Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..gosc..

Wstyd dziewczyny

Polecane posty

Gość ..gosc..

Witam Jestem z dziewczyną od ponad 4 miesięcy, ona 18 lat, ja 22. Spędziliśmy już kilka nocy razem, posunęliśmy się do pieszczot. Jest bardzo piękną i atrakcyjną dziewczyną, często prawię jej komplementy, a mimo tego i czasu jaki jesteśmy razem ciągle wstydzi się nawet ściągnąć stanik. A co dopiero żebym widział coś więcej. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
to jak ją piesciles jak nic ci nie pokazała :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Pod majtkami czy to pod kołdrą np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotyk1222
ciezka sprawa ale moze sie oniesmieli ja tak mialem ze bylo ciezko nawet o calusa a pozniej pokazywala wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta
musisz ją tak podniecić oczywiście możesz nawet bez dotykania piersi i cipki że ci się sama rozbierze a jak ty czekasz żeby zobaczyć cycki to nic z tego myślę że zrozumiaŁeś w dobry sposób powiem ci tylko że na wszystkie strefy erogenne będziesz potrzebował do dwóch godzin powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Próbuje z nią o tym rozmawiać ale od razu nerwy i że z jej strony nie a problemu tylko za dużo wymagam i jestem niecierpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Próbowałem już długich pieszczot itp to nie jest tak, że nie jest podniecona. Ona nawet jest w stanie zrezygnować z masażu pleców byle bym tylko nie rozpinał stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta
jeżeli ciebie też nie próbowała rozbierać to znaczy że to nie komplex tylko jest bardzo porządną dziewczyną z żelaznymi zasadami żeby to sprawdzić rozbierz się pierwszy i zobacz jak zareaguje i będziesz wiedział wszystko jak się wystraszy masz odpowiedź i ją szanuj bo dziś takich już nie ma i czeka cię dużo pracy tylko ostożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Nie próbowała mnie rozbierać... Za to ja się rozbierałe i powiedziała mi, że nawet jak ona jest ubrana a ja nie to jest zawstydzona... Dodam jeszce, że faceta miała już nie jednego, z jednym uprawiała seks (właśnie po 4 miesiącach), z drugim po takim samym czasie też chciała i sama się rozebrała, tylko on nawalil.... Jestem bardzo wyrozumiały dla niej ale myślę, że z tekstami że ja dużo wymagam to przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Właściwie to nie chodzi mi o porady, bo jeste z nią delikatny i będę próbował na różne sposoby ją otworzyć. Tylko jestem ciekawy jak to było z Waszymi dziewczynami i czy ja faktycznie za dużo wymagam, że uważam takie zachowania po 4 miesiącach razem za nienormalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jęcz. Od tego właśnie kobietom odchodzi ochota. Albo akceptujesz ją taką jaką jest, albo wskazujesz kierunek zmian... ta druga wersja kończy się pokrzywdzeniem obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... dla mnie 4 miesiące to prawie nic :P ja rozebrałam się dopiero po roku... ale ja to chyba stara szkoła jestem, teraz jest modne na hop siup, pare spotkań i już seks itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty opowiadasz polipol
mnie się wydaje, że jest dokładnie na odwrót!Ja też jestem "stara szkoła" i dlatego nie mam nic do stracenia i przede wszystkim wiem, czego chcę! Po co się bawić w podchody, skoro i tak wiadomo, do czego to prowadzi? ;-) A kiedyś.... to było ach i och!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka paploszka
mnie sie wydaje ze ona jest facetem!!!!!!!!!!! ma penisa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Najlepsze jest to, że chce ze mną uprawiać seks. Ciekawe, że na to jest gotowa a rozebrać się wstydzi. Wg. mnie na seks tym bardziej nie jest gotowa i dlatego odkładam to cały czas i chce żebyśmy lepiej poznali swoje ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka paploszka
mowie ci ze ma penisa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsddsdsdsddsdssd
Sluchaj ... ja mialam tak samo .Nie chcialam sciagnac stanika przed chlopakiem.Wstydzilam sie.Malych piersi.Seks jedynie w staniku i to tak przez dwa lata ;/ A teraz od pol roku sama sciagam stanik przed nim ;d kompleksy zanikly :) dzieki niemu :) daj jej poczucie,ze akceptujesz ja taka,jaka jest .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaratustra
co za pojebana laska zostaw ja nie zrobi Ci dobrze jest zbyt sztywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gosc... ale Ty jestes pusty... Moze to jej pierwszy raz a ona nie jest po prostu pewna, czy chce to zrobic z Toba... Moze Tobie po prostu zalezy tylko na tym, zeby ja przeleciec... Zastanow sie chlopie na czym Ci naprawde zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Po pierwsze to nie jej pierwszy raz bo już to robiła, po drugie już od jakiegoś czasu chce to ze mną zrobić (czytaj uważniej). Problem w tym, że ja nie chce - nie chce żeby to wyglądało tak, że robimy to mimo, że ona sie czuje zawstydzona i skrępowana bo co to za przyjemność ? chcę ją najpierw otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...gość...
Może Cię nie pocieszę, ale ja jestem z chłopakiem od 3 lat i nadal nie pokazałam mu swojej pupy... jedynie w ciemności i wypiętą bo wtedy wygląda w miarę atrakcyjnie...najgorsze jest to, że jemu się przez to wydaje ze moj tyłej jest ładny (własnie dlatego ze widział go w odpowiedniej oprawie) i teraz juz w ogóle wstydzę się go sprowadzić na ziemię.... U twojej dziewczyny może być tak że ma bardzo małe cycki a nosi stanik push up jak większość dziewczyn. I wie że jak go zdejmie to możesz zobaczyć coś nawet 3 ROZMARY (!) mniejszego. Jesli prawisz jej komplementy na jego temat to tym gorzej, tak własnie jak u mnie z tyłkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gosc..
Prawie jej komplementy nie bezpodstawnie bo piersi już widziałem i są dla mnie piękne. A apropo tyłeczka to ona chyba myśli, że im mniejszy tym lepszy, a ma wręcz idealny (jest nieduży, ale pasuje do niej świetnie bo jest bardzo szczupła)... Ona nie ma żadnych powodów do kompleksów jeżeli chodzi o wygląd to naprawdę dla mnie jest to kobieta, że tak przedmiotowo określę "z najwyższej półki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis ten facet
Niektóre dziewczyny przechodzące z okresu dziewczecego do kobiecego zmieniaja kształt ciała na kobiecy z powiększeniem pupy i ud Nie rozumieją że ten kształt jest dla tej płci charakterystyczny ,prawidłowy i dla dojrzałych facetów rajcujący. Wzorem są modelki -infantylne dlatego, że mają podniecać facetów ciuchami ktore są na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×