Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aska1234567

boje sie zrobic test

Polecane posty

Czesc dziewczyny mam male pytanko.mam bardzo nie regularny okres czasami co 30 dni 40,dwa miesiace temu mialam po 28 dniach a ostatnio po 46.dzis jest 51 dzien i troche sie martwie,bo niby brzuch delikatnie mnie pobolewa ale to jest tak dluga przerwa,a zamiast okresu mam duzo sluzu.test zrobie w sobote chyba ze dostane okres tak po za tym nie widze zadnych dolegliwosci.chodzi mi o ten sluz czy na poczatku ciazy taki wystepuje i jaki on jest bo to troszke dziwne dla mnie.ze przed okresem mam nazwe to uplawy dzieki za odpowiedzi pozdro buziole:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrób test, chyba nikt nie odpowie Ci na to pytanie w inny sposób, jeśli jest taka możliwość że jesteś w ciąży to jedyny sposób aby się przekonać. Możesz tez udać się do lekarza, przy okazji jeśli okaże się że nie jesteś w ciąży może zaradzi coś na te nieregularne cykle. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co do śluzu to na początku ciąży może być jednym z jej objawów, ale może dopiero teraz masz dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test i sie nie zastnawiaj 5 razy bedziesz wiedziała na czym stoisz albo poprostu idz odrazau do lekarza ja swoj test zrobiłam jak 3 dni mi sie sponial tak o mialam takie przeczucie i bardzo sie z tego ciesze bo kwas foliowy i witaminki mogłam brac od 5 tyg ciazy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-kr
o godzinie drugiej w nocy spodziewasz sie masowego odzewu? jak optymistycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku ciazy nie mialam zadnego sluzu,zadnego okresu :) jedynie brzuch mnie pobolewal jak przy okresie .dosyc czesto.......wytrzymasz do soboty? czemu masz sie denerwowac.zrob juz dzisiaj test.bedziesz spokojniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro polece do apteki i kupie test dzieki za odpowiedzi.z lekarzem to nie jest tak latwo jestem w uk i tu w ciazy ginekolog nie bada.ale zrobie test i bede wiedziala na czym stoje dzieki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka...
tez przezywam koszmar od paru dni.......do meza sie nie odzywam.....a jeszcze wyjezdzam na swieta....boje sie, ale chyba bardziej dlatego ze ostatnio bylo mnostwo imprez i mnostwo alkoholu....do lekarza juz nie dam rady przed wyjazdem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka...
aska ja tez nie mieszkam w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
I jak wynik testu? Ja też mieszkam w UK, lekarze tu nie gryzą, a przy Twoich tak nieregularnych cyklach to bym się do GP przeszła, na badania hormonalne chociażby, nawet jak nie planujesz dzieci, dobrze byłoby cykle wyregulować, bo takie skoki normalne nie są. Pozdrawiam i czekam na wynik :) Oby był, jaki chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×