Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anncel

kłucie w lewym boku

Polecane posty

strasznie się martwię, jestem w 27 tc i od wczoraj kłuje mnie w lewym boku, w podbrzuszu, bardzo nisko, tuż nad pachwiną, co to może być, może któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka, brzuszek rośnie, wszystko sie rozciąga, tak by musi, ja miałam podobnie:)jezeli kłucie bedzie w dole tak jakby w srodku w .. to wtedy idz do lekarza i sie przebadaj bo przy rozwieraniu szyjki czasem kłuje, ale to nie w boku wiec luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem to kłucie miałam tak silne ze wstac z łózka nie mogłam, ale to kwestia kilku godz czasem dni.. no cóż taka natura, rozciągają sie kości, narządy, robi sie miejsce na dzidziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainom - bardzo dziękuję za odpowiedź już jestem spokojniejsza, bo kłuje mnie wyraźnie z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden ze mnie lekarz, ale wydaje mi sie ze wszystko jest u Ciebie w jak najlepszym porzadeczku:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałm takie kłucie w boku a potem to kłucie pod koniec ciazy w ostanich tygodnaich przeszło w taki przeszywający falami bó w bokul, bardzo mocny ból i to poprostu dziecko uciskało na jakiegos nerwa prawdopodobnie, przeszło dopiero w połowie porodu jak mi wody odeszły. To nie było zupełnie nic groźnego ale przez ostanie dni to naprawde płakałm z bólu. Pod koniec ciązy byłam kilka dni w szpitalu (nie z powodu kłucia w boku) i w sumie na to kłucie żaden lekazr mi nic nie mógł poradzic , dostałm kilka razy zaszcyk przeciwbólowy ale nie pomógł bo to był ucisk. Pojejrzewali kolkę nerkowa ale to nie było to. Ale ogólenie wszytsko było w porządku, po prorodzie wszystko mineło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1991
witam.jestem w 12 tyg, ciąży i od dwóch dni boli mnie brzuch w lewym boku bardzo nisko.... co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1991
czy to może być groźne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam.Jestem w 14 tygodniu ciąży i mam kucia z lewej strony  boku.Zazwyczaj boli mnie jak za dużo chodzę lub stoję a w nocy nie mogę przekręcić się na drugi bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipo

Też tak mam, w poprzedniej ciąży przeszło po porodzie jak ręką odjął podobno niektórych taki urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×