Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HubbaBubba25

To mnie przerasta pomozcie mi

Polecane posty

Wstydze sie poprostu sie wstydze zeby chłopak moj wsadzil mi reke za majtki , nie wiem czemu tak jest , ale denerwuje mnie to ... zalezy nam na sobie bardzo tylko brakuje w tym \"takiej\" bliskosci, nie wstydze sie gdy trzyma moje piersi jak sie calujemy ale nie pozwalam mu wlozyc reki ,,, Czemu tak jest, jak mam sie przelamac ? Czy wy dziewczyny tez tak kiedys mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosek0020
a ile jestescie i ile masz lat? moze to od tego zalezy. nie zmuszajs ie na sile,. ale na bank on nic zlego ci nie zrobi. moze akurat spodoba ci sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluzszy czas jestesmy ze soba, ja mam 17 on 21, i nie wiem co to maja byc za komentarze poszczegolnych osob ;] Jak macie pisac takie bezsensowne odpowiedzi to wogole nie piszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłodaD
to moze zadbaj o higiene tzn nie mowie ze nie dbasz ale to moze tez Cie krepowac np mysl a moze mi nie ladnie pachnie, ogol sobie no i hm a czy Ty przypadkiem nie masz duzych warg sromowych mniejszych?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwie sie o higiene bo myje sie i uzywam chusteczek do higieny intymnej...Krepuje mnie poprostu na sama mysl ze on mnie tam dotknie... a no i gole sie heh ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłodaD
aha.. a masz wieksze wargi sromowe mniejsze tzw motylka moze to Cie krepuje? bo ja takie mam i wlasnie tez na poczatku nie pozwalalam sie tam dotykac przez nie;/ do tej pory czasem sie wstydze:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest na poczatku :) strasznie sie wstydzilam 1 chlopaka ale odwazylam sie chociaz serce bilo mi jak szalone i czulam ze robie sie cala czerwona pare razy mu odmawialam ale ktoregos dnia odwazylam sie i nawet bylo przyjemnie nie trwalo to dlugo ale juz nastepnego spotkania marzylam tylko o tym :) jestesmy juz ze soba 6 lat hehehe i juz nie mam zachamowan pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jest za wcześnie dla
Ciebie po prostu jeśli chodzi o "te" sprawy :) Może potrzebujesz jeszcze trochę czasu. Masz dopiero 17 lat, nie musisz się wzorować na tych chorych współczesnych wzorcach, wg. których powinnaś już sobie pozwalać wsadzać we wszystkie otwory :O Może to jeszcze nie Twój czas na seks albo jeszcze nie ten etap w związku. Nie zmuszaj się do niczego. Jeśli chłopakowi zależy, poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubbaBubba25, jeżeli chesz przełamać swój opór, to najlepiej będzie jeżeli sama ściągniesz przed nim majtki. To wymaga kapkę odwagi i zdecydowania ale jeżeli już raz się przełamiesz, to później będzie coraz łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam takie tematy to budzi sie we mnie pomarancza:D ale staram sie opanowac. Do tematu: Poczekaj z czasem samo przyjdzie - ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×