Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna ona

Olał mnie czy sobie wkręcam?

Polecane posty

Spotkałam się z nim, było niesamowicie. Przegadaliśmy 6 godzin, z lokalu musieli nas wręcz wyciągać siłą :) Było wszystko - super rozmowa, iskry, chemia, na końcu pocałunek. No bajka. Nie pamiętam kiedy ostatnio mnie tak strzeliło. To było w poniedziałek. We wtorek myśli nie mogłam na niczym skupić, myślałam tylko o nim, czekałam na jego odzew. No ale milczał. W końcu nie wytrzymałam i puściłam mu przed snem smsa. Odpisał, znowu miłe słówka, itp. Zasugerował kolejne spotkanie, cieszyłam się. No ale wczoraj już się nie odezwał, tym razem ja nic nie pisałam, nie chciałam mu się narzucać. Dzisiaj też czekałam cały dzień i też się nie odezwał. Zaczynam się martwić że mnie olał. Co robić w tej sytuacji, ile czekać? Poradźcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
mialam taka sama sytuacje! pierwsza randka cudo wszystko pieknie ladnie, obiecywal tyle wspolnych planow...pozniej 1 sms, 1 rozmowa i sie urwalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
raczej Cie olal..nie odzywaj sioe bo sie narzucasz..poczekaj niech sam sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie wiesz
poczekaj 3 pierdniecia i 5 bekniec, dluzej nie bo moze pomyslec ze ci nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarnaa
czekac i odlozyc telefon poza zasieg rak. najlepiej rozladowac. powaznie. jesli bylo przyjemnie i jemu to odezwie sie. facet sprawdza czy jestes z takich ktore nie daja na zyc o krok nie odstepuja. czekaj. zajmij sie czym s innym pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
Po jednym spotkaniu to ja bym sobie dużych nadziei nie robiła. No ale skoro piszesz, że było tak super i spodobałaś się facetowi, no to się jeszcze do Ciebie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×