Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

moje zdanie o tabletkach

Polecane posty

brałam trzy miesiace tabletki jasminelle, a prawda taka że mam zaledwie 18 lat. czułam się z nimi źle, przytyłam - teraz mam problem zeby to zrzucic, mialam straszne wahania nastrojów, cały czas sie balam ze nie mogę isc do toalety w konkretnych godzinach, zawsze musze pamietac o tabletce, wyskoczylo mi cos brzydkiego na twarzy i sporo by jeszcze mówic. jakis czas temu odlozylam tabletki... i czuję się duzo lepiej. dziewczyny nie trujcie się jesli nie musicie. są inne sposoby, a tabletki to mnostwo chemikali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam brac jak mialam 15, teraz mam 19 i biore dalej.. moze mialas zle dobrane.. teraz sa juz takie tabletki ktore nie sieja za duzego spustoszenia w organizmie ;) a wygoda najwazniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, tak jak dziewczyny wyżej powiedziały - nie możesz, a raczej... nie powinnaś oceniać tylko po swoim jednym przypadku. Racja, że to dużo chemii, ale dla niektórych kobiet jest to bardzo komfortowe... Ja zaczęłam jak miałam 17. Ginorossi - > Ty już w tym wieku seks uprawiałaś czy na jakieś choroby? (nie bój się, nie mam zamiaru Cię zjeżdżać, że wcześnie czy coś :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsks
ja zaczelam brac jak mialam 16 lat. bralam z krotkimi przerwami ok 5 lat . probowalam roznych i powiem wam ze z kazdymi bylo tak : pierwszych kilka miesiecy super a potem brak ochoty na sex, brak ochoty na jakiekolwiek czulosci w ogole i stany depresyjne -z czego zdalam sobie sprawe po paru latach kiedy moja przyjaciolka zapadla na depresje... porownalam moje zachowanie do jej i wszysto stalo sie jasne. doszlo do tego ze pod koniec liceum w ost semestrze praktycznie przestalam wychodzic z domu, co za tym idzie nie chodzilam do szkoly a potem to juz mialam taki lek przed powrotem i nie bylo to spowodowane strachem z niewiedzy po prostu jakis lek wewnetrzny. na pytanie pani dyrektor co robilam na wagarach powiedzialam ze spalam :) mama i p. yr byly bardziej niz zaskoczone he :) dlatego ja mowie juz pigulkom anty nie... poza tym to zawsze obciazanie organizmu, a no i nie chce miec potem np 8-raczkow :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks uprawialam :O wiem, glupie to bylo :O ale mam super kontakt z mama i jak jej powiedzialam, ze chce wspolzyc to sama ze mna do gina po tabletki poszla ;) mlodej nie upilnujesz, wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo... ze jak się zabroni, to i tak zrobi, ale po kryjomu.:P Nie głupia, jak miałaś z kim etc i był związek ze stażem... chociaż 15 alt to rzeczywiście niedużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia głupia ;) okazał sie idiota do kwadratu :P ale coz, przynajmniej moge sobie gratulowac, ze jako nieuswadomiona malolata w ciaze nie zaszlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×