Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zrobić sałatke.

Macie jakiś sprawdzony przepis na sałatkę z majonezem?

Polecane posty

Gość chce zrobić sałatke.

Chodzi mi o sałatkę warzywną z majonezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
Zwykła jarzynowa: gotowane ziemniaki,marchewka,jajko,ogórek kiszony,cebula,kukurydza,sól,pieprz i majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuńczykowa sałatka makaronowa
• 400g grubszego makaronu np. farfalle • słoik papryki konserwowej (najlepiej z cebulą) • słoik ogórków konserwowych lub korniszonów • 20 dag pomidorków koktajlowych lub 2 pomidory • 2 puszki tuńczyka • sos: • mały jogurt naturalny • duża łyżka majonezu • łyżka musztardy • łyżka ketchupu • szczypta ostrej papryki • sól i pieprz Etapy przygotowania 1. Makaron ugotować al dente. Odcedzić przelać zimną wodą. Paprykę pokroić w paseczki, ogórki pokroić w półplasterki, (korniszony w plasterki), pomidorki koktajlowe na połówki lub ćwiartki (pomidory zwykłe obrać ze skórki i pokroić w kostkę). 2. Do makaronu dodać warzywa (paprykę razem z marynowaną cebulą) i tuńczyka. Przygotować sos z wyżej wymienionych składników, polać nim sałatkę i wymieszać. Schłodzić. Smacznego!!! 3. Sałatkę można również przygotować w wersji bez pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
*Puszka tuńczyka w sosie własnym *puszka kukurydzy *puszka czerwonej fasoli *czerwona papryka *cebula *gotowany ryż *sól,pieprz *majonez ...sałatka sprawdzona wielokrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem>> u mnie to samo :) a majonez tylko winiary :) sprawdzony przepis na pyszną sałatkę jarzynową od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna aa
ja do majonezu dodaje jogurtu i musztardy-pyszny sosik wychodzi:) a do salatki z tunczyka mozna zamiast ryzu dodac salaty lodowej, tez jes tpyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
Większość sałatek jest z majonezem...Taka np. bardziej na słodko: *wędzony kurczak *ananasy z puszki *kukurydza *sól,pieprz *natka pietruszki *majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna aa
a te salatki zdecydowanie smaczniejsze sa bez jablka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zrobić sałatke.
o dziękuję Wam :-) wybiorę któryś z tych przepisów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zrobić sałatke.
a i jeszcze głupie pytanie, czy warzywa gotuje się razem czy np osobno marchewka, osobno ziemniaki? Kurde nigdy nie robiłam sałatki i nie wiem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
:O Warzywna tylko z jabłkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek>>> a w wersji tuńczyk, kukurydza, fasola, ryż ... to papryka jaka ma być? Konserwowa czy surowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
ja oddzielnie gotuję a sałatka warzywna koniecznie BEZ jabłka! owoce do owoców,warzywa do warzyw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
musztarda Kotek>>> a w wersji tuńczyk, kukurydza, fasola, ryż ... to papryka jaka ma być? Konserwowa czy surowa? ja wolę surową,bo z konserwową często się zdarza,że sałatka jest potem ,,za mokra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zrobić sałatke.
Dziękuję to osobno ugotuję warzywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy, co kto lubi, moim zdaniem salatka jarzynowa bez jablka bylaby troche zbyt mdla (ziemniaki i marchew raczej nie maja zdecydowanego smaku), do tego ogoreczek a wlasnie... zapomnialam jeszcze o porze, czyli podsumowujac, oto skladniki salatki z mojego domu rodzinnego: salatka jarzynowa tzw. kaczy zer :D - ziemniaki - marchewka - jajka - groszek konserwowy - kukurydza - jablko - ogorek kiszony - por - domowy majonez - sol i pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
:) Narobiłąm sobie smaku, lecę robić jarzynową sałątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zrobić sałatke.
a seler dodajecie? pamiętam że moja mama dodawała jeszcze seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestem głodna
chce taką domową sałatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
ja nie dodaję selera,nie lubię :o dla mnie jest zbyt wyrazisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie się mówi
SAŁATKA ŚMIECIOWA :p -gotowane ziemniaki -gotowane marchew -jajka -kukurydza -groszek -por -ogórki -przyprawy -majonez ...jabłka nie dodaję! i wcale nie jest mdła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka jarzynowa - ziemniaki gotowane - marchewka gotowana - jajka - groszek konserwowy - jablko - ogorek kiszony - majonez - sol i pieprz zawsze są 2 wersje z kukurydzą i bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie się mówi
,,zawsze są 2 wersje z kukurydzą i bez " raczej z jabłkiem lub bez jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
klasyczna z majonezem-ziemniaKI,marchewka pietruszka seler por groszek ogorki kiszone jajka ,majonez winiary,sol pieprz ,odrobina musztardy natka ewentualnie winne jabłko .Zadnej kukurydzy itp.ważne są prpporcje.wszystko musi być pokrojone w maleńką kosteczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucylka
warzywa można gotować razem, moja sałatka : 2 słoiczki cietego selera , 1 puszka kukurydzy, 1 puszka fasolki czerwonej, kilka ogórków konserwowych lub kiszonych, 5 jajek, 1 cebula ,1 puszka ananasa, ok 10 dkg sera zółtego , majonez, wszystko pokroić, wymieszać , ser zetrzeć na tarce dodać majonez sól, pieprz , mozna wkroić trochę szynki ,sałatka jest pyszna , smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×