Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Szukam pani ze Stalowej Woli do udziały w eksperymencie naukowym.

Polecane posty

Zainteresowane, proszę, niech piszą na adres: agentsmith1@wp.pl Jeżeli eksperyment się powiedzie, gwarantuję dowolną liczbę orgazmów. Oczywiście możecie liczyć na higienę i dyskrecję (nie wymagam podawania danych osobowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
jako wulc zgłaszam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krępujcie się. Jeżeli jest tu jakaś pani ze Stalowej Woli, to niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
tam panie mają chyba silną wolę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pataszon, w rzeczy samej. W rzeczy samej. Naprawdę ciężko mi kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrata
cholera chwilowo nie działają mi filmiki, może opiszesz na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polega to na wprowadzeniu do pochwy dwóch palców (licząc od kciuka, są to palce numer 3 i 4), następnie zagięciu ich do góry (aby opuszkami naciskały na punkt G) i wreszcie poruszania ręką w dół i górę. W trakcie, kobieta leży na plecach. Serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
a jakiej marki masz kamerę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się zawiedziony. Czy nie znajdzie się pani ze St. Woli która chce przeżyć serię orgazmów, zarówno łechtaczkowych jak i pochwowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w moim typie
chetnie bym sie zgodzila ...ale raczej wolalabym zeby zrobil to ktos inny niz taki zsboczeniec jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
nie jesteś, bo nie masz kamery :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
bez kamery żadna pani z Woli własnej się nie zgłosi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..jak cie nie stać nawet na kamerę to spadaj. A z resztą powiedz wprost, że szukasz seksu za darmo a nie wypisuj o jakiś głupich eksperymentach...Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką Ty musisz mieć stalową wolę, żeby tyle czasu namawiać te panie ze Stalowej woli, a one mają chyba zamiast stalowej woli ... prysznic w domu..:D:D:P I to jest baaardzo piękne!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerna stalowowolska społeczność. Jak nie, to nie. Skoro wolicie prysznice, to proszę bardzo. A seks to pewnie uprawiacie w ciemności, pod kołdrą i pod nadzorem księdza proboszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty zbereźniku
Stalowa to zbyt prowincjolane i zbyt pruderyjne maisto na tego typu zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..na kafe raczej trudno o kobiety, które uprawiają seks pod okiem księdza i pod kołdrą. Za to ty masz widzę poważne problemy ze znalezieniem kobiety, żeby uprawiać z nią nawet najzwyklejszy seks, bo to co chcesz tu zaproponować większość kobiet zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
no bo dajmy na to, że swą Wolą przyciągniesz jakąś panią, to jak potem na forum pokażesz wyniki eksperymentu? no jak? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ja, każdy mówi że niby wszystko zna ale jak przychodzi co do czego... Pataszon, wyniki eksperymentu można opisać (oczywiście bez zdradzania danych osobowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty zbereźniku
pojedz do jakiejś wyzwolonej amtropolii, klimaty stalowa wola - rozwadów - nisko to bastion konserwatyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy Ty autor masz jakiś tytuł naukowy? Napisz może, że dyplom za ten eksperyment będzie, albo tytuł mgr dostanie, albo, jeśli udany - to te paluszki...na zawsze!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberał w konserwatywnym środowisku...w sumie to mogłem się spodziewać że moja inicjatywa nie spotka się z pozytywnym przyjęciem. Cóż. Zaczekam na lepsze czasy...albo też na okazję do tego aby wyprowadzić się do innego miasta, gdzie kobiety są bardziej wyzwolone. Zamykam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosny jestes
proponujesz "masaz punktu G" na forum i myslisz ze jakas glupia laska na to poleci?hheheh moze najpierw sprobujesz zadowolic swoja dziewczyne o ile ja masz w co watpie bo jedzie mi tu desperacja. i nie obrazaj dziwczyn ze stalowej woli. jak szukasz wrazen to idz do burdelu!ciucmoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosny jestes
a ja toba wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×