Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia pomorz..

biustonosz do karmienia? czy warto? wypowiedzcie sie

Polecane posty

ja nie mialam i karmiłam przez rok w fiszbinach:P każdy ma to co lubi! macierzyński zaczynasz liczyć od dnia porodu. przed - do lekarz po zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss. M gdzie kupowałaś? Bo ja jestem bardzo zadowolona, kupowałam swój na okres ciąży i karmienia w katowicach i tam te babeczki pracujące tak mi dobrały, że mimo , ze biust mi sie powiększył pod wpływem pokarmu to starczył mi naprawde na długo. \naprawde polecam , zwłaszcza że panie sa sympatyczne i chetnie doradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanna
Best bra ma rację - pare osób pisze, że wyciaga sobie cycki dołem, pod pasem biustonosza. To raz, że rozciagaja te cycki jak wymiona, a dwa - jak mają takie staniki, ze cały cyc sie pod nimi mieści, to tam zero trzymania wystepuje, pas lata po całych plecach, a cycki wyprawiaja, co im sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno po porodzie
Ja kupiłam 2 staniki i sobie chwaliłam.Łatwiej się mi karmiło,mając w staniku tą odpinaną klapę. Jedyne co denerwuje, to że do tej klapy ma się przeważnie przyklejoną wkładkę laktacyjną i jak się odepnie tą klapę, to nie wiadomo, jak ta klapkę wygiąć, z tą wkładką.Zresztą w zwykłym staniku te wkładki też mnie denerwowały. Ale ogólnie polecam, tylko że niekoniecznie do szpitala na poród i po porodzie. Te staniki przydają się poźniej w domu. W szpitalu zaraz po porodzie chyba łatwiej chodzić w samej koszuli, bez stanika. Co do urlopu macierzyńskiego, to weź go od dnia porodu, a teraz idź na zwolnienie lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamitta
Mi się przydały! Dla mnie rewelacja szczególnie jak trzeba było karmić przy teściach którzy wogóle nie szanowali naszej prywatności! ;[ Kupiłam w sklepie internetowym z bielizna damska www.e-bieliznakobieca.pl a zapłaciłam 30zł za jeden plus koszt przesyłki ale zamawiałam też majtki i koszulę nocną więc niedrogo wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezele
ja kupiłam tez dwa czarny i biały ale dopiero jak juz byłam w domu i to był duuuuzy błąd że niemiałam w szpitalu pokarm mi lecial a w nocy to masakra totalna wkładka mi sie nietrzymała koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie wartto kupic
karmie od 3,5 m-ca i nie wyobrazam sobie tego bez biustonosza do karmienia. Ja mam 5 , z czego 3 takie zwykle, a 2 'wyjsciowe" - polecam z triumpha -dosyc drogi ale nie rozciaga sie po praniu. poza tym sa seksowne biustonosze do karmienia - http://www.biustonoszedokarmienia.pl/bielizna-dla-karmiacych-biustonosze,3.php tez nie tanie, ale uwazam, ze warto sobie sprawic, zeby sie dobrze czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziadla
Witam Ja również uważam że warto mieć kilka biustonoszy do karmienia, do spania najwygodniejsze są bez fiszbin ( ja mam 2 szt. z Mizet i 1 szt. Mitex) a takie na dzień czy do lekarza ładniejszy bardziej kobiecy z Alles. Warto być również kobietą podczas karmienia w końcu karmimy zazwyczaj kilka miesięcy. A w sumie nawet jak przestaniemy karmić to można z powodzeniem taki biustonosz nadal używać.Ja kupowałam w www.e-bobi.pl , tanio i bardzo szybko dostałam przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddogmaszkowska
Całkowicie sie zgadzam, poniewaz sama kupowałam w tym sklepie bielizne w czasie ciązy. Bardzo dobra gatunkowo, delikatna bawełna miła dla ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka.
Ja sobie ostatnio kupiłam biustonosz do karmienia w sklepie Telimena. Od dawna jestem wierna bieliźnie Triumph, więc i teraz postawiłam na nią. Jest bardzo wygodny podczas karmienia, a wykonany jest z bawełny. Polecam. Jak jeszcze nigdy nie robiłyście zakupów w tym sklepie to możecie otrzymać 10% rabatu na pierwsze zakupy. Poza tym cały czas trwa obecnie wyprzedaż, więc można kupić bieliznę w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalunaAluna
Biustonoszy do karmienia kupiłam kilka, takich bez usztywnienia, bez drutów, potrzebne mi były głównie na noc. Chyba najlepsze były takie które dopasowywały się do zmieniającego się w ciągu dnia rozmiaru biustu :-) http://sklep.brzuchatki.pl/pl/p/Biustonosz-ciazowy-do-karmienia-B-C-D/87 Wynalazłam też biustonosze typu tuba, które używam gdy już nie karmię http://sklep.brzuchatki.pl/pl/p/Tubabiustonosz-uniwersalny/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia___
Wiadomo, że warto, ja kupiłam trzy (dwa typowo miękkie "domowe" i jeden elegancki :)), wszystkie trzy marki Alles i były bardzo użyteczne według mnie. Wiadomo, że trzeba pamiętać o tym, żeby nie kupować ich w przypływie hurraoptymizmu po wieściach o ciąży, bo biust rośnie jak szalony, ale jeśli przemyśli się zakup i dobierze biustonosz do swoich potrzeb, tak aby był wygodny, to naprawdę rewelacja i dobrze wydane pieniądze :)) No i spójrzcie, przecież to jest śliczne!! http://sklep.alles.pl/produkt,mama-fancy-u,545.html Nie wyobrażam sobie nie mieć wygodnego biustonosza w czasie karmienia, a dzięki temu, że są ładne, to przy okazji nie czułam się jak kura domowa w połogu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziły się staniki BabyOno. Bardzo wygodne, przyjemnie się je nosi i komfort karmienia jest bardzo ok. :) Poza tym mają przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaasasa
Oj takk BO poza tym że są super to i cena jest taka, że każdy może sobie pozwolić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizapyzata
Witam, mam pytanie czy bardzo kłopotliwe jest korzystanie ze zwykłego biustonosza, czy jednak lepiej kupić specjalny do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza jest niewygodnie, ale jeśli nie chcesz inwestować w nowy stanik, to możesz przerobić sama już ten który nosiłaś w ostatnich miesiącach ciąży, na taki do karmienia, ale musisz wziąć pod uwagę że po porodzie rozmiar się może zwiększyć. Wpisz w goole ''Zbuduj sobie karmnik'' tam dziewczyna pokazuje jak można przerobić stanik, to z bloga Stanikomania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraa31
Ja dopiero jak kupiłam biustonosz do karmienia zrozumiałam jak to się bardzo przydaje, brałam tutaj http://ekskluzywna.pl/biustonosze-do-karmienia konkretnie ten pierwszy biały wydał mi się pasujący do wszystkiego uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO 1 NIE WARTO..SA SZAJSKIE, MIEKKIE PIERSI WISZA,nie polecam, czułam się jak babcia...po drugie nie warto kupować wcześniej jak już bo piersi szybko się zmieniają,lepiej kupic dzień przed porodem lub zaraz po... po 3.moja mala nie chciała piersi wiec sciagalam pokarm i jadla z butli wiec stanik tego typu wcale się nie przydal i lezy.... tak moje zdanie.zrob co chcesz z ta wiedza autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi do karmienia wystarczyły miękkie biustonosze bez fiszbin, które kupowałam sukcesywnie w ostatnim trymestrze ciąży. Piersi pod koniec ciąży rosły mi jak szalone i biustonosz sprzed 3 tyg nagle okazywał się za mały. Oczywiście nie wyobrażam sobie masakrowania piersi, wyciągając je dołem. U mnie wystarczało do karmienia odchylenie miekkiej miseczki. Biustonosz rozpinany z przodu się nie sprawdził, specjalnych do karmienia jeszcze wtedy nie było na rynku, może w Pewexach, nie wiem. Ja swoje kupowałam na targu i służyły mi półtora roku, kiedy to piersi wróciły do rozmiaru sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego typu stanika! Syn ma 13mc a ja do tej pory w nim spie. Piersi strasznie mi urosły pod koniec ciąży i do tej pory są duże a jak zbliża się pora karmienia to już wogóle koszmar. Nie zasnę już teraz bez stanika. Ale fakt faktem troche sie takie staniki się rozciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupic porządne staniki. Ja mialam Alles. Bylam zdowolona. Bardzo wygodne i nierozciagaly sie. Dobrze jest tez odwiedzić dobry sklep gdzie dobiora rozmiar bo to podstawa wygodnego uzytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaardzo przydatne! Nie wyobrazam sobie jak mozna karmic piersia bez! I nie zgadzam sie z opini ze wygladaja jak babcine. Wygladaja jak normalny biustonsz tyle ze z klipsem z przodu. Mozna przebierac w faso natch i kolorach. Czego sie tu wstydzic? Ja tam czuje sie kobieco we wszystkim a nie tylko w sexy przeswitujacych koronkach. Nie o to chodzi. Polecam tez koszulki bawelniane do karmienia z H&M. Sa super wygodne. Taka sama funkcja do karmienia i lekko podrzymuja biust i nie trzeba biustonosza. Idealne do spania:) a swoja droga to pamietacie jak niedawno Cichopkowa wrzucila do neta fote ze szpitala? Miala na miejsc ubrany biustonosza do karmienia hihihi. Musze przyznac ze mimo tej calej glupiej sytuacji chwalenia sie wizyta w szpitalu, pomyslalam o niej cieplej, bo mimo ze matka celebrytka a karmi piersia. Czesto to nie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, szukałam informacji na temat tego czy warto kupić biustonosz do karmienia i trafiłam tu. Czytałam trochę tego w necie i zastanawiam się drogie panie, czy kupić miękki czy usztywniany. Chodzi mi dokładnie o te modele: ładny fiołkowy (uroczy!!) http://sklep.alles.pl/produkt,mama-shake-milk-u,786.html albo bardziej klasyczny beżowy, też widziałam. czy może lepiej by z miękkich http://sklep.alles.pl/produkt,mama-cara-mia-m,637.html (chociaż wolałabym w kolorze czarnym) Jakie macie doświadczenie? Który (może niekoniecznie sam model ale styl) byście polecały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×