Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwertyyyy

zbyt szybka konsumpcja!

Polecane posty

Gość qwertyyyy

Poznałam na wakacjach fantastycznego faceta, i jakis miesiac temu na imprezie cos miedzy nami zaiskrzylo i .... poszlismy do lozka. Wiem, szybko, nie powinnam, ale tak wyszlo. trudno. jestem dorosla, chcialam tego. Potem spotkalismy sie jeszcze 2 razy. i wlasnie.... on codziennie do mnie dzwoni, odzywa sie na gg, ciagle sobie gadamy ale.... nie on proponuje spotkania. bardzo go lubie i chcialabym zeby ta historia jakos sie rozjrecila. co mam zrobic? macie jakies praktyczne rady? ;) z doswiadczenia może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobowac mozna, co Ci szkodzi. Ze swoim obecnym facetem po miesiacu znajomosci (z pracy) umowilam sie na randke, skonczyla sie w lozku, 3 lata minely i dalej jestesmy razem, planujemy slub. Wiec - daj sobie (i jemu) szanse, moze to jest "ten"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
no tak, tylko comam zrobic? sama zaproponowac spotkanie, czekac, bo kompletnie nie wiem jak sie zachowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
on dzowni, ale nie proponuje spotkania i nie wiem o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to on inicjuje kontakt smsowy/internetowy to znaczy ze jest zainteresowany. Zapytaj co robi w piatek/sobote, jak powie ze nic, to powiedz, ze jest premiera jakiegos tam filmu i czy nie poszedlby z Toba. Odwagi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
dyszy przeważnie w słuchawkę, nawet słowa często nie wypowie, choć to mnie podnieca, mio by było coś więcej czasem usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
no wlasnie w ostatni weekend zapytalam co robi, powiedzial, ze niestety jest zajety itp. itd. po czym w niedziele wieczorem zadzwonil no i dalej nic. nie wiem czy dzwoni bo mnie tylko lubi i lubi ze mna po prostu rozmawiac, ciezko mi wyczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z bursztynem
ja też z moim obecnym facetem poszłam szybko do łóżka bo na 1 randce :) - a tak w ogóle to po 2 tygodniach poznania się w ogóle tez mówiłam - a co tam, niech myśli co chce, dorśli jesteśmy, a w łóżku dobraliśmy się idealnie - od pierwszego razu było bombowo! Wbrew ogólnej myśli społeczeństwa polskiego, facet nie pomyślał sobie - że tak robię ze wszystkimi i skaczę z łózka do łóżka i chętnie kontynujemy tę znajomość do dziś..parę m-cy już..... ale bez deklaracji, natomiast przyzwyczailiśmy się już bardzo do siebie i oprócz gorącego łózka, pojawiają się inne aspekty bycia razem :) więc..wszystko przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
nie podszywac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
Ale ja nie mogę go rozgryźć, o co mu chodzi, czy nie wystarczyło mu, że brał mnie w każdą dziurkę, co jeszcze mogę dla niego zrobić? poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×