Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Watch This

Czy mozna kupic spodnie rurki w rozmiarze 30?

Polecane posty

Gość lambdoria
a rozmiar 30 to tak dużo jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo byłam w redstarze dwa tygodnie temu no i pytam sie czy dostnę rurki w rozmiarze 30 a on do mnie:\"W takich dużych rozmiarach nie mamy..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambdoria
to lepiej nie chodź do takich sklepów. te powiedzmy "sprzedawczynie" nie są kompetentne... rozmiar 30 spodni, to rozmiar standardowy najwięcej dziewczyn nosi taki rozmiar i grube nie są a rurki znajdziesz napewno w nawet większych rozmiarach (tylko idź do innego sklepu z mądrzejszymi sprzedawczyniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że można. moja mama ma 29/30 i bez problemu kupuje rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos jest naparwde
standardowy to jest 28 ,a 30 to jest juz duzy ...no chyba ze ktos jest dosyc wysoki to jeszcze ujdzie... po co ty chcesz swoja duza dupe pchac do rurek...daj se spokoj ,jak to bedzie wyglaac.... jak krowa w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopikokawa
na ebay na pewno znajdziesz w takim rozmiarze rurki a nawet myśle, że jakby sie chciało, to w większych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha szok
30 nie jest duży chyba, że ktoś ma 150 wzrostu. Ja mam 29, czasem 30, to zależy, bo różnie wypadają. Ostatnio w Lee kupiłam zajebiste rurki i były właśnie w rozmiarze 30. A ta głupia baba w redstarze to chyba w średniowieczu się urodziła:O Zresztą zobacz na allegro, rozmiar 29 i 30 przewyższa w aukcjach. I żeby nie było - mam 173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha szok
jak ktos jest naparwde głupie jest to, co piszesz... takie prymitywne myślenie małego, ograiczonego człowieczka :O wspolczuje ci myślenia.. dziwne, że ja w co prawda rozmiarze 29 (zazywczaj, bo jedną parę mam 30) wyglądam ok. I noszę tylko rurki. Kumpele zazdroszczą mi, bo rurki pasują na mnie idealnie i nie wyglądam jak krowa w rajstopach. Wyjdź do ludzi to może sama zobaczysz dzikusko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha szok
wypierdalaj gruba suko hahah do mnie to było? spoko, mam wagę w normie, do nawagi mi brakuje jeszcze jakies 10kg. No ale taki debil jak ty nigdy by nie wpadł na to, że ktos np. moze byc szeroki w biodrach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×