Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kluuusia

Jest mi źle

Polecane posty

Gość kluuusia

Ostatnio coraz gorzej się czuję.Przede wszystkim samotna.Uwikłałam się w związek chyba bez przyszłości.Jeśli to w ogóle można nazwać związkiem.To chyba znajomość w której on mnie wykorzystuje a właściwie to wykorzystuje moje uczucia do niego.A ja nie wiem jak mam się uwolnić.Nie odbierać telefonów,powiedzieć-nie chcę cię znać?? Mam wrażenie że to sytuacja bez wyjścia,że jestem na niego skazana i w końcu starą panną zostanę:)Bo nie zauważyłam żeby on miał ochotę się jakoś deklarować.Spaliśmy ze sobą dwa razy,dopiero po 2 latach znajomości,wydawało mi się wtedy że to jest jakiś przełom.Ale okazuje się że dla niego chyba to nic nie znaczyło,bo zachowuje się zupełnie jakby nic się nie wydarzyło.Mam go i nie mambo ciągle nie jestem pewna czy mogę na niego liczyć.Mam wrażenie że on zalicza mnie do grona swoich znajomych znajomych tylko z praktycznych względów-jestem mu potrzebna do załatwiania różnych spraw,popilnowania psa.Miałam już nie raz ochotę mu o tym powiedzieć,ale zawsze coś mnie powstrzymywało.Bardzo dużo we mnie złości i bólu.I wiem że ludzie na prawdę mają problemy,chorują,nie mają pieniedzy a ja tu z takimi pierdołami-że facet mnie nie chce.Ale dla mnie to problem,nie wiem jak się z tej relacji wyplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×