Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkująca na allegro

aukcja pytanie

Polecane posty

Gość początkująca na allegro

Co to znaczy, że aukcja zakończyła się przed czasem??? Tak dobrze szła mi licytacja, a tu nagle klapa...... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokefelerr
no to znaczy, ze ktos kupil przez "kup teraz" przed zakonczeniem czasu, ew. ktos wycofal oferte ;). kupowac to trza umic. poza tym polecam aukcje na ebay. powazniejsi ludzie handluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCZATKUJACA ALLEGROWICZKA
lUDZIE POMOCY, JAK SIĘ WSTAWIA LINK DO ALBUMU NA FOTOSIKU. CHCE WSTAWIC NA MOJEJ AUKCJI ZDJECIA LEPSZEJ JAKOSCI, ZROBILAM JUZ ALBUM NA FOTOSIKU, WIEM JAKI JEST DO NIEGO LINK, ALE NIE WIEM JAK GO WSTAWIC, ZEBY DZIALAL?? POMOZCIE JESLI KTOS SIE TROSZKE NA TYM ZNA. Dziekuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca na allegro
gdyby tam było "kup teraz" - to sama bym kupiła. Dlatego się zdziwiłam. No trudno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka82
Niestety w niektórych serwisach sprzedawcy zaznaczają sobie opcję, że mają możliwość zakończenia aukcji przed czasem - z jakichś korzystnych lub niekorzystnych dla siebie powodów. Ja również polecam spróbować coś kupić przez ebay - o wiele rzetelniej, sprzedawcy pewniejsi i wszystko jakoś sprawnie przebiega. A do tego jest większy wybór, bo masz dostęp do aukcji i produktów z zagranicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikaja
co to jest to ebay??? sorry ale na prawde nie wiem:( jak znaleźć jakiś produkt w tym ebay??? Z góry dzieki za oświecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikaja
aaa już wiem znalazłam to ebay coś jak allegro fajnie:) nie wiedziałam ze jest takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay niezupełnie jak allegro
bo masz więcej rzeczy i możesz kupić coś, czego nie ma w Polsce. jak dla mnie ebay jest fajniejszy ;) jakiś taki klimat tam jest milszy hehe poza tym np. do domu rzeczy i perfumy i kosmetyki bardzo tanio można dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×