Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Clem

Tabletki..

Polecane posty

Wiem, ze jestem głupia! Tysiące razy odpisywałam kobietom na kafe na ten temat... ale jak sie jest w tej sytuacji, to jest troche inaczej. Po prostu powiedzcie mi, że jak się spóźniam do 2h z wzięciem tabletki, to nie zmniejsza to skuteczności. No weźcie, powiedzcie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że nie zmniejsza, w ulotce jest napisane o stałej porze a nie co do minuty!Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, bo ja jak zwykle panikuję jak mam dostać okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam troche inne pytanie
idę dziś na imprezę i wiem, że będzie alkohol: jakieś winko itp. słyszałam, że nie wskazane jest picie w czasie brania tabletek anty. moja zwyczajowa godzinia brania tabletek to 20-21 i o tej tez jest impreza. czy nie będzie żadnych prolemów jeśli po zażyciu tabletek coś wypiję??? (nie mówię tu o upijamiu się a o kilku lampkach ) -czy może powinnam przyjąć tabletki wcześniej niż zwykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z tą ochroną
no właśnie: od 2 tygodni przymjmuję Yasminelle ale nadal obawiam się czy ona NA pEWNO mnie chroni. Wiem, że nie ma 100% metod antykoncepcyjnych ale podobno tabletki ten % mają duży. Jednak nie potrafię się przełamać i cięglę myślę o tm odsetku kobiet, które zachodzą. Jestem już osobą dorosłą, kocham mojego partnera i chcę z nim rozpocząć współżycie ale tak boję się ewentualnej ciąży (na którą nie mogę sobie pozwolić) że się blokuję. Kobietki, powiedzcie mi jak to jest z tą skutecznością? Wy nie bałyście się sexić bez dodatkowych zabezpieczeń? - chodzi mi przede wszystkim jak to było na początku brania tabletek, w tych pierwszych dniach.... a! i jeszcze jedno małe pytanie: czy tabletki bierzecie z dokładnością co do minuty czy zdarzają się Wam małe przesunięcia??? Czy jeśli czasem wezmę tabletkę godzinę czy 2 póżniej niż powinnam to nie zmniejszam jej działania przez te nieregularności??? Niby w ulotce piszą że nawet jak się spóżni do 12 godzin to nie zmienia się ochrona ale co jeśli te przesunięcia są częstsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
spóźnienie się z tabletką 2 h, nie ma żadnego wpływu na skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam troche inne pytanie
HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinussss
do 2 h w jedna i druga strone ochrona jest taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam troche inne pytanie -> alkohol nie ma wpływu na skuteczność tabsów, chyba że zwymiotujesz. ja sego czasu popiłam tabletke piwem, a potem jeszcze sporo piłam... wiem, ze mądrze nie zrobiłam, ale w ciąży nie jestem ;) jak to jest z tą ochroną -> Ja kochałam się od 5 tabletki do końca. 5 missięcy mija odkąd biorę, ZAWSZE kocham się do końca i w ciąży nie jestem... jasne na początku był niepokój bo bez niczego, tak inaczej... ale da radę się pzrekonać :) No a jeśli chodzi o drugie pytanie to ja mam nieraz obsuwy jak zapomnę przypomnienia ustawić... ale jeszcze nie jestem w ciąży. Teraz po prostu miałam mały niepokój więc wolałam zapytać ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×