Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PralniaPralniaea

Otwieram firmę. Proszę Was o pomoc. Kilka pytań

Polecane posty

Gość PralniaPralniaea

Jakiś czas temu zaczęłam już ten wątek, niestety bardzo mało chętnych osób się znalazło:( Dlatego ponawiam swoje pytania. Bardzo proszę Was o pomoc. Bardzo może mi to pomóc. Z góry dziękuje. 1. Czy w Twoim mieście istnieje pralnia dywanów? 2. Czy w Twoim mieście istanieją firmy oferujące pralnie dywanów w domu? 3. Czy kiedykolwiek korzystałeś z uług prania dywanów? 4. Jeżeli tak to czy było to pralnie w pralni czy w domu? 5. Czy wolałbyś mieć wyczyszczony dywan w pralni czy w domu? PAMIETAJ ZE PRALNIA ZA DARMO PRZYJEZDZA PO TWOJ DYWANI CI GO ODWOZI- juz suchy i czysty 6. Jeżeli Ci się chce uzasadnij swoją odpowiedź na pkt 5 7. Czy cena 10 - 12 zł za mkw jest dla Ciebie strakcyjną ceną (jest uzależniona od włokna) 8. Czy często pierzesz lub masz potrzebe prania dywanu? Tzn. czy np. tylko gdy zbliżają się święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włąścisielka FPU
Ponieważ mam swoją firmę - bez obawy - inny profil - ale wiem jak ciężki to kawałek chleba, to odpowiem na dręczące Cię pytania 1. Tak jest 2. Tak 3.Tak 4.W domu 5.W domu, nawet jeśli transport jest gratis - po prostu nic cierpie widoku gołej podłogi 6. Patrz j/ w 7. Jest zbyt wysoka 8. Piore często, gdyż mam w domu psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerooo
Prałam dywan raz w życiu, bo go kot zasikał. Zwiozłam do pierwszej z brzegu pralni chemicznej. Musiałam to zrobić natychmiast, bo śmierdział. Twoja firma raczej nie przyjedzie od razu, czyż nie? Drugi raz jak mnie napadła potrzeba prania dywanów, użyłam Vanisha ten proszek do prania dywanów jest absolutnie super - i wolę go użyć kolejny raz niż wpuszczać jakiś ludzi do mieszkania i jeszcze płacić 4 x tyle za to. Słowem twoją klientką nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka FPU
Acha. Zapomniałam dodać - raz skorzystałam z usług pralni, gdyż miałam chorą rękę, a tak to zawsze piorę sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×