Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Euphoria23

Zwiazek bez seksu..

Polecane posty

Gość Euphoria23
looleek chorujesz na co? Masz problem z podnieceniem sie? Nie lubisz byc dotykany bez kobiete?? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
my sie tak zaczelismy smiac z c4 a moze faktycznie ma jakis problem ale od tego jest dwojga ludzi zeby o tym se mowic...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
z innej strony Panowie dla faceta to frajda jest chodzic z dziewica ale wiece ze kobiety wcale nie pociaga prawiczek ps dziwi mnie to wszystko bo bylam kiedys z prawiczkiem ale on jakos inaczej sie zachowywal i nawet ze przez 6 miesiecy nic ale zawsze jakies te cos bylo jest roznica przeciez nie chodzi o pojscie do lozka po tygodniu czy dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie każdy jest taki śmiały to znaczy że niepotrzebnie trzymam ten skarb bo nie chce z pierwszą lepszą???. To jak mam zdobyć doświadczenie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Najlepiej znalesc se osobe albo ktora lubi ze brzydko powiem " rozprawiczac prawiczkow" albo taka osobe zaparta psychicznie jak Ty a pozniej juz bedzie latwiej...to moje zdanie Nie wiem ile masz lat ale jak 23-25 to tylko pogratulowac jak to c4 napisal wyzej chyba ze jestes taki straszny ze nikt sie do ciebie nie dobieral oj klamie mialam znajomego ktora rzadna go nie chciala byl prawiczkiem wyjechal do New York tam za 1 razem wpadl z chinka urodzila dziecko i uciekla wiec chlopak wychowuje po 1 razie sam syna fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looleek
Nie uprawiam seksu zbyt często... a w zasadzie to baaardzo rzadko ostatni raz to ponad rok temu. Jakoś zainteresowanie tym mi spadło do zera. Dotykanie przez kobietę nie jest złe dam się dotknąć po paru miesiącach mogę i wcześniej ale to jakoś bez entuzjazmu... Kompleksy niska samoocena, brak wiary we własne siły, brak doświadczenia, stres nieufność..., ale dziewczyny ogólnie lubię, tylko nie szukam żadnej dla siebie... teraz się do tego nie nadaje ciężko by było ze mną wytrzymać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 25 lat miałem jedną okazje ale bałem się w wpadki a potem nie dała mi już szansy bo mnie zostawiła dla innego. A głupio by było wpaść za pierwszym razem nie , tak jak tamten .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tada !!! Wróciłem !! Seks bez uczucia to jak pizza bez ketchupu. Niby można, niektórym nawet smakuje, ale faktycznie bida. No, ale żeby tak bez buzi, buzi, tuli, tuli ?? Bo koleżanka tego typu ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzi buzi to nie ma problemu tylko zależy ile kto czasu potrzebuje jedni mogą od razu inni potrzebuja czasu.Mnie jak by ona nie pocałowała pierwsza to niewiem kiedy zebrał bym sie na odwage i może w życiu bym tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×