaża!). A teraz jestem w 15 dniu cyklu, niby wszystko ok. Poza tym, ze od dwóch tygodni mam troche powiększone żyły na piersiach (choc zawsze miałam dosyć mocno widoczne, więc moze sobie wmawiam) :(. No i teraz sedno sprawy- wciaż wydaje mi się, ze jestem w ciaży!!! rano, wieczorm, wciąż o tym myślę. Gdybym byla, to już byłby 11 tydzien. Tlumaczę sobie, że nie było wytrysku we mnie, 2 testy negatywne, 2 okresy, w zeszłym cyklu chyba zaobserwowałam moment owulacji- przeźroczysty śluz, pobolewanie jajników. ALE TA MYŚL CIAGLE MNIE PRZEŚLADUJE!! ide się leczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoina
do ginekologa idź.. a będziesz miała pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tea tree
chyba niemożliwe, aby była ciąża pomimo: - dobrego zabezpieczenia, seks nie do końca, - 2 testów negatywnych, - 2 okresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, idź do ginekologa, będziesz miała pewność...ja kiedyś po odstawieniu tabletek miałam to samo... tylko, że na okres jeszcze długo czekałam.... poszłam do mojego byłego już ginekologa... nawet nie powiedział mi o podwyższonej prolaktynie, tylko powiedział, że przejdzie samo, nie nazywając co to jest, przepisał mi tylko witaminę E czy B już nie pamiętam..... Nie muszę mówić, że to była moja ostatnia wizyta u Niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tea tree
ale uważacie, ze mogę być w ciaży? Żadnych objawów typowych nie mam. W tym okresie ciąży możnaby już wyczuc macicę uciskając ręką na brzuch, bo jest duża, a ja nic nie wyczuwam. narządy płciowe normalne, brzuch normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tea tree
miałaś to samo, czyli? wyciek z piersi, czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam, że myślę, że jesteś w ciąży... wręcz przeciwnie, uważam, że nie... ale jak masz się tym zadręczać, to chyba lepiej umówić się na wizytę i się upewnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tea tree
a długo po odstawieniu miałaś takie objawy? bo mi sie wszystko zaczęło chrzanić w 4 cyklu po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×