Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pole obowiazkowe 0

STAŻ - jak się go załatwia ?

Polecane posty

Gość pole obowiazkowe 0

Hej. Prosze Was o pomoc! W tym roku skonczylam studia pierwszego stopnia, na magisterke chce isc za rok. Chcialam isc do "normalnej" pracy, ale poki co jest z tym bardzo, bardzo ciezko. Mimo iz wysylam z CV nie doczekalam sie odezwu :( Pomyslalam wiec o stazu od stycznia. W jaki sposob sie taki staz zalatwia ? Wiem ze musze zarejestrowac sie w UP jako bezrobotna i potem co dalej ? Czy UP posiada jakas "liste" dostepnych stazy czy moze ja sama musze chodzic "po firmach" i pytac czy zechcieliby mnie przyjac na taki staz ? Wielu moich znajomych po stazach zostalo przyjetych normalnie na umowe o prace, wiec ja tez po cichu na to licze. Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
urzędy kierują na staże z tego co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
pierwszy krok rejestracja w UP jesli maja jakies propozycje to ci przedstawia a jesli nie to napewno zapisza jako chetna a sama tez mozesz chodzic i pytac pod tym katem tylko dobrze sie zastanow bo np bankipo stazu cie do pracy ne wezma to samo z policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole obowiazkowe 0
Ja myslalam bardziej o stazu w jakims biurze, jestem po turystyce wiec mogloby byc i biuro turystyczne, ewentualnie jakas firma ubezpieczeniowa. Z bankami raczej nie chce miec nic wspolnego, to samo z policja, wiec ok. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skafanderek
Czy ktos sie orientuje ile będzie wynosil "pensja stażowa" (obecnie 650zł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_ex
są też inne możliwości, nie tylko przez UP można dostać się na staż: tu masz ciekawa ofertę: Pisz bloga a w zamian masz szansę na odbycie płatnego (co najmniej 1000zł) stażu. Zarobisz kasę i będzie gratis w postaci ciekawego wpisu do CV - http://expertia.pl/blogosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole obowiazkowe 0
Tak chyba 650zl ! Tylko sluchajcie jak wyglada sprawa z hmm... przegladalam ogloszenia i np. pojawilo sie jedno gdzie poszukuja osoby na staz do firmy ubezpieczeniowej, w tresci jest napisane, ze najpierw chca kogos na 3-miesieczny staz, a potem na umowe. Czyli to tez jest staz przez UP ? W ogole sa jakies inne opcje finansowania stazu, czy tylko UP ? Orientujecie sie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko UP opłaca staż. Chodż i pytaj się po firmach a napewno się zgodzą bo będą mieli darmowego pracownika. Wiem bo chce taksamo iść na staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×