Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merkury

+++Poznań.Szukam miłej wspólniczki do komisu, Allegro+++

Polecane posty

Gość merkury

Witam.:-) Szukam miłej,kreatywnej wspólniczki do wspolnego komisu sprzedaż na Allegro, posiadam już 85 komentarzy. Dysponuję wyposażonym pomieszczeniem w centrum Poznania 22m2. Mogą byc ewentualnie inne pomysły na wpólną działalnosc. Może razem można więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana........
Napisz na czym by polegała współpraca i co chcesz sprzedawać. Jeśli chcesz to się odezwij andzelikapraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten czas leci
przeciez wspolpracowac mozna przez neta tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym współpraca ma polegac? Na wspólnym znalezieniu pomysłu by osiągnąc sykces. Najważniejszym w prowadzeniu działalności gospodarczej jest pomysł,moze to byc przykładowo jakiś nowy nieznany jeszcze towar ,na który ma się chocby na jakiś czas wyłącznośc, lecz nie koniecznie.Można zrobic nawet parę super stron z jakimiś towarami rozmieścic reklamy w taki sposób by nawzajem się reklamowały. Jak wspomniałem mam 85 pozytywnych komentarzy , żadnego negatywa, lokal od ulicy kapitał też może się znajdzie , jeśli będzie więcej jeszcze lepiej. Z mojego pułapu dzięki pozytywom można ruszyc natychmiast! Czyli szukam kogoś kto ma także rozeznanie w towarze i dostęp do niego. Podział jak to między wspólnikami pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ PISAC NA TEN NIK. I NA TEN MAIL Na czym współpraca ma polegac? Na wspólnym znalezieniu pomysłu by osiągnąc sykces. Najważniejszym w prowadzeniu działalności gospodarczej jest pomysł,moze to byc przykładowo jakiś nowy nieznany jeszcze towar ,na który ma się chocby na jakiś czas wyłącznośc, lecz nie koniecznie.Można zrobic nawet parę super stron z jakimiś towarami rozmieścic reklamy w taki sposób by nawzajem się reklamowały. Jak wspomniałem mam 85 pozytywnych komentarzy , żadnego negatywa, lokal od ulicy kapitał też może się znajdzie , jeśli będzie więcej jeszcze lepiej. Z mojego pułapu dzięki pozytywom można ruszyc natychmiast! Czyli szukam kogoś kto ma także rozeznanie w towarze i dostęp do niego. Podział jak to między wspólnikami pół na pół. mhttp://pl.youtube.com/watch?v=Q-4NVLrMJnA&tr anslated=1 miłosc Wam wszystko wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś zajmowałem się wysyłkowo,medycyną niekonwencjonalną , sprzedawałem zioła , wkładki zdrowotne Kazimierza Piotrowicza bywało ,ze w ilości 1000 sztuk dziennie, jakieś doświadczenie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×