Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bukiet ślubny.. Co dalej

Bukiet ślubny.. Co dalej?

Polecane posty

Gość Bukiet ślubny.. Co dalej

Powiedzcie mi drogie dziewczyny co się robi z bukietem ślubnym. Wiem że jeden zostawia się w kościele, a drugi? Wyrzuca, suszy? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obcisłe bokserki
jak zostawia się w kościele?...to ile będziesz miała tych bukietów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukeit chyba od starszej
zostawiasz w kosciele, swoj... hmm niektorzy mowi zeby nie zasuszac.. mozesz sobie zostawic ze 2 kwiatki i spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam swoj
zasuszylam i zamierzam spalic go w 1-sza rocznice slubu. nie mialam zadnego drugiego bukietu -a w kosciele zostawilam tylko te kwiaty, ktorymi przystrojone bylo wnetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam swoj
a druhny bukiet, to przeciez nie moja sprawa- nie mow, ze zbaralas jej i zostawilas w kosciele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obcisłe bokserki
ja miałam tylko jeden bukiet...po dwóch dniach różyczki ''padły'' więc go wyrzuciłam...pierwsze słyszę żeby zostawiać jakiś bukiet w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukiet ślubny.. Co dalej
Taki jest zwyczaj przynajmniej tutaj w moich rejonach. W kwiaciarni zamawia się dwa bukiety. Jeden trzyma świadkowa w kosciele a ten mój ja zostawiam przy brazie Matki Boskiej, a potem (kiedy ja pozbedę się tego moejgo) świadkowa przekazuje mi drugi bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obcisłe bokserki
u mnie nie ma takiego zwyczaju....naprawdę pierwsze słyszę o tajkim czymś....moja świadowa miała bukiecik i tak jej się podobasł że wzięła go sobie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukiet ślubny.. Co dalej
Bukiet dla Matki Boskiej W niektórych regionach Polski, np. na Kaszubach, istnieje zwyczaj, że para młoda po ślubie, podczas modlitwy o błogosławieństwo, składa pod ołtarzem Matki Boskiej bukiet druhny. No coś mi się pomyrdało, i teraz już wiem że to bkiet druchny muszę zawędzić ;) Ale tak czy inaczej wiem ze jeden sie sklada na ołtarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wkosciele stoją juz gotowe kwiaty jeden wielki stroik z kwiatów pod oltarzem, jeden na oltarzu i jeden pod mównicą sa to stroiki z zywych kwiatów dekoracje ze sztucznych kwiaciarka zabiera bukiety zabieramy, moj jest moj a bukiet starszej jest dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaa
w jakiej cenie sa wiazanki slubne? da sie tak za 50 zł? b gdzies czytalam ze sa za 300 zl ale to jakas glupota za tyle kwiatki kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka- u mnei jest tak ze swiadek powinien placic za wiązanki i dla mlodej i dla starszej ale dla mnei to glupota i my z mezem wszystko sami oplacamy na slub koscielny chce miec przesliczną wiązanke kwiaciarka wyliczyla mi ze moja to koszt ok 150zł a swiadkowej ok 70 razem 220 ale na slub cywilny mialam sliczną wiązankę z 5 białych lili zaplaciliam za nią ok 45 zł a dla swiadkowej z 3 rózowych lili tez byla bardzo ladna wyniosla ok 35zł razem 70 więc nie jest tak zle trzeba tylko pochodzic i powiedziec wprost ze sie chce ladną ale za tyle i za tyle wiązanke:) wszystko tez zalezy od pory roku, latem nie które kwiatki sa tańsze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaa
dzieki bo juz myslalam ze wiazanki to standard ze tak duzo kosztuja ale jak widac niekoniecznie. o liliach tez myslalam:) ale wlasnie rozowych bo biale do sukni ecru to niebardzo. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 27
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić osobom bardziej doświadczonym , i to była bardzo dobra decyzja. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, dbałość o szczegóły My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka i pierścionek
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T 5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×