Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika2727

przyjaciolka mojego faceta

Polecane posty

Brat Niedźwiedź, jeden jest gejem A ja myślałam, że najlepsza to przyjaźń kobiety z gejem Energiczna a to tak :) tu sie z toba zgadzam w 100 % taka przyjazn jest jak najbardziej funkcjonalna :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2727
wlasnie moi znajomi zapraszaja nas razem tez a ta suka tylko jego kurcze jak mozna byc taka beznadziejna laska ktora nie umie znalezc faceta tylko poluje na faceta innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknietawsobie1818
szczerze mam ten sam problem.. :( chodze z michalem dwa lata nie dawno pojawila sie taka jedna.. wilka przyjaciolka nie powiem dla mnie jest bardzo mila ale jak czytam nie raz ich sms az mnie zazdrosc skreca:( jak mam sie jej pozbyc?? mam jej dosc ostatnio napisala do niego ze przy nim jest taka szczesliwa.. i chce jej sie zyc.. no i bym za pomniala michal ma 22 lata a ona 31 lat no i.. do tego jej maz ja zdradza.. jak sie tej... POZBYC POMOCY :((!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StephenK
Cwana z niej bestia, jej mąż rozwala ich związek, a ona biedna zagubiona, czy oby na pewno? Szuka pocieszenia w ramionach twojego faceta, dobre i tym samym rozwala wasz związek. Twój facet też jest nic nie warty skoro taki pocieszyciel z niego, ciekawe jaki ma w tym cel , bo chyba nie satysfakcje z dobrego uczynku. Współczuję ci dziewczyno takiego chłopaka. I mam rade znajdź sobie przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×