Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki obibok ze mnie

3 tabsy mniej mozna ??

Polecane posty

Gość taki obibok ze mnie

Dziewczyny mam pytanie chce dostac wczesniej @ dlatego nie wzielam 3 ostatnich tabletek - czy to moze mi zaszkodzic ?? dodam ze nie ma mowy w ym czasie o stosunku i kolejne opakowanie wezme 3 dni wczesniej czasami ale czasami tez tak robicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno sie tak robic bo rozlegulujesz sobie cykl - lepiej wziasc 2 opakowania tabletek bez przerwy - jesli nie chcesz miec okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obibok ze mnie
dodam ze chce wrocic do dawnego systemu czyli ze zaczynalam tab w pon nie robie tego czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak
zrobilam musisz uwazac pozniej - dodatkowe zabezpiecznie przez kolejne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obibok ze mnie
no dziewczyny piszcie plis jak to jest ? bo mam watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam tego
skoncz cale opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
3 tabsy jeszcze mozna, ale pamietaj ze nie mozesz robic tak co cykl, i przerwa nigdy ie moze byc dluzsza niz 7 dni. No ale ze rozpierniczysz sobie organizm to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
można tak zrobić ale ogólnie sama bym sie na to nie zdecydowała i nigdy nie kombinuje z tabsami :o później sie dziewczyny dziwia że brały hormony i zaszły :o Przez nastepne opakowanie lepiej sie zabezpieczaj dodatkowo przynajmniej przez te 7 dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie miałaś jakiś problemów przy braniu pigułek, np zbyt mocne skutki uboczne, zbyt późno rozpoczynało się krwawienie, zbyt długo trwało, jeśli zawsze było OK, to możesz nie wziąć tych trzech ostatnich pigułek. Tylko nie zapomnij, że przerwa nie może być dłuższa niż 7 dni i nie musisz się dodatkowo zabezpieczać. Robiłam tak, i to nie raz. Jak czasami chciałam przedłużyć cykl, to brałam dodatkowo, jedną, czy dwie pigułki, które zostawały mi właśnie po takim wcześniejszym skracaniu. Tylko, że u mnie zawsze wszystko było OK, żadnego złego samopoczucia, krwawienie zawsze o tej samej porze zaczynało się i kończyło, żadnych problemów. Nawet do solarium chodziłam i żadnych przebarwień nie miałam, ani krwotoku po solarium podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-kr
nic ci ni bedzie. pamietaj tylko zeby nastepne opakowanie zaczac w odpowiednim odstępie czasowym. jaki cykl jej sie rozreguluje? "pigułkowym" cykl wyznaczają tablety. to jest właśnie regulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss
a jedna tabl.mniej mozna?tz.zapomnialam ost.tabletki w niedziele i nast.blistr zaczelam w sobote.czy ochrona byla zachowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedna tabletke mniej na bank mozna:)3-4 mniej tez,ale pamietac nalezy o 7dniowej przerwie!!! 7 dni i tylko 7 dni!!!! ja sama kiedys wzielam 20 tabletek a nie 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×